Entertainment

Fani Saturday Night Live powinni posłuchać podcastu Lonely Island i Setha Meyersa

Kiedy The Lonely Island dołączyło do „SNL”, Seth Meyers również dopiero zaczynał. Chociaż został głównym scenarzystą programu i jednym z prezenterów Weekend Update, relacja z podcastu zaczyna się w czasie, gdy Meyers był jeszcze stałym członkiem obsady, występując w różnych skeczach, a także je pisząc. Meyers nie tylko oferuje zabawne, pełne autoironii wspomnienia o swojej pracy nad programem, ale także zapewnia zewnętrzną perspektywę tego, co robił The Lonely Island. Ponieważ grupa jest tak dobrymi przyjaciółmi i współpracowała w „SNL” przez tak długi czas, Meyers nie krępuje się szczerze krytykować SNL Digital Shorts. Pomimo sukcesu czegoś takiego jak „Laser Cats”, Meyers nie ma problemu z przyznaniem, że nie jest pewien, czy lubi ich tak bardzo, jak wszyscy inni. To właśnie takie szczere, wnikliwe rozmowy uwielbiam słuchać od komików.

Ze względu na miejsce Meyersa w programie, zwłaszcza gdy odchodzi od bycia stałym członkiem obsady, podcast ma również wiele dygresji, które skupiają się na innych skeczach, które zostały wyemitowane w odcinkach, w których zadebiutowały SNL Digital Shorts. Z prowizorycznym tematem, segment o nazwie „Seth's Corner” oferuje jego perspektywę na to, co działo się w „SNL” w tym tygodniu. Rezultatem są jeszcze bardziej fascynujące rozmowy o wewnętrznych mechanizmach „SNL”, w tym klipy audio ze skeczy, które zostały wycięte na próbie generalnej lub tuż przed emisją, a wszystko to jest opatrzone rodzajem dogłębnego tła, którego prawie nigdy nie można było uzyskać, gdy same odcinki były emitowane.

Jeśli jesteś fanem komedii, podcast The Lonely Island & Seth Meyers to coś, czego powinieneś słuchać co tydzień, a ponieważ w momencie pisania tego tekstu zajęli się tylko „D**k in a Box”, jest jeszcze wiele innych tematów do omówienia z ekipą. Ponadto, dla tych, którzy chcą najbardziej kompleksowego pakietu, zajmują się również filmami, nad którymi pracowali podczas swojego czasu w „SNL”, a dwa odcinki są poświęcone niedoceniony komediowy skarb „Hot Rod”, co jest zupełnie inną fascynującą i interesującą rozmową. Możesz słuchać wszędzie tam, gdzie są dostępne podcasty do pobrania.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button