Sports

Davante Adams szczerze o sytuacji rozgrywającego Raiders

(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

W składzie drużyny Las Vegas Raiders jest kilku utalentowanych graczy, m.in. Davante Adams, który jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych szerokich odbiorców w NFL.

Jednak obecnie nie mają rozgrywającego na poziomie gwiazdy, ponieważ Aidan O'Connell był rozczarowującym debiutantem w zeszłym roku, a Gardner Minshew II walczy o miejsce w wyjściowym składzie.

Adams pojawił się w programie „Speak” na kanale FS1 i powiedział, że nie ma zdecydowanych preferencji co do tego, kto powinien wygrać pozycję QB1, ale gdyby miał teraz wybierać, wybrałby O'Connella, ponieważ młodszy zawodnik zajmował to miejsce do końca ubiegłego sezonu.

Raiders rozpoczęli sezon 2023 z Jimmym Garoppolo na pozycji rozgrywającego, ale po tym, jak grał słabo, a trener Josh McDaniels został zwolniony, weteran został odsunięty od składu, a O'Connell przejął obowiązki pod wodzą nowego trenera Antonio Pierce'a.

O'Connell nie zrobił wrażenia — zakończył swój debiutancki sezon z 2218 jardami podań i 12 przyłożeniami w 11 meczach — ale jak wspomniał Adams, ma tę przewagę, że ma dobrą chemię z kolegami z drużyny, podobnie jak Minshew w zeszłym sezonie w Indianapolis Colts.

Z drugiej strony, Minshew został wybrany do swojego pierwszego meczu Pro Bowl, zastępując debiutanta Colts Anthony'ego Richardsona, który doznał kontuzji barku kończącej sezon po czterech meczach.

Jeśli Raidersom uda się rozwiązać problem z rozgrywającym, być może będą konkurencyjni.

Oprócz Adamsa, mają jeszcze jednego bardzo zdolnego wide receivera, Jakobi Meyersa, który w 2023 roku zaliczył 807 jardów i osiem przyłożeń, a Maxx Crosby jest jednym z najlepszych defensywnych rozgrywających w futbolu.

Mają także rozgrywającego Brocka Bowersa, 13. wybór w drafcie NFL w 2024 r., o którym uważa się, że ma potencjał na gwiazdę.

Raiders, niegdyś dumna drużyna, od 2002 roku tylko dwukrotnie awansowali do fazy play-off.

NASTĘPNY:
Davante Adams ma wiadomość dla zespołu mediów społecznościowych ChargersSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button