Entertainment

Dorinda Medley z RHONY „obsikała się” po obejrzeniu Luann i spotkania Bethenny

Dorinda Medley, Luann de Lesseps i Bethenny Frankel NBCUniversal (2); Getty Images

Dorinda Medley upewniła się, że usłyszy całą historię szokującego spotkania swojego byłego Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku współgwiazdy Luann de Lesseps I Bethenny Frankel.

W odcinku emitowanym we wtorek 9 lipca Program Reality Checked stacji SiriusXMDorinda, 59 lat, rozmawiała z Luann, 59 lat, o jej niedawnym spotkaniu z Bethenny, 53 lata.

„Rozmawialiśmy o tym, że wpadliście na Bethenny w ten weekend i jak to się skończyło” – powiedziała Dorinda o swojej reakcji. „Zsikałam się w siku, kiedy byłam w Berkshires, robiąc jakieś danie z lasagne i to wyszło”.

Luann powiedziała, że ​​jej rozmowa z Bethenny miała miejsce w agencji talentów Jason WeinbergSobota, 6 lipca, impreza w Hamptons. 14-letnia córka Bethenny, Bryn — którą dzieli z byłym mężem Jason Hoppy — to był początek interakcji.

Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku

Powiązany: Dawne gwiazdy „RHONY”: Gdzie są teraz?

Real Housewives of New York City miał premierę w 2008 roku, ale nie każda Housewife dotrwała do końca. W obsadzie 1. sezonu RHONY znalazły się Luann de Lesseps, Ramona Singer, Bethenny Frankel, Jill Zarin i Alex McCord. Podczas gdy Kelly Killoren Bensimon dołączyła do obsady w sezonie 2, Sonja Morgan została pełnoetatowym członkiem obsady w […]

„Wysłała córkę, żeby załatać między nami przepaść. Oczywiście, że będę miła dla córki, jest urocza. Bardzo słodkie dziecko. I byłam szczęśliwa, że ​​ją zobaczyłam” – zażartowała Luann. „Potem oczywiście zrobiła zdjęcia. Emma Roberts tam jest. Biedactwo, jest niewinna”.

Luann poprosiła Bethenny o wysłanie jej zdjęć, ale najpierw umieściła je w mediach społecznościowych.

„Te zdjęcia krążą dookoła i mówię: 'Bethenny, wyślesz mi zdjęcia, które zrobiłaś?' Powiedziałam: 'Miło było cię widzieć'” – kontynuowała. „I oczywiście nie dzieli się ze mną tymi zdjęciami. Oczywiście, że nie. Najpierw musiała je opublikować i sprawić, żeby wszyscy to zauważyli. A potem zablokowała mnie na Instagramie. Pomyślałam sobie: 'Co do cholery?'”

Tymczasem Dorinda pochwaliła Luann za reklamę jej kabaretu, Poślub F Zabij!, dodając, „Kiedy mówisz, że życie to kabaret z biletami poniżej. Pomyślałam sobie: „To moja dziewczyna!”

W odpowiedzi Luann powiedziała: „Ona mi przyznaje rację. 'Chyba miałaś rację, życie jest kabaretem'” – zauważyła, przypominając sobie zaczepki Bethenny na temat jej rodzącej się kariery aktorskiej w poprzednich sezonach RODAN. „[Bethenny] przyznaje, że po tym wszystkim g—t, które mi dała za kabaret, to wiesz co? Powstałem z popiołów i dostałem tę scenę kabaretową.”

Największe kłótnie w reality show 2023 roku, które nas wstrząsnęły

Powiązany: Największe kłótnie w reality show 2023 r.

Reality TV dostarczyło nam mnóstwo rozrywki, dramatów i waśni w 2023 roku. Vanderpump Rules emitował już sezon 10, gdy w marcu pojawiła się wiadomość, że Tom Sandoval i Ariana Madix zakończyli związek po prawie dekadzie randek z powodu jego romansu z Raquel „Rachel” Leviss. W rezultacie kamery uchwyciły więcej […]

Luann, Bethenny i Dorinda wystąpiły w serialu OG RODAN show, w którym Luann i Bethenny grały główne role w oryginalnej obsadzie, a wszystkie trzy kobiety nakładały się na siebie w różnych późniejszych sezonach. Przez lata Luann i Bethenny szczególnie znajdowały się w konflikcie, zanim naprawiły swoje problemy w 2019 roku. Ich waśń rozgorzała na nowo w 2023 roku, dlatego widzowie Bravo byli tak zaskoczeni ich skrzyżowaniem i udokumentowaniem tego.

Bethenny w niedzielę 7 lipca za pośrednictwem TikToka udostępniła więcej szczegółów na temat ich spotkania, mówiąc: „Widzę więc Luann [at the event] a Bryn staje się taka przebiegła. Mój przyjaciel Mark mówi: „Po prostu powiedz coś”. Czemu nie, prawda? I to jest również dobry przykład dla Bryn. Musimy być dobrymi przykładami”.

Według Bethenny ona i Luann utrzymywały dobre stosunki.

„Luann przytuliła Bryn. Musieliśmy to zrobić w mediach społecznościowych, bo jeśli nie wydarzyło się to tam, to nie wydarzyło się nigdzie indziej” – kontynuowała. „To było miłe i czyste. Napisała do mnie i [wrote]„Jesteśmy jak zdezorientowana rodzina”. To było więc przyjemne i zabawne”.

Luann jednak nie była zachwycona zachowaniem Bethenny w mediach społecznościowych — zwłaszcza, że ​​nie mogła ich widzieć.

„Po obejrzeniu filmu Bethenny i dalszym blokowaniu mnie w mediach społecznościowych zdałam sobie sprawę, że wykorzystała swoją córkę, żeby do mnie dotrzeć” – powiedziała Luann w ekskluzywnej rozmowie Tygodnik „Us Weekly” w poniedziałek, 8 lipca o tym, że „nie było prawdziwego ponownego połączenia” z Bethenny. „Oglądanie tego wideo zraniło moje uczucia”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button