Entertainment

Ariana Grande mówi, że zmiana jej głosu jest „normalna”

Ariana Grande. Jerod Harris/Getty Images

Ariana Grande używa swojego głosu, aby zabrać głos.

W wywiadzie dla Evan Ross Katz opublikowany we wtorek 9 lipca, Grande po raz kolejny broniła swojej zmiany tonu podczas niedawnego wywiadu w podcaście „Podcrushed” w czerwcu. W klipie, który stał się viralem w mediach społecznościowych, piosenkarka wydawała się przechodzić z niskiego rejestru do wyższego rejestru w trakcie rozmowy.

„Myślę, że to po prostu zupełnie normalne, że pewne rozmowy mają różny ton” – Grande powiedział Katzowi w swoim wywiadzie Zamknij się Evan newsletter. „Jeśli czuję się bardzo wesoło, będę brzmieć bardziej wesoło. Jeśli czuję się poważniej, będę brzmieć poważniej. Nie jestem cały czas taka sama — nikt taki nie jest!”

31-letnia Grande powtórzyła również komentarz z poprzedniego miesiąca, że ​​zmienia intonację, aby „zachować zdrowie głosu”.

Piosenkarka z „Yes, And?” podkreśliła ponadto, że jest pochłonięta rolą Glindy w nadchodzącym filmie Podły adaptacji filmowej, co spowodowało także zmianę jej brzmienia.

„Kolejną bardzo realną rzeczą jest to, że po prostu spędziłam dużo czasu, wcielając się w jedną postać każdego dnia i trenując swój głos, aby odgrywał różne role przez długi czas, jeszcze przed wyjazdem do Londynu” – powiedziała.

Ariana Grande odniosła się do wirusowego wokalu, nazywając go „nawykiem” z ostatnich „2 lat”
Gotham/Getty Images

„Głos jest w ciele. To instrument, a pamięć mięśniowa to prawdziwa rzecz. Jeśli wpadam i wychodzę z manier lub zmian tonalnych, które ćwiczyłam każdego dnia przez dwa lata, to jest to w pewnym sensie normalna rzecz” – kontynuowała.

Grande zwróciła uwagę na to, jak dużą uwagę przyciągnęła zmiana jej głosu w porównaniu do aktorów, którzy w filmach mówią z akcentem.

„Widzisz, że po fakcie, gdy grają aktorów, ludzie zawsze mówią: 'Och, wow! Jak bardzo jest oddany swojemu rzemiosłu. Ta przemiana! To genialny wykonawca'” – powiedziała gwiazda. „A jeśli nie daj Boże kichnę jak Glinda lub będę miała intonację jak ona, to jestem szalona i 'ktoś powinien ją sprawdzić'”.

„Wicked”: wszystko, co musisz wiedzieć o filmach z Arianą Grande w roli głównej, opartych na musicalu z Broadwayu

Powiązany: Wszystko, co musisz wiedzieć o „Wicked”

Po prawie 10 latach rozwoju, długo oczekiwana adaptacja filmowa broadwayowskiego musicalu Wicked w końcu jest w drodze. Filmowa wersja musicalu, teatralnego filaru od debiutu na Broadwayu w 2004 roku, jest w fazie rozwoju od 2012 roku. Wicked, oparty na powieści Gregory'ego Maguire'a z 1995 roku Wicked: The Life and Times of the Wicked Witch of […]

„Po tym, jak wygłosiłem ten komentarz [about changing my vocal placement]„Zaczęłam myśleć o innych aspektach, w których jest to normalne, i nie tylko normalne, ale także: miałam zadanie do wykonania” – kontynuowała Grande.

Podsumowała: „To dziwne być pod takim mikroskopem i czasami ludzie tak naprawdę nie wiedzą, jak to jest, więc to jest najdziwniejsza rzecz. Wszyscy to robimy. Wszyscy się aklimatyzujemy i wszyscy mamy różne tryby”.

Grande już wcześniej, w czerwcu, odniosła się do spekulacji na temat zmiany skali swojego głosu w rozmowach na TikToku.

„Często celowo zmieniam umiejscowienie głosu (wysoko/nisko) w zależności od tego, ile śpiewam” – skomentowała piosenkarka pod klipem z wywiadu „Podcrushed”, który jeden z użytkowników podpisał „Zmiana głosu?”

„Zawsze robiłam to na BYE” – dodała Grande.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button