Entertainment

Fani „The Bear” mają pytania o to, jak Sydney stać na kawior za 2000 dolarów

Ayo Edebiri jako Sydney Adamu. Efekty specjalne.

Niedźwiedź fani zauważyli puszkę kawioru wartą 2000 dolarów w kuchni Sydney — i mają pytania o to, jak wydaje ona swoje pieniądze.

Trzeci sezon popularnego serialu Hulu, którego premiera odbyła się w zeszłym miesiącu, zawierał w finale scenę, w której pracownicy zamkniętej już restauracji Ever odwiedzają Sydney's (Ayo Edebiri) nowe mieszkanie. Szef kuchni Terry (Olivia Colman) pomaga Sydney przygotowywać przekąski z mrożonej pizzy i gofrów, które proponuje udekorować kawiorem znalezionym przy zlewie.

„Podoba mi się, że Sydney nie stać na prawdziwą kanapę ani ubezpieczenie zdrowotne, jest kanonicznie spłukana i ma długi na karcie kredytowej, w lodówce trzyma tylko mrożoną pizzę i gofry, ale ma puszkę kawioru za ponad 2 tys. dolarów, która bez wątpienia stanowi dla niej więcej niż miesięczny czynsz” – powiedziała fanka napisane przez X ze zrzutem ekranu z tej chwili.

Widzowie The Bear w komentarzach bronili prawa Sydney do kupowania „stylu życia, na jaki zasługuje”, a jeden z użytkowników mediów społecznościowych dodał: „Ona jest taka jak ja… nie wydaje pieniędzy na rzeczy niezbędne, ale kupuje drogie gówno i ubrania 😭”.

Inni zastanawiali się, czy Sydney „nie ukradła go z pracy, tylko wyrzuciła”, skoro Carmy (Jeremy Allen Biały) przekształcił The Original Beef w ekskluzywny lokal o nazwie The Bear, który prawdopodobnie będzie używał w swoich daniach wysokiej jakości kawioru.

Kibice The Bear mają pytania dotyczące posiadania przez Sydney 2000 kawiorów za prawie zerową pensję
Hulu

Jednak nie każdy fan uważał, że przedmiot należy do Sydney. „Cały sens polega na tym, że przywieźli bougie składniki, które zostały z pogrzebu Evera” – odpowiedziała inna osoba. „Kontrast między składnikami, z którymi pracują, a tym, co mają w swoich kuchniach w domu (kawior kontra eggos) jest tutaj zajebisty”.

Trzeci sezon serialu The Bear narodził się po wydarzeniach z Carmy, Sydney i Richie (Czarny mech-Bachrach) starania o otwarcie The Bear w ciągu trzech miesięcy. Pracownicy mieli trudności z przystosowaniem się do wyższego poziomu usług, co doprowadziło do nowych rozłamów i wyzwań wśród personelu.

Relacja Carmy i Sydney stała się napięta, gdy dziewczyna zaczęła się zastanawiać, czy chce być oficjalną partnerką The Bear, czy też powinna odejść, by znaleźć inną szansę.

Co warto wiedzieć o 4. sezonie „The Bear”

Powiązany: Co warto wiedzieć o 4. sezonie „The Bear”

Fani mają wiele pytań o przyszłość The Bear — i miejmy nadzieję, że sezon 4 odpowie przynajmniej na część z nich. Serial FX, który transmituje nowe odcinki na Hulu, bada przemysł spożywczy z perspektywy utalentowanego szefa kuchni o imieniu Carmy (Jeremy Allen White), który wrócił do Chicago wkrótce po swoim […]

Przed premierą trzeciego sezonu fani wyrazili swoje poparcie dla potencjalnego romansu między Carmy i Sydney, ale zarówno White, jak i Edebiri mieli wątpliwości, czy ich postacie powinny pozostać przyjaciółmi.

„Oni doznali wielu urazów po obu stronach. Jakby nawet to [was explored] — Nie sądzę, żeby to okno było otwarte — powiedział Edebiri w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” w styczniu 2023 r. „Ale gdyby tak było, musiałyby być, powiedzmy, dwa sezony, w których po prostu indywidualnie przechodziliby terapię, zanim w ogóle stałoby się to opcją”.

Edebiri wyjaśniła, że ​​ona i White nie spodziewały się eksploracji swoich postaci jako pary. „Myślę, że kiedy to kręciliśmy, żadne z nas o tym nie myślało” – dodała wówczas. „Naprawdę miło było zrobić coś, co wydawało się inne. Nie ma aż tak wielu platonicznych mężczyzn [and] „relacje między kobietami”.

Niedźwiedź jest obecnie dostępny na platformie Hulu.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button