Sports

Dak Prescott ujawnia, dlaczego nosił but ortopedyczny

(Zdjęcie: Thearon W. Henderson/Getty Images)

Bycie rozgrywającym w drużynie Dallas Cowboys wiąże się z wyjątkowymi wyzwaniami.

Kiedy drużyna gra dobrze, to jest to świetna rola, ale kiedy drużyna ma problemy, rozgrywający zazwyczaj spotyka się z negatywną reakcją kibiców.

Dak Prescott nie jest obcy tego typu huśtawce emocji, gdyż doświadczył jej w trakcie swojej kariery.

Często obwinia się go o wiele niepowodzeń drużyny Cowboys, zwłaszcza gdy nie udaje im się osiągnąć zamierzonych celów w play-offach.

Pojawiły się rozmowy na temat pozbycia się Prescotta w przerwie między sezonami, jednak drużyna okazała Prescottowi wyłącznie wsparcie, co wskazuje, że w dającej się przewidzieć przyszłości pozostanie on ich rozgrywającym.

Prescotta niedawno widziano w bucie ortopedycznym, co natychmiast sprawiło, że fani zaczęli się zastanawiać nad jego zdrowiem i zastanawiać się, co to może oznaczać dla niego przed sezonem 2024.

Odniósł się do tych obaw w niedawnym wywiadzie, którym Jon Machota podzielił się na Twitterze.

„Dosłownie, to absolutnie nic, dlatego. Ludzie sięgają, próbują tworzyć rzeczy, których nie tworzą. Starzeję się, muszę dbać o swoje ciało i być mądra. Jeśli mogę podjąć środki ostrożności i coś zmniejszyć, nosząc but, to to zrobię” – powiedziała Prescott.

Jeśli komentarze Prescotta są prawdziwe, to ortezę nosił ze względów ostrożnościowych, a nie dlatego, że stary uraz się nasilał.

Ciekawe będzie zobaczyć, jak będzie wyglądał jego udział w obozie treningowym.

Jeśli będzie w pełni sprawny, kibice nie będą mieli się o co martwić, ale jeśli opuści choć chwilę, może to być znak, że kontuzja Prescotta powróciła i może ograniczyć jego możliwości, gdy rozpocznie się sezon.

NASTĘPNY:
Insider ujawnia najnowsze informacje na temat rozmów o kontrakcie Dak PrescottSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button