Entertainment

Bobbi Althoff zabiera głos po tym, jak została wyniesiona z baru przez zawodnika NFL

Podcaster Bobbi Althoff wyraża wdzięczność dobrym przyjaciołom, takim jak zawodnik NFL Sean Murphy-Bunting który pomógł jej podczas „strasznego” wieczoru.

„Wczorajsza noc była przerażająca” – napisała 26-letnia Althoff na swoim Instagramie Stories w poniedziałek 8 lipca, nie podając szczegółów, co się wydarzyło. „Ale jestem wdzięczna za to, że mam w życiu dobrych przyjaciół, takich jak @SeanMurphyBunting, którzy się mną opiekują”.

Murphy-Bunting (27 l.) również udostępnił post na swoim kanale, dodając: „Zawsze 🙏🏾”.

Posty pojawiły się po TMZ uzyskano nagranie wideo przedstawiające gospodarza podcastu „The Really Good Podcast” opuszczającego Barstool Sports Bar w Nashville wczesnym rankiem w poniedziałek 8 lipca.

Powiązany: Jak gwiazdy świętowały 4 lipca

Kilka gwiazd wykorzystało ich patriotycznego ducha 4 lipca. Chrissy Teigen uczciła letnie wakacje, spędzając dzień pełen zabawy na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. Oprócz opublikowania słodkiego filmu, na którym ona i jej mąż, John Legend, uśmiechają się razem za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie, Teigen udostępniła również spojrzenie na […]

Na nagraniu widać, jak Murphy-Bunting wynosi Althoff z lokalu. Cornerback Arizona Cardinals podniósł ją przez ramiona, po czym umieścił ją na tylnym siedzeniu SUV-a.

Źródło podało Tygodnik „Us Weekly” Para jest przyjaciółmi i spędziła noc w dużym towarzystwie.

Wcześniej prowadząca podcast zaoferowała wgląd w swój weekend 4 lipca. W filmach zamieszczonych na Instagramie Althoff dołączyła do Murphy-Bunting i innych kumpli, aby nakręcić niewinne klipy taneczne.

„W Nashville wszyscy zachowujemy się inaczej (po prostu brakuje nam @lexutay)” – napisała pod jednym z filmików wideoW innym poście Althoff wspomniał o Sałatka, pismo„Dziękuję za piosenkę lata.”

Podcasterka Bobbi Althoff zabiera głos po tym, jak została wyniesiona z baru przez zawodnika NFL Seana Murphy’ego-Buntinga

Sean Murphy-Bunting i Bobbi Althoff Dzięki uprzejmości Bobbi Althoff/Instagram

W lutym Bobbi trafiła na pierwsze strony gazet, gdy jej mąż, z którym była w separacji, Cory Althoffzłożył pozew o rozwód po czterech latach małżeństwa. Para, która dzieli Lucę, 4 lata, i Islę, 2 lata, jest w separacji od 4 lipca 2023 r., zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez Tygodnik „Us Weekly”. Cory jako powód rozstania podał nie do pogodzenia różnice.

„Nasze córki mają wielkie szczęście, że mają takiego ojca” – napisała Bobbi w momencie składania pozwu rozwodowego – „a ja mam wielkie szczęście, że mogę współrodzić z tak niesamowitym ojcem i osobą”.

Chociaż Bobbi zyskała dużą rzeszę fanów dzięki swojemu podcastowi i beznamiętnemu humorowi, już wcześniej wyjaśniła, dlaczego chciała wychowywać swoje dzieci z dala od internetu.

„Kiedy publikujesz w Internecie zdjęcia swoich dzieci, ludzie będą mieli o nich wiele opinii” – powiedziała Ludzie w kwietniu. „To mi się nie podobało. Ale też nie chciałam sama tworzyć historii wyszukiwania Google moich dzieci. To szaleństwo”.

Rozstania gwiazd w 2024 r.

Powiązany: Rozstania gwiazd w 2024 r.: gwiazdy, które w tym roku zakończyły związek

Niektóre pary celebrytów przetrwały, ale inne nie miały tyle szczęścia. Rok 2024 rozpoczął się od rozstania kilku hollywoodzkich duetów. Fani byli zszokowani, gdy para z The Bachelorette, Rachel Lindsay i Bryan Abasolo, rozstali się po czterech latach małżeństwa. Us Weekly potwierdził 2 stycznia, że ​​chiropraktyk złożył pozew o rozwód […]

Bez względu na zawód, Bobbi chce, aby jej dzieci robiły to, co je pasjonuje.

„Chcę, żeby miały własną czystą kartę, żeby mogły stworzyć coś swojego” – kontynuowała. „To naprawdę miłe, że nie są online, bo nikt ich nie rozpoznaje. Jeśli moje dzieci są w parku, beze mnie, nikt ich nie rozpozna. Są w porządku. I czuję się z tym bezpiecznie”.

Tygodnik „Us Weekly” zwrócił się do zespołów Althoffa i Murphy-Bunting z prośbą o komentarz.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button