Entertainment

Donald Trump stawia 1 milion dolarów na 18-dołkowe wyzwanie golfowe z Joe Bidenem

Wyzwanie golfowe byłego prezydenta dla POTUS-a nastąpiło kilka dni po tym, jak jego zespół prawny złożył wniosek o opóźnienie w wydaniu wyroku. W zeszłym miesiącu został uznany za winnego wszystkich 34 zarzutów karnych.

Debata prezydencka Donalda Trumpa i Joe Bidena z 27 czerwca 2024 r. miała dotyczyć tego, kto lepiej gra w golfa. Teraz były prezydent jest gotowy postawić na to zakład.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Donald Trump chce stoczyć walkę z Joe Bidenem o milion dolarów

MEGA

Biznesmen działa zgodnie z tym, co mówi, po tym, jak on i Biden odnieśli się do golfa podczas debaty w zeszłym miesiącu. Trump ogłosił wyzwanie na swoim polu golfowym Doral w Miami we wtorek.

Trump, który ujawnił, że chciałby stoczyć kolejną debatę z Bidenem po ich spotkaniu 27 czerwca, zażartował z zamachu prezydenta i obiecał przekazać milion dolarów na rzecz wybranej przez Bidena organizacji charytatywnej, jeśli przegra mecz golfowy.

Zastanawiasz się, dlaczego były prezydent jest skłonny rozdać tak ogromną sumę pieniędzy? Cóż, według TMZTrump jest pewny swojego zwycięstwa i dałby Bidenowi łącznie 20 uderzeń w meczu golfowym, dodając, że:

„Będzie to jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w historii, być może większe niż Puchar Rydera, a nawet Masters”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jednak czuje, że Biden odrzuciłby ofertę. Cóż, Trump nie był daleki od prawdy, ponieważ zespół Bidena wydał we wtorek wieczorem oświadczenie, w którym oświadczył, że prezydent nie ma czasu na napady złości Trumpa, dodając:

„Jest zajęty przewodzeniem Ameryce i obroną wolnego świata. Donald Trump jest kłamcą, skazańcem i oszustem dbającym tylko o siebie – to normalne”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Były prezydent rozpoczął atak na Bidena w tematyce golfa

Joe Biden wygłasza przemówienie w Narodowym Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów
MEGA

Spotkanie tej pary podczas ostrej debaty pozostawiło nieprzyjemny posmak w ustach Trumpa, który wyraził swoje niezadowolenie, publikując na Instagramie kilka zmontowanych klipów, na których upokarza prezydenta.

Blast zauważył, że wirusowe wideo krążące po mediach społecznościowych pokazało zmontowany klip Trumpa uderzającego piłką golfową, która powaliła Bidena. Faktyczne nagranie pochodziło z upadku Bidena w Air Force Academy.

Po działaniach Trumpa natychmiast pojawiły się mieszane opinie, ponieważ użytkownicy Instagrama zalali sekcję komentarzy tysiącami, a jeden napisał: „To nie jest śmieszne”, podczas gdy inny dodał: „Czy to czyni mnie złą osobą, że powtarzam to w kółko i za każdym razem jest to coraz zabawniejsze?”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Inny komentujący stwierdził: „Czy Trump tak bardzo boi się przegrać ponownie, że musi wyśmiewać i obrażać starego dobrego człowieka. Szanując starszego… To nie jest zachowanie prezydenta”, jak po prostu stwierdził ten użytkownik: „Trump jest taki zabawny”.

Sekcja komentarzy została od tego czasu ograniczona, ponieważ szybko stała się miejscem gorących dyskusji między obiema stronami politycznego sporu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co naprawdę wydarzyło się podczas debaty prezydenckiej

Przemówienie prezydenta Joe Bidena
MEGA

Decyzja byłego prezydenta o pójściu drogą golfa wynika z jego miłości do tej gry. Podczas debaty 27 czerwca moderator wypytywał Trumpa o ich wiek, a on wykorzystał ten sport jako metaforę, by rzucać ciosy w Bidena.

Trump szybko oświadczył, że przeszedł dziesiątki testów poznawczych, aby udowodnić swoją sprawność umysłową, jednocześnie sugerując, że Biden powinien przejść „łatwy” test. Dodał, że niedawno wygrał dwa mistrzostwa w tym roku w kategorii regularnej, czego Biden nie może osiągnąć, dodając:

„On nie potrafi uderzyć piłki na odległość 50 jardów. Wyzwał mnie na mecz golfa nie potrafi uderzyć piłki na odległość 50 jardów.

Biden następnie odniósł się do twierdzeń Trumpa dotyczących golfa, stwierdzając, że udało mu się zmniejszyć swój handicap golfowy do sześciu podczas pełnienia funkcji wiceprezydenta, dodając, że mógłby rozważyć grę w golfa z Trumpem, gdyby ten niósł własną torbę.

„Widziałem twój zamach. Znam twój zamach” – oświadczył Trump, któremu trudno było uwierzyć w twierdzenie Bidena o zdobyciu handicapu.

Pierwsza debata między Trumpem i Bidenem zakończyła się znaczącym zwycięstwem byłego prezydenta wśród widzów, którzy oglądali transmisję tego wieczoru.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Data wydania wyroku dla Trumpa została przełożona

Donald Trump opuszcza Trump Tower
MEGA

Trump może nadal mieć szansę na grę z Bidenem, jeśli zmieni zdanie. Zespół prawny polityka skutecznie przekonał sąd do opóźnienia wydania wyroku do września, tuż po orzeczeniu Sądu Najwyższego w sprawie immunitetu prezydenckiego.

Blast zauważył, że w orzeczeniu stwierdzono, iż Trump nie może być ścigany za działania lub decyzje podjęte w ramach jego uprawnień konstytucyjnych jako prezydenta USA.

To opóźnienie jest dobrą stroną kampanii Trumpa, ponieważ oznacza, że ​​będzie on reprezentował Partię Republikańską jako kandydat na prezydenta w 2024 r. na zbliżającej się Konwencji Narodowej Republikanów.

Pojawiło się jednak kilka opinii na temat odroczenia i orzeczenia, które prawdopodobnie mogą zapobiec skazaniu Trumpa za fałszowanie dokumentów biznesowych w celu ukrycia transakcji między nim a byłą gwiazdą filmów dla dorosłych Stormy Daniels.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Donald Trump oskarża o manipulacje sądowe

Trump rozmawia z przedstawicielami wszystkich rodzajów sił zbrojnych, w tym Sił Kosmicznych
MEGA

Były prezydent opisał w rozmowie z prasą wyrok skazujący, który wydano na niego w zeszłym miesiącu, jako sfałszowaną decyzję podjętą przez rząd prezydenta Bidena w celu zranienia i skrzywdzenia przeciwnika politycznego.

Ujawnił, że proces był stresujący dla jego żony, Melanii, która nie mogła być obecna. Chociaż jest w porządku z pójściem do więzienia, nie jest pewien, czy opinia publiczna byłaby zadowolona.

Trump nazwał wyrok hańbą, obiecując walkę do końca i uratowanie Ameryki przed upadkiem. 78-latek dodał:

„Jesteśmy narodem w stanie upadku, poważny spadek ludzi napływające właśnie do naszego kraju. Z więzień i z Zakład psychiatrycznypołudniowy zachódmamy kraj jest to w poważnych tarapatach, ale była to sfałszowana decyzja od samego początku, z rozdartym sędzią, który nigdy nie powinien być dopuszczony do rozpatrywania tej sprawy. Nigdy!”

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button