Entertainment

Ellen DeGeneres mówi, że specjalny odcinek Netflixa to „ostatni raz”, kiedy ją zobaczymy

Ellen DeGeneres potwierdziła, że ​​„skończyła” ze sławą i zniknie ze światła reflektorów po zakończeniu swojej ostatniej trasy stand-upowej (kup bilety) Tutaj) i towarzyszący mu specjalny program Netflix.

Jak donosi Brama SFfanka zapytała DeGeneres, czy zobaczymy ją „na Broadwayu czy w filmach” podczas sesji pytań i odpowiedzi z publicznością na jej koncercie w Santa Rosa w zeszłym tygodniu. „To ostatni raz, kiedy mnie widzicie”, odpowiedziała bez ogródek. „Po moim specjalnym programie Netflix, kończę”.

Zdobądź bilety na Ellen DeGeneres tutaj

Inny fan najwyraźniej „błagał” DeGeneres, aby powtórzyła swoją rolę Dory w Gdzie jest Nemo serii, ale pozostała nieugięta, mówiąc: „Nie, żegnam, pamiętaj”.

Podczas trasy koncertowej „Ellen’s Last Stand… Up” DeGeneres odniosła się do zarzutów dotyczących „toksycznego środowiska pracy” na planie Program Ellen DeGeneres które zostały ujawnione w raporcie Buzzfeed z 2020 r. W kwietniu przerwała milczenie na temat kontrowersji, mówiąc, że „nienawidzi sposobu, w jaki zakończył się program”.

Jednak DeGeneres przyznała, że ​​była zbyt surową szefową w ostatnich programach. „Mogę być wymagająca, niecierpliwa i twarda. Jestem silną kobietą” – powiedziała w Santa Rosa, zapewniając, że „nie jest podła”, ponieważ nigdy nie miała zamiaru nikogo skrzywdzić.

Trasa koncertowa „Ellen's Last Stand… Up” trwa do 17 sierpnia. Jeśli chcesz ją zobaczyć po raz ostatni, kup bilety tutajJej specjalny program na Netflixie ma mieć premierę pod koniec tego roku.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button