Entertainment

Dlaczego Brad Pitt „praktycznie nie ma kontaktu” ze swoimi dorosłymi dziećmi w trakcie batalii prawnej z Angeliną Jolie

Ćwiek PittWedług najnowszych doniesień, relacje żony ze starszymi dziećmi nie wykazują oznak poprawy.

Aktor ma sześcioro dzieci: Maddoxa (22 lata), Paxa (20 lat), Zaharę (19 lat); Szilo18; i bliźniaki Vivienne i Knox, 15 lat, którego dzieli ze swoją byłą żoną, Angelina Jolie.

Według doniesień Brad Pitt „praktycznie nie miał kontaktu” ze starszymi dziećmi, ale z młodszymi nadal rozmawiał w ograniczonym zakresie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Brad Pitt nadal odwiedza młodsze dzieci, mimo napiętych relacji z dorosłymi dziećmi

MEGA

Według Czasopismo PeopleWiąź Pitta ze starszymi dziećmi pozostaje nadszarpnięta i od dłuższego czasu nie miał z nimi praktycznie żadnego kontaktu.

Dzieci, o których mowa, to najprawdopodobniej Maddox, Pax, Zahara i Shiloh, które mają 18 lat lub więcej, co oznacza, że ​​nie są już objęte żadnymi ustaleniami dotyczącymi opieki nad dziećmi.

Oznacza to również, że dzieci osiągnęły taki poziom niezależności, że prawne egzekwowanie kontroli rodzicielskiej lub widzeń nie jest już konieczne.

Mimo że Pitt wciąż ma napięte stosunki ze starszymi dziećmi, nadal „odwiedza” młodsze dzieci, bliźniaki Vivienne i Knox, chociaż aktorka ma „dzieci przez większość czasu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jednak jego „zaangażowanie” w tę działalność było „w ostatnich miesiącach bardziej ograniczone” ze względu na zobowiązania filmowe, które najprawdopodobniej będą dotyczyć trwającej produkcji jego inspirowanego Formułą 1 filmu w Europie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Córka Brada Pitta, Shiloh, niedawno zrezygnowała z jego nazwiska

Shiloh Jolie-Pitt, Pax Thien Jolie-Pitt i Angelina Jolie.
MEGA

Do niedawnych sygnałów wskazujących na pogorszenie relacji Pitta ze starszymi dziećmi należy zaliczyć fakt, że jego biologiczna córka Shiloh złożyła w sądzie wniosek o zmianę jego nazwiska trzy dni po ukończeniu 18. roku życia.

Uważa się, że 18-latka wynajęła własnego prawnika w celu sporządzenia petycji, co sugeruje, że zależało jej na jej sfinalizowaniu.

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez WybuchNastolatka poprosiła, aby jej nowe nazwisko brzmiało Shiloh Nouvel Jolie, usuwając człon „Pitt” z jej poprzedniego nazwiska Jolie-Pitt.

Wówczas bliskie źródło ujawniło, że na zmianę imienia Shiloh wpłynął spór o opiekę nad dzieckiem, jaki toczył się między rodzicami, gdy rozwiedli się kilka lat temu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Osoba z wewnątrz udostępniła, zgodnie z Codzienna poczta:„Zmiana imienia jest konsekwencją walki o opiekę i przekonania Shiloh, że jej prawa jako ofiary zostały naruszone”.

Dodali: „Shiloh uważała, że ​​jako ofiara przestępstwa ma prawo zeznawać — i nie mogła tego zrobić”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Brad Pitt był „zdruzgotany” zmianą imienia

LONDYN, ANGLIA - 30 LIPCA: Dexter Fletcher w
MEGA

Kiedy Pitt dowiedział się o decyzji Shiloh, podobno bardzo się na nią wpłynęło emocjonalnie, bo uświadomił sobie, jak bardzo napięte stały się jego relacje z dziećmi.

„Brad był załamany tym wyborem” – powiedział informator Tygodnik „Us Weekly”„Dla niego było to coś więcej niż zmiana nazwiska — to był symbol głębszego wyobcowania, które narastało przez lata”.

Inna osoba z otoczenia rodziny twierdzi, że wydarzenia z przeszłości sprawiły, że Pitt nie ma „zbyt dobrych relacji ze swoimi dziećmi”, ale mimo tych różnic nadal chce utrzymywać z nimi kontakt.

Źródło dodało: „Nie jest gotowy z nich zrezygnować, ale świadomość, że porzucają jego nazwisko, jest przygnębiająca”.

Niestety, wygląda na to, że młodsza córka Pitta, Vivienne, może pójść w ślady Shiloh, gdy skończy 18 lat. Nastolatka podobno podała swoje imię jako „Vivienne Jolie” zamiast „Vivienne Jolie-Pitt” w programie musicalu, co sugeruje, że może mieć również napięte stosunki z ojcem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Brad Pitt obecnie spotyka się z dyrektorką ds. biżuterii Ines De Ramon

Dziewczyna Brada Pitta, Ines de Ramon, olśniewa w czarnej sukience
MEGA

Według Czasopismo PeoplePitt znalazł ukojenie w ramionach swojej dziewczyny, Ines de Ramon, pomimo problemów z byłą żoną i dziećmi.

Duet po raz pierwszy zauważono razem w listopadzie 2022 r., choć później ujawniono, że byli parą przez kilka miesięcy przed tym pojawieniem się.

Według informatora, dyrektor jubilerski sprawia, że ​​Pitt czuje się, jakby „znowu był na szczycie świata”. Oboje zamieszkali razem, aby wzmocnić swój rozkwitający związek.

Źródło powiedziało o parze: „On również jest szczęśliwy, że z nią mieszka. Spędzali dużo czasu u Brada. To było oczywiste, że ona się do nich wprowadziła. Ich związek jest poważny”.

Dodali: „To pierwsza dziewczyna Brada od czasu rozwodu. Nie ustatkował się i to się opłaca. Uwielbia umawiać się z Ines”.

Aktor jest otwarty na posiadanie dzieci z Ines de Ramon

Brad Pitt na premierze filmu Babylon Paris w kinie Le Grand Rex
MEGA

Pośród napiętych relacji z szóstką dzieci Pitt jest podobno otwarty na posiadanie większej liczby dzieci z de Ramonem, ponieważ ich związek nadal się rozwija. Jednak zależy to całkowicie od życzeń projektanta biżuterii.

„Posiadanie większej liczby dzieci w jego życiu nie jest wykluczone” – powiedział informator Codzienna poczta„Ines jest młoda, a Brad powiedział, że jest w 100% za, jeśli ona chce mieć dzieci. Podoba mu się pomysł budowania życia z Ines i nic nie jest wykluczone”.

Pitt miał zauważyć wiele cech, które jego zdaniem uczyniłyby de Ramon „wspaniałą matką”, w tym bycie „cierpliwą”, „wyluzowaną” i posiadanie „świetnego poczucia humoru”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Osoby z otoczenia wykluczyły również możliwość rychłego rozpadu duetu, twierdząc, że ich związek jest „płynny i pozbawiony dramatów”, a Pitt jest z de Ramonem „na dłuższą metę”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button