Entertainment

Bill Belichick wziął udział w trasie koncertowej Eras z Travisem Kelce i Patrickiem Mahomesem

Getty Images (3)

Bill Belichick uczestniczył w trasie koncertowej Eras, a teraz Nas chce tylko wiedzieć, co jest jego ulubionym Taylor Swift piosenka jest.

W odcinku podcastu „Fore Play” z poniedziałku 8 lipca Sam Riggs Bozoian wspólne historie z podróży do Amsterdamu, gdzie wziął udział m.in. w koncercie Swift.

„Chłopak Taylor Swift jest tuż przed nami i mamy [Patrick] Mahomet i Belichick”, wspominał Bozoian. „To był cholerny chaos i było naprawdę fajnie”.

Nie powinno nikogo dziwić, że były trener New England Patriots, 72 lata, cieszył się z Eras Tour, ponieważ NFL przyjęła wsparcie Swift ze spokojem, odkąd zaczęła spotykać się z 34-letnim Kelce'em. Para zaczęła się spotykać wkrótce po tym, jak Kelce dobrze się bawił na jednym z koncertów w Kansas City, co zainspirowało go do oddania rzutu.

Za każdym razem, gdy Taylor Swift uczestniczyła w meczu NFL, aby dopingować Travisa Kelce’a

Powiązany: Za każdym razem, gdy Taylor Swift uczestniczyła w jednym z meczów Travisa Kelce’a

Taylor Swift uwielbiała być dziewczyną na trybunach pośród rozkwitającego romansu z Travisem Kelce. Swift po raz pierwszy pojawiła się na meczu Kansas City Chiefs we wrześniu 2023 r., oglądając, jak pokonują Chicago Bears z prywatnego apartamentu rodziny Kelce. Po dopingowaniu razem z mamą tight end, Donną Kelce, ona i Travis […]

Swift, 34 lata, ujawniła swój romans we wrześniu 2023 r., kiedy zaczęła chodzić na mecze futbolowe Kelce'a. W odpowiedzi NFL postanowiła wykorzystać uwagę, wykorzystując jej muzykę w klipach promocyjnych i często kierując kamerę na nią podczas transmisji z różnych meczów Kansas City Chiefs.

Bill Belichick wziął udział w trasie koncertowej Eras z Travisem Kelce i Patrickiem Mahomesem
Patrick Smith/Getty Images

Komisarz NFL Roger Goodell odniósł się do uwagi otaczającej Swift i Travisa, mówiąc CBS w listopadzie 2023 r.: „Wydaje się, że cieszą się swoim związkiem. To samo w sobie jest świetne, ale w pewien sposób połączyło to więcej fanów Taylor i więcej fanów NFL. [Swift is] niesamowity artysta, oczywiście, Travis jest niesamowitym graczem i myślę, że to świetnie dla ligi, że ma tego rodzaju uwagę — więc to cieszy nas”.

Na początku tego roku NFL odniosła się do spekulacji, że planując harmonogram nowego sezonu, uwzględniła trwającą trasę koncertową Swift Eras Tour.

Wszystko, co gwiazdy Kansas City Chiefs powiedziały o spotkaniu z Taylor Swift od czasu romansu z Travisem Kelce

Powiązany: Wszystko, co sportowcy Chiefs powiedzieli o spotkaniu z Taylor Swift

Taylor Swift jest dumnym członkiem Chiefs Kingdom, który wspiera swojego chłopaka Travisa Kelce'a. „Piłka nożna jest niesamowita, jak się okazuje” — powiedziała Swift, która zaczęła spotykać się z Kansas City Chiefs tight end latem 2023 roku, w wywiadzie dla TIME w grudniu. „Przegapiłam to całe życie”. Swift poszła na swój pierwszy mecz Chiefs we wrześniu […]

„Z pewnością braliśmy pod uwagę daty tras koncertowych, które obejmowały stadiony NFL. Myślę, że jest w Miami, może w Nowym Orleanie, Indy. Z pewnością je braliśmy pod uwagę” – wiceprezes ds. planowania transmisji NFL Mike Północny podzielił się w oświadczeniu z maja. „Jedna rzecz, której nie wzięliśmy pod uwagę, widziałem wielu teoretyków spiskowych rozmawiających o Kansas City w Buffalo w środku sezonu, tuż gdy Taylor gra z Toronto. To zdecydowanie nie pojawiło się na naszym radarze”.

Swift nie przejmowała się natomiast zainteresowaniem swoim życiem osobistym.

„Nie wiem, skąd wiedzą, w którym apartamencie jestem. Jest kamera, jakieś pół mili stąd, i nie wiesz, gdzie ona jest, i nie masz pojęcia, kiedy kamera umieszcza cię w transmisji, więc nie wiem, czy jestem pokazywana 17 razy, czy raz” – powiedziała TIME w grudniu 2023 r. o zainteresowaniu. „Jestem tam tylko po to, aby wesprzeć Travisa. Nie mam świadomości, czy jestem pokazywana za dużo i czy wkurzam kilku ojców, Bradów i Chadów”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button