Sports

Były RB Buccaneers ma nadzieję na podpisanie kontraktu przed sezonem

(Zdjęcie: Christian Petersen/Getty Images)

Zaledwie trzy lata temu Tampa Bay Buccaneers zdobyli mistrzostwo Super Bowl w pierwszym sezonie Toma Brady'ego w tej drużynie.

Oczywiście, lwia część zasługi przypadła Brady'emu, który jest powszechnie uważany za najlepszego rozgrywającego i najlepszego zawodnika w historii NFL, ale drużyna Buccaneers miała wokół niego silny skład, który ułatwił mu adaptację po 20 latach gry w New England Patriots.

Kluczową częścią tej obsady był rozgrywający Leonard Fournette, który jednak w zeszłym roku miał problemy w barwach Buffalo Bills i pozostaje wolnym agentem przed zbliżającym się obozem treningowym.

Według Adama Scheftera ma on zamiar dołączyć do drużyny NFL jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Fournette, który został wybrany z numerem 4 w drafcie w 2017 r. po świetnych występach na Uniwersytecie Stanowym Luizjany, spędził pierwsze trzy sezony zawodowe w zespole Jacksonville Jaguars, zanim dołączył do Tampa Bay na sezon 2020.

Podczas triumfalnej kampanii w 2020 r. uzyskał 367 jardów biegu i zdobył sześć przyłożeń, głównie jako zmiennik Ronalda Jonesa II, ale w play-offach pokazał się z jak najlepszej strony.

Wystąpił we wszystkich czterech meczach posezonowych i łącznie zdobył 300 jardów biegu, 148 jardów w przyjęciach i cztery przyłożenia, w tym 89 jardów biegu, 46 jardów w przyjęciach i przyłożenie w zwycięstwie nad Kansas City Chiefs w Super Bowl.

Kontuzja barku ograniczyła Fournette'a do zaledwie dwóch meczów w 2023 roku, ale jeśli będzie zdrowy i sprawny, 29-latek powinien być w stanie być produktywny, przynajmniej jako RB2.

Jest wiele drużyn, zwłaszcza tych walczących o mistrzostwo, które mogłyby wykorzystać go jako wsparcie dla swoich rozgrywających, ponieważ do obozu treningowego pozostało zaledwie dwa tygodnie.

NASTĘPNY:
Insider ujawnia najnowsze informacje na temat rozmów o kontrakcie Dak PrescottSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button