Entertainment

Fani mieli okazję zobaczyć „Longlegs” Nicolasa Cage’a — i to jest przerażające

Nicolas CageWygląd w Długie nogi przerażeni oboje współpracownicy Maika Monroe i fanów.

„Pierwszy raz Maika Monroe zobaczyła Nicolasa Cage’a jako Longlegsa w następującej scenie” – reklama opublikowana za pośrednictwem Media społecznościowe w poniedziałek, 8 lipca, przeczytaj. Następnie wideo przechodzi do klipu Cage'a, 60 lat, z twarzą ukrytą za znacznikiem filmu.

„To, co zaraz usłyszycie, to prawdziwe bicie serca Maiki” – czytamy dalej w nagraniu, w tle słychać było przyspieszone bicie serca, a 31-letnia Monroe brała głęboki oddech w przyciemnionym korytarzu.

Gdy ktoś na planie krzyknął „akcja”, Monroe otworzyła drzwi i powoli przeszła przez próg. Zaczęła zamykać drzwi za sobą, cofając się, gdy się zamknęły.

Monroe podszedł i usiadł naprzeciwko Cage'a, którego twarz była zasłonięta czarną skrzynką.

„Spoczynkowe tętno Maiki wynosi 76 BPM” – głosił tekst. „W tej scenie osiągnęło 170 BPM”.

W klipie znalazł się również cytat Monroe, który brzmiał: „Kiedy wszedłem i po raz pierwszy zobaczyłem Nicolasa Cage'a w roli Longlegsa, było to przejmujące przeżycie, którego nigdy nie zapomnę”.

Na ekranie na ułamek sekundy pojawił się klip przedstawiający Cage'a w roli Longlegsa, po czym kamera przeniosła się na Monroe, która ze strachu podskoczyła na krześle.

Powiązany: Kompletny przewodnik po największych hitach kinowych tego lata

Jay Maidment/20th Century Studios/MARVEL ;Dan McFadden/CTMG, Inc ; Universal Od przygód akcji po rozdzierający serce romans, w tym roku każdy kinoman znajdzie swój letni hit, a magazyn Us Weekly ma dla niego kompletny przewodnik. Potencjalnie najbardziej oczekiwany film sezonu, Furiosa: A Mad Max Saga, jest piątym […]

Po opublikowaniu teasera fani za pośrednictwem mediów społecznościowych wyrazili swoją opinię na temat filmu — i postaci granej przez Cage'a.

„DRESZCZE” – napisał jeden z użytkowników, a inny dodał: „Moje serce przyspiesza do 170 uderzeń na minutę, gdy widzę Nicolasa Cage’a”.

W reżyserii Oz Perkins, Długie nogi koncentruje się wokół agenta FBI (Monroe), który ściga niesławnego seryjnego mordercę, granego przez Cage'a. Według Monroe, Perkins chciał, aby ona i Cage byli „całkowicie oddzieleni” przed rozpoczęciem zdjęć, aby nie zepsuć jego wyglądu.

Fani mieli okazję zobaczyć złoczyńcę z „Longlegs” granego przez Nicolasa Cage’a — i to jest przerażające
NEON/YouTube

„Nikt nie pokazał mi żadnych jego zdjęć” – powiedział Monroe w wywiadzie dla IndieWire opublikowano we wtorek, 9 lipca. „Oz chciał, żeby ta scena, kiedy po raz pierwszy się ze sobą zetkniemy, była całkowitym zaskoczeniem. Wyobraźcie to sobie. To było całkowicie szokujące i przytłaczające. Kiedy spotkałem go po raz pierwszy, kamery kręciły i krzyczeli „akcja”. Otworzyłem drzwi i tam był”.

Monroe nazwała moment, w którym stanęli twarzą w twarz, „absolutnym szaleństwem”. Dodała: „Jak wiesz, całkowicie się odmienił. Nie ma w nim śladu Nica, jego głosu, manier. Był bardzo metodyczny w tej kwestii. Więc to było zgodne z jego charakterem i jest to bardzo niepokojąca postać, delikatnie mówiąc”.

Długie nogi trafi do kin w piątek 12 lipca.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button