Entertainment

Cameron Diaz powraca do serii „Shrek” po 12 latach w piątym filmie

Miikka Skaffari/FilmMagic

Cameron Diaz wraca na duży ekran z Eddie Murphy I Mike Myers Do Shrek 5.

We wtorek 9 lipca wytwórnia Dreamworks ogłosiła, że ​​ta trójka powtórzy swoje role w piątej części uwielbianej serii, której pierwszy film miał premierę w 2001 roku. 51-letnia Diaz powróci jako głos księżniczki Fiony, 66-letni Murphy użyczy głosu Osłu, a 61-letni Myers użyczy głosu tytułowej postaci.

„Nie za daleko, za daleko… @Shrek 5 trafi do kin 1 lipca 2026 roku z Mike’iem Myersem, Eddiem Murphym i Cameron Diaz” – napisała firma Dreamworks w swoim ogłoszeniu za pośrednictwem X.

Fani serii filmów animowanych byli zachwyceni tą nowiną, a jeden z użytkowników mediów społecznościowych wykrzyknął: „KOZA [greatest of all time] „Kino powróciło!” Inny dodał: „Kino powróciło”.

Aktorzy, którzy ponownie pracowali razem Bradley Cooper Jennifer Lawrence Więcej

Powiązany: Aktorzy, którzy wielokrotnie ze sobą współpracowali

Ci aktorzy tak bardzo lubili ze sobą pracować, że nadal zdobywali role w tych samych projektach. Emma Stone i Ryan Gosling mieli idealną chemię na ekranie w takich projektach jak Crazy, Stupid, Love, Gangster Squad i La La Land, co zainspirowało prawdziwą przyjaźń między tą dwójką. „Nie mogę sobie nawet wyobrazić, co […]

W zeszłym miesiącu Murphy powiedział zderzak że rozpoczął już pracę nad filmem, a także nad filmem poświęconym jego postaci.

„Zaczęliśmy robić Shrek [5] cztery lub pięć miesięcy temu”, powiedział. „Nagrałem pierwszy akt i zrobimy to w tym roku, skończymy to”.

Cameron Diaz powraca do serii Shrek po 12 latach u boku Eddiego Murphy’ego i Mike’a Myersa w piątym filmie 480
Fyles-Allport/Avalon/Getty Images

Shrek ma w swojej serii trzy dodatkowe filmy fabularne: Shrek 2 (2004), Shrek Trzeci (2007) i Shrek na zawsze (2010). Powstało wiele produkcji telewizyjnych, klipów wideo i filmów nakręconych dla telewizji, w tym Shrek w korytarzach (2007), Wystraszony Shrekless (2010), Świąteczny kloc Shreka (2010) i Ekscytujące opowieści Shreka (2012), który jest ostatnim Shrek projekt, w który zaangażowany był Diaz.

Zanim Shrek 5 trafi do kin w 2026 roku, a fani zobaczą powrót Diaz do aktorstwa w komediowym filmie akcji Netflixa, Znowu w akcjiw którym występuje wieloletni przyjaciel i dwukrotny współpracownik Jaime FoxxDuet wystąpił wcześniej w filmie z 1999 roku Każda dana niedziela i Ania remake w 2014 roku. (Diaz ogłosiła wcześniej, że odchodzi z branży w 2018 roku. Jej ostatnim osiągnięciem aktorskim jest Aniai pojawiła się także w Taśma seksu naprzeciwko Jason Segal I Inna kobieta naprzeciwko Leslie Mann I Kate Upton tego roku. )

Cameron Diaz powraca do serii Shrek po 12 latach u boku Eddiego Murphy’ego i Mike’a Myersa w piątym filmie 481
Zdjęcia na okładce

W 2020 roku Maska gwiazda opowiedziała o swojej decyzji o odejściu z aktorstwa podczas rozmowy z Gwyneth Paltrow w odcinku serii filmów „In Goop Health: The Sessions”.

„Odczułam spokój w duszy, ponieważ w końcu zaczęłam dbać o siebie. Czuję się uziemiona i lekka” – powiedziała wówczas Paltrow, dodając, że „praca na takim poziomie, bycie tak publiczną i wystawianie się na widok publiczny jest tak intensywne”.

Diaz, która poślubiła rockmana z Good Charlotte Benji Madden w 2015 r. wyjaśniła, że ​​chciała przejąć kontrolę nad tym, jak wygląda jej życie poza branżą rozrywkową, po tym, jak zdała sobie sprawę, że nie jest szczęśliwa. (Diaz i Madden, 45 lat, mają córkę Raddix, 4 lata, i syna Cardinala, 4 miesiące).

„Naprawdę przyjrzałam się swojemu życiu i zobaczyłam, kim byłam — kiedy kręcisz film, to jest idealna wymówka, oni cię posiadają — i zdałam sobie sprawę, że przekazałam części swojego życia wszystkim tym innym ludziom” — powiedziała. „Zabrali je. Zasadniczo musiałam je odzyskać i wziąć odpowiedzialność za swoje życie”.

W 2022 roku źródło podało wyłącznie, Tygodnik „Us Weekly” że aniołki Charliego aktorka odrzuciła „liczne oferty” odkąd zrezygnowała z aktorstwa.

„Cameron przez wiele lat pędziła z prędkością stu mil na godzinę i nie będzie przesadą stwierdzenie, że aktorstwo pochłonęło jej życie do takiego stopnia, że ​​uznała je za niezdrowe” – powiedział informator. „Uwielbiała doświadczenie bycia aktorką i zawsze będzie wdzięczna za te możliwości”.

Znowu w akcji pojawi się na Netfliksie 15 listopada.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button