Entertainment

Dzieci Bena Afflecka i Jennifer Lopez naciskają na pojednanie przed 55. urodzinami piosenkarki

Jennifer Lopez I Ben AffleckaJak podają źródła, dzieci małżonków próbują nakłonić ich do pojednania, słysząc o kryzysie małżeńskim.

Dzieci wierzą, że ich rodzice są bardzo kochani i zachęcają ich do kontynuowania terapii.

Podobno była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner, wspiera aktora i Jennifer Lopez, ponieważ chce tego, co najlepsze dla dzieci.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dzieci Jennifer Lopez i Bena Afflecka „nie chcą, żeby się rozwiedli”

MEGA

Według doniesień Lopez i Affleck od kilku miesięcy nie mieszkają razem. Piosenkarka spędza czas w Europie i w Hamptons ze znajomymi, a Affleck pracuje w Los Angeles.

Ich dzieci, które wcześniej często przebywały razem, teraz również żyją osobno z powodu problemów małżeńskich rodziców.

Dzieci Afflecka, Violet, 18 lat, Fin, 15 lat i Samuel, 12 lat, są z nim i Jennifer Garner w Los Angeles. Tymczasem 16-letnie bliźniaki Lopeza, Max i Emme, przeważnie zostały z nią.

Według doniesień, piątka dzieci próbuje teraz pomóc Lopezowi i Affleckowi się pogodzić. Źródło powiedziało Codzienna poczta„Dzieci uważają, że Jennifer i Ben są naprawdę głęboko zakochani, jak bratnie dusze, i nie chcą, żeby się rozstali”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Chcą, żeby sobie z tym poradzili na dobre i na złe, jak głosi ich przysięga. I uważają, że powinni kontynuować terapię i rozmawiać, nawet jeśli jest to bolesne. Czują, że jeśli zrobią i powiedzą właściwe rzeczy, może być więcej spokoju” – dodało źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dzieci Jennifer Lopez i Bena Afflecka podkreślają pozytywne cechy każdego rodzica

Jennifer Lopez i jej mąż Ben Affleck przybywają na światową premierę filmu „Air” studia Amazon
MEGA

Osoba z wewnątrz podzieliła się informacją, że dzieci nie mogą się doczekać, aż Affleck i Lopez pogodzą się przed jej 55. urodzinami 24 lipca i mają nadzieję, że „wszyscy będą mogli wspólnie świętować na spokojnej rodzinnej imprezie w Los Angeles”.

Mówi się, że dzieci „podkreślają pozytywne cechy każdego” rodzica, aby pomóc im zawrzeć pokój.

Informator zauważył, że aktor grający w filmie „Zaginiona dziewczyna” jest inteligentny i zabawny, ale potrafi być też drażliwy i zrzędliwy.

„On jest drażliwy, potrafi być zrzędliwy, to prawda, nie jest typem beztroskiego gościa, nawet jeśli jest bardzo inteligentny i zabawny. Dzieciaki próbują sprawić, żeby się rozluźnił i odpuścił” – dodało źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Z drugiej strony Lopez jest zachęcany do mniejszej pracy i większego relaksu. „Tata bliźniaczek Marc Anthony zawsze mówił: Jenny musi się zrelaksować i bardziej cieszyć życiem, powtarzał jej to przez lata i lata. Teraz Max i Emme robią to samo” – wyjaśniło źródło.

Dzieci mają jeszcze jeden powód: wszystkie lubią swoje towarzystwo i chcą pozostać zjednoczone jako rodzina.

„Dzieciaki świetnie się dogadują, szczególnie Emme i Fin, są najlepszymi przyjaciółmi i rozmawiają codziennie” – powiedział informator. „Mówią Benowi i Jenny, hej, nie poddawajcie się, nie przegrajcie tego”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dlaczego Ben Affleck i Jennifer Lopez nie ogłosili jeszcze swojego rozwodu

Jennifer Lopez i Ben Affleck wybierają się na prywatny rejs po Sekwanie
MEGA

Według Codzienna pocztaosoba z wewnątrz ujawniła, że ​​ogłoszenie rozwodu miało nastąpić w weekend 4 lipca, ale tak się nie stało.

„Może nastąpić opóźnienie lub plany rozstania na dobre mogą zostać odwołane, nikt nie jest teraz pewien, nawet jej bliscy przyjaciele nie wiedzą” – powiedziało źródło. „Wszyscy czekali na szokującą wiadomość, którą wynajęli prawników i są gotowi rozstać się, ale ona nie nadeszła” –

Jeśli chodzi o byłą żonę Afflecka, Garner, popiera ona wszystko, co najlepsze dla dzieci. „Jest supermamą i zawsze stawia dzieci na pierwszym miejscu, więc jeśli dzieci chcą, żeby Ben i Jennifer wrócili do siebie, ona to popiera” – podzieliło się inne źródło.

Para spędziła 4 lipca osobno

Jennifer Lopez
MEGA

Lopez świętowała Czwartego Lipca z dala od męża i problemów małżeńskich.

Według Magazyn Ludzieartystka przebywała w Hamptons, gdzie spotykała się ze swoim menadżerem, Bennym Mediną, i innymi bliskimi przyjaciółmi.

Lopez, ubrana w stylową torbę marki Dior, została zauważona podczas zakupów roślin, mając na sobie obrączkę ślubną, którą niedawno zdjęła w klipie wideo udostępnionym na stronie swojej marki kosmetycznej na Instagramie.

Podczas gdy Lopez bawił się w Hamptons, Affleck spędzał czas ze swoimi dziećmi w Los Angeles.

Gwiazdor „Buntownika z wyboru” został w środę zauważony z dwójką swoich dzieci, eksponując obrączkę ślubną, której również przy wielu okazjach nie miał na sobie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck zdołają jeszcze uratować swoje małżeństwo?

Ben Affleck i Jennifer Lopez w samochodzie
MEGA

UsWeekly niedawno doniesiono, że jest „drobinka nadziei” na pojednanie Afflecka i Lopeza. „Jennifer zasugerowała, żeby poświęcili czas na uporządkowanie spraw”, powiedziało źródło.

Inne źródło podało gazecie, że para, nazywana Bennifer 2.0, „jeszcze nie podjęła decyzji” w sprawie rozstania.

„Przechodzą przez tak wiele indywidualnie i jako para” – twierdzi informator. „Może minąć trochę czasu, zanim zobaczą, czy ten skomplikowany moment sam się rozwiąże i czy wrócą do siebie [as] „lepsi ludzie”.

Ostatni raz Lopeza i Afflecka widziano razem publicznie 2 czerwca na meczu koszykówki jego syna Samuela w Los Angeles, gdzie niezręcznie pocałowali się w policzek.

Według LudzieAffleck zabrał resztę swoich rzeczy z ich wspólnego domu, kiedy Lopez był na wakacjach we Włoszech w zeszłym miesiącu.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button