Entertainment

Dramat rozwodowy nasila się u Gypsy Rose Blanchard po wiadomościach o ciąży

Jak Wybuch Jak doniesiono, była skazana rozstała się z mężem, Ryanem, trzy miesiące po wyjściu z więzienia, a wkrótce potem odnowiła uczucie do byłego narzeczonego, Kena Urkera.

Była skazana wypuściła szokującą nowinę o dziecku we wtorek, mówiąc światu, że jest w 11. tygodniu ciąży i ma urodzić w styczniu 2025 r. Problem? Gypsy Rose Blanchard jest nadal formalnie żoną Ryana Andersona, a stan, w którym prawdopodobnie mieszka – Missouri – nie sfinalizuje rozwodu, dopóki nie urodzi dziecka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose ogłasza, że ​​jest w 11. tygodniu ciąży

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Jak donosi The Blast, Gypsy Rose opublikowała na YouTube film, w którym oznajmia: „Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”

„Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani” – dodała. „To wcale nie było zaplanowane; to było zupełnie nieoczekiwane, ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podjąć tę nową podróż rodzicielstwa”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Wiesz, że to będzie długa podróż, ale jestem gotowa. Czuję, że coś się we mnie zmieniło” – kontynuowała Gypsy. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia. Liczy się tylko to, że jestem zdrowa, dziecko jest zdrowe i związek z Kenem jest zdrowy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rozwód Gypsy Rose Blanchard stał się jeszcze bardziej skomplikowany!

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson robią sobie selfie w lustrze
Facebook | Gypsy Rose Blanchard

32-latka zamieszkała z Ryanem w Luizjanie, gdy tylko została zwolniona warunkowo w grudniu, ale po rozstaniu z nauczycielem edukacji specjalnej wyprowadziła się i uważa się, że mieszka w Missouri. Zgodnie z ustawą stanu Missouri, każda osoba ubiegająca się o rozwód musi ujawnić swój status ciążowy, zgodnie z Opiekun.

Eksperci twierdzą, że kobiety w ciąży nie mogą prawnie rozwiązać swojego małżeństwa. „Wniosek [of the law] „to całkowity zakaz” – powiedziała Danielle Drake, prawniczka z kancelarii Parks & Drake Opiekun.

Podobne prawa obowiązują w dwóch innych stanach: Teksasie i Arkansas.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rozwód Gypsy z Ryanem może zostać opóźniony

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson uśmiechnięci
Instagram | Ryan Anderson

Jeśli Gypsy nadal mieszka w Luizjanie, mogą pojawić się komplikacje, ponieważ sędzia może odroczyć sfinalizowanie rozwodu, jeśli para spodziewa się dziecka. Sędzia może woleć poczekać do narodzin dziecka, aby zająć się kwestiami rodzicielstwa wraz z aspektami rozwodu związanymi z ciążą.

Niezależnie więc od tego, czy Gypsy mieszka w Missouri czy Luizjanie, jej rozwód najprawdopodobniej zostanie odłożony do czasu narodzin dziecka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rozwód Gypsy i Ryana jest chaotyczny, chaotyczny, chaotyczny

Gypsy Rose Blanchard odchodzi
MEGA

Rozwód Gypsy Rose Blanchard i Ryana Andersona był już skomplikowany, ponieważ pojawiły się oskarżenia, że ​​Gypsy zdradzała Ryana z Kenem, a Ryan był kontrolujący i znęcał się nad nią emocjonalnie.

Kiedy pojawiły się plotki, a emitowany był każdy odcinek serialu dokumentalnego stacji Lifetime „Gypsy Rose: Życie po zamknięciu”, Ryan obstawał przy swoim, twierdząc, że Gypsy jest w błędzie i że wpływy zewnętrzne miały coś wspólnego z ich rozwodem.

„Mam tak wiele do powiedzenia o mojej wersji wydarzeń i o tym, co się naprawdę wydarzyło” – powiedział Ryan w filmie na TikToku. „Mój znajomy powiedział mi, że powinienem napisać książkę o moich doświadczeniach. Nie wiem. Czy mam wiele do powiedzenia? Oczywiście, ale co o tym myślicie? Czy przeczytalibyście książkę?”

„Powiem ci, co by to było. To byłaby prawda” – dodał.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard czuła się „zagubiona” w swoim małżeństwie z Ryanem Andersonem

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Gypsy Rose ogłosiła separację z Ryanem na początku tego roku. Kilka miesięcy później opowiedziała, jak trudno było jej odejść z małżeństwa, ale czuła, że ​​nie ma innego wyjścia.

„Myślę, że istnieje poczucie wolności wynikające z podążania za głosem serca, podążania za tym, co uważasz za słuszne dla siebie” – powiedziała Magazyn Ludzie„W moim małżeństwie czułam, że część mnie została w nim zagubiona, więc czuję, że znalazłam brakującą część siebie, którą zawsze czułam, że zgubiłam, i teraz ją odzyskuję. Zdecydowanie czuję przynależność do tej przestrzeni”.

32-latka w pozwie rozwodowym zwróciła się o alimenty na małżonka.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button