Sports

Anthony Edwards ogłasza nowy kontrakt z Adidasem

(Zdjęcie: David Berding/Getty Images)

Gwiazda drużyny Minnesota Timberwolves, Anthony Edwards, odnotował znaczny wzrost wartości akcji w ciągu ostatniego roku po tym, jak pomógł swojej drużynie dotrzeć do finału Konferencji Zachodniej, a teraz poprowadził reprezentację USA do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024.

Jego sukces na tym się nie kończy, ponieważ Edwards pojawił się na pierwszych stronach gazet również poza kortem, dzięki dużemu kontraktowi na produkcję butów sportowych.

Shams Charania z The Athletic informuje, że Edwards podpisał wieloletni kontrakt z Adidasem, który według źródeł będzie wiązał się z roczną pensją rzędu ośmiu cyfr. Dzięki temu porozumieniu Edwards staje się twarzą tej marki.

Mając zaledwie 22 lata i będąc jedną z najbardziej lubianych osobowości w lidze, nie wspominając o czystej kartotece poza boiskiem pod względem poważnych kontrowersji, Edwards jest mocnym kandydatem, który Adidas może uznać za najważniejszą twarz firmy.

Premiera butów Anta, AE 1, okazała się sukcesem i prawdopodobnie sprawiła, że ​​Adidas podjął oczywistą decyzję o tym, by zapewnić sobie rolę przyszłej twarzy NBA i zapobiec przejściu Anta do Nike lub innej marki, która z pewnością chciałaby go mieć.

Edwards poprawiał swoją grę w każdym z czterech sezonów w NBA i poprowadził jedną z najmniej udanych drużyn w czterech głównych amerykańskich ligach sportowych na nowe wyżyny, dostając się do fazy play-off w trzech z pierwszych czterech sezonów i czyniąc z Timberwolves realnego pretendenta do tytułu w zeszłym sezonie.

NASTĘPNY:
Anthony Edwards mówi, że nie może się doczekać gry z jednym zawodnikiem na igrzyskach olimpijskichSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button