Entertainment

Ben Higgins ma nadzieję, że widzowie „The Bachelorette” dowiedzą się więcej o Jenn Tran

Ben Higgins, Jenn Tran Rick Kern/WireImage/Getty Images;Disney/Frank Micelotta

Ben Higgins miał zastrzeżenia do jednej części Wieczór panieński premiera — życzyłby sobie, aby widzowie dowiedzieli się więcej o Jenn Tran.

„Nadal niewiele dowiedzieliśmy się o Jenn, nawet w tym odcinku” – powiedział 35-letni Ben w odcinku programu wyemitowanym we wtorek 9 lipca. “Prawie sławny” podcast. „Ona jest naszą Bachelorette, a jedną z rzeczy, o które się nie martwiliśmy, ale chcieliśmy, pragnęliśmy, było dowiedzieć się więcej o Jenn, ponieważ nie widzieliśmy jej zbyt wiele na Joey [Graziadei]sezon Kawaler.”

Były uczestnik programu Bachelor zauważył, że widzowie mogli dowiedzieć się pewnych aspektów na temat Jenn podczas odcinka serialu ABC emitowanego w poniedziałek 8 lipca, ale on chciał dowiedzieć się czegoś więcej.

„Mieliśmy okazję usłyszeć trochę o dynamice jej rodziny i o tym, czego chciała i czego pragnęła od życia i nauki” – kontynuował. „Powiem, że chcę dowiedzieć się więcej o Jenn z jednego powodu i tylko jednego. Myślę, że naprawdę lubię Jenn”.

kawaler-gdzie-oni-teraz-są

Powiązany: Byli główni bohaterowie programów „Kawaler” i „Bachelorette”. Gdzie są teraz?

Podczas gdy niektóre róże wytrzymują próbę czasu, inne więdną, zanim pierścionek zaręczynowy Neila Lane'a będzie mógł zostać zmieniony. The Bachelor miał premierę na kanale ABC w marcu 2002 r., a Alex Michel został nazwany najbardziej pożądanym Bachelorem na świecie. Ponad 20 kobiet walczyło o jego serce i narodziła się jedna z najbardziej udanych serii reality TV. […]

Ben pochwalił Jenn za to, że poradziła sobie z pierwszą nocą 21. sezonu reality show, zauważając, że docenia „jej reakcje, jej umiejętność słuchania, jej umiejętność robienia żartów, śmiania się, w pewien sposób łagodzenia nerwowości wszystkich tych facetów”. Dodał, że Jenn manewrowała premierą „lepiej niż jakikolwiek wiodący, jakiego widzieliśmy w niedawnej historii”.

„Myślałem, że była niesamowita pierwszego wieczoru” – powiedział. „Więc po prostu chcę dowiedzieć się o niej więcej. Mam nadzieję, że nam się uda”.

Współprowadzący Ashley Iaconetti dodała, że ​​ma nadzieję, iż widzowie zobaczą Jenn podczas jej randek w cztery oczy, a producenci będą edytować jedynie niewielką część rozmów głównej bohaterki z uczestnikami.

Program Bachelor Nation poznał Jenn, gdy ta ubiegała się o względy 29-letniego Joeya w jego 28. sezonie Kawaler. Po finale w marcu, kiedy widzowie dowiedzieli się, że zadał to pytanie Kelsey AndersonJenn została ukoronowana kolejną zwyciężczynią programu Bachelorette.

Byli zwycięzcy programów Bachelor i Bachelorette: Gdzie są teraz?

Powiązany: Byli zwycięzcy programów „Bachelor” i „Bachelorette”. Gdzie są teraz?

Nie każda para przetrwa klątwę reality show, szczególnie w Bachelor Nation. Nie zmienia to jednak faktu, że ta seria jest jednym z najpopularniejszych reality show w telewizji. Kiedy The Bachelor zadebiutował w 2005 roku, nawet ówczesny gospodarz Chris Harrison nie przewidziałby, że zaowocuje sześcioma różnymi spin-offami: […]

Chociaż Jenn nie chce zdradzić szczegółów na temat wyniku swojego sezonu, zażartowała, Tygodnik „Us Weekly” przed premierą, że jest „bardzo zadowolona” z zakończenia.

„Mogę powiedzieć, że zdecydowanie otworzyłem swoje serce na wiele różnych połączeń i odkryłem wiele z nich [men]. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu, w jaki potoczyły się sprawy w trakcie podróży i sposobu, w jaki się zakończyły. [it]„– podzieliła się.

Wieczór panieński emitowany na kanale ABC w poniedziałki o godzinie 20:00 czasu wschodniego.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button