Sports

Eric Gordon jasno wyraża swoje myśli na temat Joela Embiida

(Zdjęcie: Christian Petersen/Getty Images)

Eric Gordon gra w NBA od 2008 roku.

Grał w wielu organizacjach i miał w drużynie wielu znakomitych zawodników, nawet wysokich.

Grał z takimi zawodnikami, jak Anthony Davis, DeMarcus Cousins, Zach Randolph i Blake Griffin, żeby wymienić tylko niektórych.

Dlatego Joel Embiid powinien być zaszczycony tym, co Gordon miał o nim do powiedzenia.

W rozmowie z Danem Olingerem Embiid stwierdził, że jest najbardziej dominującym wysokim zawodnikiem, z jakim kiedykolwiek miał okazję grać. Nie zapomniał też o niektórych swoich byłych kolegach z drużyny, ale dodał, że Embiid jest zdecydowanie najbardziej dynamiczny.

Gordon ponownie nawiązał współpracę z Darylem Moreyem i dołączył do odmienionej drużyny Philadelphia 76ers po krótkim okresie gry w Phoenix Suns.

Nie był tak zaangażowany w ofensywę Franka Vogela, jak by sobie tego życzył, a teraz będzie grał w drużynie mającej potencjał na mistrzostwo.

Sixers pozyskali również Paula George'a, Andre Drummonda i Caleba Martina oraz ponownie podpisali kontrakt z Kellym Oubre Jr.

Wybrali kolejnego gracza, który potrafił zdobywać punkty, Jareda McCaina, a w osobie Embiida i Tyrese'a Maxeya mieli już jeden z najlepszych duetów w lidze.

Oznacza to, że Gordon może nie mieć aż tak wielu okazji do ataku w Mieście Braterskiej Miłości, ale dzięki swoim umiejętnościom w rzutach za trzy punkty powinien być solidnym graczem rezerwowym.

Jeśli chodzi o Embiida, będzie to najlepsza obsada drugoplanowa, z jaką miał do czynienia od czasu dołączenia do ligi, więc nie będzie miał żadnych wymówek, żeby nie przejść do drugiej rundy play-offów.

NASTĘPNY:
Analityk mówi, że nadszedł czas, aby dwie gwiazdy NBA wkroczyły do ​​akcjiSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button