Entertainment

Ay, Caramba! Sabrina Carpenter jest siostrzenicą Barta Simpsona

Sabrina Carpenter. Julien M. Hekimian/Getty Images

Okazało się, że Sabrina Carpenter ma sławną ciotkę — osobę udzielającą głosu Bartowi Simpsonowi.

Simpsonowie aktorka głosowa Nancy Cartwright ujawniła we wtorek 9 lipca za pośrednictwem TikToka, że ​​rzeczywiście jest spokrewniona z piosenkarzem „Espresso”.

Cartwright, mająca 66 lat, użycza głosu Bartowi od czasu emisji tego animowanego sitcomu w 1989 roku. Użycza także głosu Maggie Simpson, Nelsonowi Muntzowi i Ralphowi Wiggumowi, a także Chuckie Finsterowi w Maluchy.

@officialnancycartwright

Odpowiadając na @sapphirem__ Plotki są prawdziwe! Sabrina Carpenter jest moją siostrzenicą! 🥰 #sabrinacarpenter #Bart Simpson #sławni ludzie @Sabrina Carpenter

♬ oryginalny dźwięk – Nancy Cartwright

„Czy Sabrina Carpenter jest twoją siostrzenicą?” aktorka odczytała pytanie od fana i odpowiedziała: „Tak, absolutnie. Czy to nie niesamowite? Kiedy dowiadujesz się, że ktoś, kto… może znasz mnie od jakiegoś czasu, grając tego 10-letniego chłopca od jakichś 35 lat… [When you] dowiedzieć się, że jestem spokrewniony z tą supergwiazdą”.

„Plotki są prawdziwe! Sabrina Carpenter jest moją siostrzenicą! 🥰,” Cartwright napisała pod filmem.

Fani szybko wyrazili swoje zaskoczenie w komentarzach pod postem Cartwrighta.

„Sabrina Carpenter jest spokrewniona z Bartem Simpsonem, Ay, caramba!” – udostępnił jeden z użytkowników TikToka.

Nancy Cartwright

Z Nancy Cartwright. Paul Archuleta/Getty Images

Ktoś inny napisał: „Ale dlaczego to, że Sabrina jest spokrewniona z Bartem Simpsonem, ma tyle sensu??? To naprawdę rodzinne podejście 🤣🥰🤣”

Inny fan przewiduje, że to już tylko kwestia czasu, aż 25-letni Carpenter pojawi się w Springfield.

„Tak to określam, Sabrina będzie postacią w odcinku Simpsonowie „w pewnym momencie” – napisał użytkownik TikToka.

Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter Astrida Valigorsky/Getty Images

Oprócz zajmowania szczytów list przebojów, Carpenter ma duże doświadczenie w dubbingu, podobnie jak jej ciotka. Miała role głosowe w serialach Disney Channel Fineasz i Ferb, Zofia pierwsza I Prawo Milo Murphy'ego.

Carpenter zagrał także w serialu Disney Channel Dziewczyna poznaje światspin-off popularnego sitcomu Chłopiec poznaje świat.

Muzycznie Carpenter przeżyła przełomowy rok, jej najnowszy singiel „Please Please Please” osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 w czerwcu, a niedawno wystąpiła jako support Taylor Swift w swoim Trasa Eras.

Sabrina Carpenter na Balu Gubernatorów 2024

Powiązany: 15 śmiałych strojów, które założysz na swój pierwszy pokaz Sabriny Carpenter

Życie wydaje się o wiele lepsze, jak piórko, gdy jesteś fanem Sabriny Carpenter. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem od czasów „Read Your Mind”, czy też jedziesz na fali „Please Please Please”, wkrótce nadejdzie czas, aby zobaczyć swoją dziewczynę na koncercie. Ale co założysz? Jak znaleźć coś, co […]

Nowy album Carpentera Krótkie i słodkiema się ukazać 23 sierpnia. Ona również wyrusza w trasę Trasa Short n' Sweet we wrześniu.

Piosenkarz „Nonsense” ma ustalonych 29 dat trasy koncertowej w Ameryce Północnej, zaczynając od Columbus w stanie Ohio we wrześniu i kończąc w Los Angeles w listopadzie. Wśród gości specjalnych znajdą się Amaarae, Declan McKenna I Gryf.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button