Entertainment

Austin Butler może dołączyć do serii „Piraci z Karaibów” w obliczu wątpliwego powrotu Johnny’ego Deppa

Jak Wybuch doniesiono, że Disney zwolnił Johnny'ego Deppa z nadchodzącego filmu „Piraci z Karaibów” z powodu oskarżeń o przemoc domową zawartych w artykule redakcyjnym jego byłej żony, Amber HeardNastępnie Depp pozwał Heard o zniesławienie i sprawa trafiła do sądu.

Podczas gdy Depp powiedział w sądzie, że nigdy nie powróci jako Jack Sparrow, krążyły plotki, że może powrócić do serii. Podczas gdy jego powrót jest wciąż niepewny, Austin Butler podobno jest zapraszany do poprowadzenia nowego filmu Piraci z Karaibów.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Austin Butler w rozmowach o dołączeniu do serii „Piraci z Karaibów”

MEGA

„Zainteresowanie Austina Butlera i jego zespołu [‘Pirates’] franczyza pojawiła się dokładnie w odpowiednim momencie i niekoniecznie oznacza koniec kariery Margot [Robbie]„ujęcie lub nawet powrót Johnny'ego”, powiedziało źródło w wywiadzie dla portalu. „Atrakcyjność kogoś takiego jak Austin polega na tym, że może całkowicie przekształcić się w postać, a potencjał jest taki, aby stworzyć coś tak niezapomnianego, jak praca Johnny'ego nad pierwszym filmem 21 lat temu”.

„Poza tym udowodnił, że potrafi mówić z akcentem, grać w filmach akcji, a nawet w dziwnych komediach” – dodało źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czy Johnny Depp nadal będzie grał w „Piratach z Karaibów”?

Johnny Depp bierze udział w
MEGA

„Disney rozważał dwie opcje przywrócenia filmów z serii „Piratów”: przekazanie franczyzy Margot Robbie i nadzieja, że ​​piorun „Barbie” uderzy dwa razy w jednorazową historię skierowaną do kobiet, lub sprowadzenie Johnny’ego Deppa na szóstą próbę w roli Jacka Sparrowa, co byłoby kosztowne i ryzykowne” – powiedział informator studia. Styl życia.

„Biorąc pod uwagę wiek Johnny'ego i jego kontrowersyjną reputację, stworzenie tej wersji byłoby jak finał serii, mimo że Johnny nadal ma swoich zwolenników w zespole” – dodali.

Teraz, gdy pojawiła się możliwość trzeciej opcji, studio musi ją omówić i zdecydować, w jakim kierunku chce podążać.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Austin Butler dołączy do „Piratów”?

Austin Butler na premierze filmu Focus Features „The Bikeriders” w Los Angeles
MEGA

Choć źródło twierdzi, że Austin Butler i jego zespół wyrazili zainteresowanie dołączeniem do popularnej serii Disneya, istnieje jeden poważny problem: nie ma jeszcze scenariusza.

„Nadal nie ma scenariusza, a Austin nie zapisuje się na film, nie widząc, jaka będzie fabuła” – twierdzi źródło. „Ale w przeciwieństwie do Margot i Johnny’ego, łatwo sobie wyobrazić kręcenie trzech filmów z Austinem, ponieważ jest młody, sprawny i nie jest tak mocno związany z inną franczyzą w konkurencyjnym studiu, jak Margot”.

„Muszą po prostu dopracować scenariusz. Nie ma powodu, dla którego Margot i Johnny nie mogliby zostać zaproszeni na przyjęcie i pojawić się w kilku niespodziewanych rolach lub epizodach, o ile pozwoli na to ich harmonogram” – kontynuowali.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Studio „Chce Świeżej Nowej Gwiazdy”

Johnny Depp w
MEGA

Według informatora, prawdopodobieństwo dołączenia Austina Butlera do „Piratów” jest dość wysokie (o ile wkrótce otrzymają scenariusz), biorąc pod uwagę, że Disney „chce świeżej, nowej gwiazdy, która spędzi lata swojego życia, kręcąc nową serię filmów „POTC”.

„Zapłacą mu sowicie za jego usługi” – dodał informator. „Plan zakłada, że ​​coś będzie gotowe do nakręcenia do końca przyszłego roku, a następnie wypuścimy reboot w 2027 roku. To jeszcze daleka droga, ale prace nad nim już się rozpoczęły, a Austin jest na najlepszej pozycji, aby otrzymać propozycję głównej roli, jeśli scenariusz będzie na poziomie”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Austin Butler zawsze był fanem popularnej serii Disneya

Austin Butler na premierze filmu Focus Features ''The Bikeriders'' w Los Angeles
MEGA

W zeszłym miesiącu Austin Butler spotkał się z Rozrywka dziś wieczoremopowiadając o swojej miłości do „Piratów z Karaibów”.

„To po prostu przypomniało mi czasy, kiedy byłem dzieckiem” – powiedział. „W szkole podstawowej musieliśmy robić plakaty z ulubioną muzyką, ulubionymi aktorami. I w tamtym czasie – nie wiem, która to była klasa, chyba czwarta, trzecia czy coś w tym stylu – ale to było – Piraci z Karaibów tam byli”.

Fani popularnej serii będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć, w jakim kierunku pójdzie Disney.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button