Entertainment

Felicity Huffman drażni Jill z Criminal Minds, która w debiucie śpiewa „Dirty Laundry”

Michael Yarish/Paramount+

Felicity Huffman jest gotowy na nią Kryminalne umysły: ewolucja debiutu — ale ostrzega fanów, że jej postać, dr Jill Gideon, początkowo nie jest zadowolona z bycia częścią zespołu.

„Mogę powiedzieć, że była bardzo zaangażowana na początku BAU” – powiedziała 61-letnia Huffman Linia telewizyjna we wtorek 9 lipca jej postać, wyjaśniając, że Jill i jej zmarły były mąż, Jason Gideon (Mandy Patinkin), byli „pionierami” zespołu obok Dave’a Rossiego (Joe Mantegna).

Aktorka żartowała, że ​​chociaż Jill i Gideon rozwiedli się, „ponieważ ich związek się nie układał”, „pozostali przyjaciółmi”, a Jill „nawet nadal była jego terapeutką”.

Huffman wyjaśnił, że kiedy Gideon został zabity przez Nieznanego Podejrzanego w sezonie 10 Kryminalnych Umysłówktóry został wyemitowany w 2015 roku, to właśnie wtedy Jill powiedziała: „OK, skończyłam, wychodzę”. Zauważyła, że ​​Jill „po prostu nie mogła już być w pobliżu”.

Wszystko, co musisz wiedzieć o 2. sezonie „Criminal Minds: Evolution”: Czy Spencer Reid powróci?

Powiązany: Wszystko, co musisz wiedzieć o 2. sezonie „Criminal Minds: Evolution”

Obsada Criminal Minds: Evolution chwyta torby podróżne na sezon 2 — a ulubieniec fanów może powrócić na długo oczekiwany powrót. Kiedy Criminal Minds zakończyło 15-sezonowy cykl na CBS, fani wciąż chcieli więcej od agentów Behavioral Analysis Unit (BAU). Dzięki Paramount+ widzowie spełnili swoje życzenie. Serial spin-off, Criminal […]

Po śmierci Gideona Jill odsunęła się od wszystkiego, co dotyczyło Behavioral Analysis Unit (BAU) i próbowała oderwać się od świata seryjnych morderców. Jednak w odcinku z czwartku 11 lipca Kryminalne umysły: ewolucja (znany również jako sezon 17 Umysły kryminalistów), Emily Prentiss (Strona Brewstera) zwróci się do Jill ze względu na jej wiedzę specjalistyczną.

„Ona lubi Prentiss. Mają długą historię” – Huffman opowiedział o tej interakcji. „Ale początkowo to takie pukanie, którego nigdy nie chcesz usłyszeć. Myślisz sobie: »Och, nie chcę cię u moich drzwi, bo to nie mogą być dobre wieści. Nie otworzę drzwi, bez względu na wszystko«”.

Obsada „Criminal Minds”: dawniej i dziś

Powiązany: Obsada „Criminal Minds”: dawniej i dziś

Criminal Minds powraca z odrodzeniem na Paramount+ zatytułowanym Criminal Minds: Evolution — ale fani obserwowali zmiany obsady na ekranie i poza nim od czasu premiery procedury. W 2005 roku widzowie poznali grupę profilerów kryminalnych, którzy pracują dla FBI jako członkowie jednostki analizy behawioralnej. Przestępczość […]

Gdy Prentiss wyjaśnia, że ​​zarys książki Rossiego i Gideona „Controllable Variables on Emerging Teenage Psychopathy” (kontrolowalne zmienne w kształtującej się psychopatii wśród nastolatków) – będącej w zasadzie przewodnikiem po tym, jak można stać się seryjnym mordercą – nie został zniszczony, Jill zmienia zdanie.

Huffman ujawniła, że ​​chociaż Jill czuje „osobiste poczucie odpowiedzialności” za odzyskanie dokumentów, powiedziała, że ​​terapeutka będzie „kopać i krzyczeć” przez całą drogę.

Na poziomie osobistym Huffman powiedziała, że ​​przeszłość Jill i Gideona z Rossim nie pozostanie pogrzebana, gdy sezon będzie trwał. „Jill wywleka swoje brudy na światło dzienne przed prawie każdym”, potwierdziła. „Ale szczególnie z [Rossi].”

Felicity Huffman zapowiada debiut Criminal Minds
Michael Yarish/Paramount+

76-letni Mantegna nawiązał do zamieszania w zespole, mówiąc: „Mamy sporo materiału do odkrycia, sporo historii do opowiedzenia, w tym Jill, moją postać, postać Gideona i resztę osób z zespołu”.

Aktor dodał, że Rossi reaguje na prośbę Jill o pomoc ze strony Prentissa z sarkastycznym uczuciem „ekstatycznej rozkoszy”.

Tygodnik „Us Weekly” potwierdził w kwietniu, że Huffman wystąpi gościnnie w roli byłej żony Gideona, którą opisano jako „genialną psychiatrę biologiczną”.

Najbardziej szokujące wyjścia telewizyjne 2024 roku do tej pory od i tak po prostu do Szpitala ogólnego 970

Powiązany: Najbardziej szokujące wyjścia telewizyjne 2024 roku do tej pory

Fanom nigdy nie jest łatwo niespodziewanie pożegnać się z ulubionymi postaciami — a rok 2024 przyniósł napływ szokujących odejść z ekranów telewizorów. W styczniu widzowie dowiedzieli się, że Josh Stewart nie powtórzy swojej roli Williama LaMontagne'a Jr. w Criminal Minds: Evolution. Stewart wcielił się w rolę JJ […]

Twórca serialu Erica Messer powiedział Linia telewizyjna że obecność Jill w sezonie 2 Kryminalne umysły: ewolucja długo nadchodziło. W rzeczywistości była żona Gideona została pierwotnie opisana bardziej szczegółowo w pilocie serialu z 2005 roku.

„Nigdy nie zostało to wyemitowane, ale istniał pomysł, że były Gideon był jego terapeutą” – wspominał Messer. „Więc utkwiło mi to w głowie na długo, 'O, ta rzecz istnieje' i zawsze czułem, że byłoby to zabawne ukłon w stronę fanów, którzy oglądają od dawna — hej, mamy naprawdę głęboki wpływ! — ale działa to również, jeśli nigdy nie znałeś Gideona, ponieważ uczysz się tego oczami Rossiego i wszystkich innych, którzy znali Gideona”.

Huffman debiutuje jako Kryminalne umysły: Ewolucja Dr Jill Gideon w Paramount+ w czwartek 11 lipca.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button