Entertainment

Dlaczego Lena Dunham czuje się „opiekuńcza” wobec swojej koleżanki Taylor Swift

Lena Dunham i Taylor Swift. Zdjęcia na okładce; Gilbert Flores/Złote Globy 2024/Złote Globy 2024 za pośrednictwem Getty Images

Lena Dunham udowadnia, że ​​jest lojalną przyjaciółką Taylor Swift.

„Zawsze bardzo dbam o to, aby chronić ją pod każdym względem” – powiedziała 38-letnia Dunham Nowojorczyk w wywiadzie opublikowanym we wtorek 9 lipca. „Prawdopodobnie dwa pytania, o które najczęściej mnie pytają w życiu, to: „Jaka jest Taylor?” i „Czy mogę dostać bilety na Trasa Eras? I zazwyczaj moja odpowiedź na oba pytania brzmi: nie, ale powiem, że jest wszystkim, czym chciałbyś, żeby była.

Dunham kontynuowała chwalenie swojej koleżanki, dzieląc się tym, że gwiazda popu jest „miła, oddana, introspektywna, emocjonalna, zabawna jak cholera”. Dunham dodała: „Chyba czasami myślę sobie: »Czy ona nie daje nam wystarczająco dużo, chłopaki?«”

Dunham wspominała, jak gorąco musiało się zmagać 34-letnie Swift, gdy opublikowano artykuł, w którym twierdzono, że duet urządzał „razem piżamowe imprezy w koszulach nocnych”.

„Cóż, przeżywała dokładnie to, co jest standardem dla kobiet po dwudziestce, czyli odkrywanie, kim są twoi ludzie” – powiedziała Dunham. „Ale było to po prostu badanie, które było tak mikroskopijne, i zestaw standardów, które były tak dziwaczne”.

Teraz Dunham ma nadzieję zobaczyć więcej Swift Trasa Eras kontynuując swoją podróż dookoła świata. (Swift ma zakończyć swoją rekordową trasę koncertową w grudniu tego roku.)

Lena Dunham jest opiekuńcza wobec Taylor Swift 476
Jeff Kravitz/FilmMagic

„Byłem w Bostonie i byłem w Pittsburghu” – powiedział Dunham. „Lubię czasem jeździć do miast, które są trochę bardziej oddalone od utartych szlaków”.

Dunham zauważyła, że ​​ma ostrzeżenie dla swojego męża, Luis Felberprzed koncertem. (Dunham i Felber zawarli związek małżeński w 2021 roku. Swift była druhną na ślubie)

taylor-swift-oś-czasu

Powiązany: Taylor Swift na przestrzeni lat

Taylor Swift zaczęła pisać piosenki o miłości i rozstaniach na początku XXI wieku, ale jej talent został wkrótce doceniony przez dyrektorów muzycznych, którzy wiedzieli, że jest prawdziwa. Od wydania swojej pierwszej płyty w 2006 roku do występów na scenach na całym świecie, ta gwiazda zdobyła swoje miejsce na hollywoodzkiej scenie muzycznej A-list. […]

„Mówiłam Lu, zanim poszliśmy: 'Słuchaj, nigdy nie widziałaś mnie w takim stanie'. To tak, jakby coś przeze mnie przeszło — to mój kościół. Zaczynam mówić językami. Nawet odkąd Taylor i ja byliśmy przyjaciółmi, zawsze czułam tak głęboką więź z jej muzyką. Coś wyjątkowego, tylko dla mnie, oczywiście”.

Dunham zachwycała się, że widziała „każdą trasę”, jaką kiedykolwiek odbyła Swift. Dodała: „Uwielbiam oglądać kobietę, która nie ma jeszcze 40 lat i mówi: »Tak, mam całe mnóstwo dzieł«. Inspirujące jest dla mnie to, że przyznaje się do swojej własnej, płodnej ekspresji”.

Przyjaźń Dunham i Swift zaczęła się, gdy poznały się przez Twittera w 2013 r. i od tamtej pory ich więź się zacieśniła. Dunham spotykała się nawet z partnerem produkcyjnym Swift Jack Antonoff z przerwami w latach 2012-2017.

Swift wcześniej doceniła Dunham za to, że była mentorką w kwestii praw kobiet. „Jako nastolatka nie rozumiałam, że stwierdzenie, że jesteś feministką, oznacza po prostu, że masz nadzieję, że kobiety i mężczyźni będą mieli równe prawa i równe szanse. Wydawało mi się, że sposób, w jaki to zostało sformułowane w kulturze, społeczeństwie, oznaczał, że nienawidzisz mężczyzn” – powiedziała Swift Opiekun w 2014 r. „Zaprzyjaźnienie się z Leną — bez jej prawienia mi kazań, ale po prostu zobaczenie, dlaczego wierzy w to, w co wierzy, dlaczego mówi to, co mówi, dlaczego reprezentuje to, co reprezentuje — uświadomiło mi, że przyjmuję feministyczną postawę, nie mówiąc tego wprost”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button