Entertainment

Czy Christina Hall kiedykolwiek opuściłaby Kalifornię, żeby zamieszkać na stałe w Tennessee?

Christina Hall. Nick Agro/Warner Bros. Discovery

Christina Hall lubi dzielić swój czas między Kalifornię i Tennessee — ale czy kiedykolwiek oficjalnie zostawi ocean dla kraju?

„Nie w najbliższym czasie” – powiedział Hall, 40 lat, w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” o możliwym stałym przeniesieniu do Tennessee, gdzie kręci program dla HGTV Christina na wsi.

Hall, który jest również gospodarzem Christina na wybrzeżu w swoim rodzinnym stanie Kalifornia zauważyła, że ​​gdyby zmieniła swoje życie w Złotym Stanie, „zawsze musiałaby mieć jakieś miejsce nad plażą”, do którego mogłaby wrócić.

HGTV-Największe-wchodzące-gwiazdy

Powiązany: Największe gwiazdy HGTV: Chip i Joanna Gaines i inni

Dzięki HGTV agenci nieruchomości, generalni wykonawcy i projektanci wnętrz stali się powszechnie znani. „Budownictwo domów [and] „projektowanie domów 20 lat temu było głęboką, mroczną tajemnicą” – powiedział współzałożyciel sieci Kenneth Lowe magazynowi Architectural Digest w lipcu 2019 r. „Ludzie po prostu tego nie rozumieli, a wiele z tego, co zrobiła stacja HGTV, to edukowanie […]

„Najwcześniej zrobiłabym coś takiego, gdyby wszystkie dzieci skończyły liceum, więc to jeszcze długa droga” – zaśmiała się, mając na myśli swoje troje dzieci: 13-letnią Taylor, 8-letniego Braydena i 4-letniego Hudsona. (Hall dzieli Taylor i Braydena z byłym mężem Tarek El Moussa i syn Hudson z byłym mężem Mrówka Anstead.)

Hall wyjaśniła: „Jestem typem osoby, która interesuje się pogodą” i dodała, że ​​„bardzo tęskniłaby” za Kalifornią, gdyby mieszkała cały rok w Tennessee.

Christina Hall ujawnia, czy kiedykolwiek opuściłaby Kalifornię, aby zamieszkać na stałe w Tennessee 382
Nick Agro/Warner Bros. Discovery

Na razie projektantka ma to, co najlepsze z obu światów, odnawiając domy w nadmorskiej południowej Kalifornii i wiejskim Tennessee dla HGTV. Hall pracuje z mężem Sala Joshuy w swoim wiejskim show, ale zazwyczaj projektuje solo Christina na wybrzeżuktórego 5. sezon rozpocznie się w czwartek 11 lipca.

„Urodziłam się i wychowałam w Orange County i czuję, że tutejszy styl bardziej odpowiada mojemu stylowi” – ​​powiedziała Christina Nasujawniając, że Christina na wybrzeżu mówi więcej o jej osobowości.

Pary celebrytów z programami o remontach domów razem: Chip i Joanna Gaines, Tarek El Moussa i Heather Rae Young, Więcej czerwonej sukienki

Powiązany: Pary celebrytów, które razem wystąpiły w programach o remontach domów

Od remontów do zakochania! Pary celebrytów są stałym elementem programów o remontach domów, od Chipa Gainesa i Joanny Gaines po Tareka El Moussę i Heather Rae El Moussę (z domu Young). Chip i Joanna z kolei zyskali sławę w 2013 r., kiedy HGTV wyemitowało premierę Fixer Upper. Reality show skupiał się na małżeństwie […]

Chociaż stwierdziła, że ​​„wieś jest fajna”, wskazała, że ​​istnieje bardziej „konkretny styl”, którego musi się trzymać.

Christina zauważyła, że ​​kiedy projektuje dla siebie Christina na wsi klienci są mniej skłonni do „wychodzenia poza swoją strefę komfortu”. Opisała tę estetykę jako „trochę bardziej domową, trochę bardziej dziewczęcą” z „wiejskim klimatem”.

Christina Hall ujawnia, czy kiedykolwiek opuściłaby Kalifornię, aby zamieszkać na stałe w Tennessee 383
Nick Agro/Warner Bros. Discovery

Ten Christina na wybrzeżu właściciele domów są jednak „bardziej weseli” i „nic [is] „foremka do ciastek”, wyjawiła. Christina zażartowała, że ​​jej projekty na sezon 5 są „dużo odważniejsze”.

O nowym sezonie dodała: „Naprawdę chciałam realizować duże projekty i na szczęście udało nam się zrealizować kilka naprawdę dużych, w zasadzie całe domy zbudowane od podstaw. [We’re] naprawdę dotyka całości wielu z tych domów [and doing] „długie remonty, które trwały rok”.

Christina upierała się, że „kocha kraj”, ale ponieważ nie mieszka tam na stałe, jest to dla niej „inna dynamika” pod względem zawodowym. „Wybrzeże jest moim domem” – podsumowała.

Christina na wybrzeżu powraca na sezon 5 na HGTV w czwartek, 11 lipca, o 21:00 czasu wschodniego. Nowe odcinki są dostępne do streamowania tego samego dnia na Max.

Ze sprawozdaniem Andrei Simpson

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button