Entertainment

Florence Pugh i Andrew Garfield płaczą razem w zwiastunie filmu „We Live in Time”

Florencja Pugh „zaszczytem” była możliwość współpracy Andrzej Garfield o nadchodzącym filmie Żyjemy w czasie.

„O mój Boże, nie mogę się doczekać tego filmu” – powiedział Pugh Rozrywka dziś wieczorem w lutym 2024 r., zachwycając się swoimi doświadczeniami na planie. „Po prostu mieliśmy najpiękniejszy czas podczas realizacji — stworzyliśmy prawdziwą historię o prawdziwych ludziach i mogłam pracować z najbardziej niewiarygodnym aktorem, czuję się zaszczycona, że ​​mogę być w jego obecności i wykrzykiwać mu kwestie”.

Pugh zauważyła wówczas, że „nadal kocha proces” współpracy z Garfieldem i reżyserem Jan Crowleyznany również ze swojej pracy nad Brooklyn I Szczygieł.

„Mam nadzieję, że ludzie docenią jego oglądanie” – dodała, dając do zrozumienia, że ​​film „wkrótce się pojawi”.

Powiązany: Granny Pat grana przez Florence Pugh udowodniła, że ​​jest również prawdziwą gwiazdą

Granny Pat grana przez Florence Pugh stała się gwiazdą samą w sobie. Fani Pugh wiedzą, że Granny Pat stała się stałym elementem Instagrama aktorki na przestrzeni lat. Jednak podczas premiery Don't Worry Darling na Festiwalu Filmowym w Wenecji we wrześniu 2022 r. Granny Pat przejęła czerwony dywan. „Na początek […]

Termin ostateczny poinformował w marcu 2023 r., że Pugh i Garfield mieli współtworzyć film. Wcześniej w tym samym miesiącu duet wystąpił razem na Oscarach 2023 — a ich chemia była już wyczuwalna.

W kwietniu 2023 r. Pugh i Garfield kręcili w Londynie. Na pierwszych zdjęciach z produkcji zauważono ich spacerujących po parku i rozmawiających przed sklepem.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej Żyjemy w czasie:

O czym jest film „Żyjemy w czasie”?

Wszystko, co musisz wiedzieć o filmie Florence Pugh i Andrew Garfielda Żyjemy w czasie

(LR) Florence Pugh, Andrew Garfield Góra Piotra

Firma produkcyjna StudioCanal opisuje film jako „zabawną, głęboko wzruszającą i wciągającą historię miłosną”, a scenariusz napisał brytyjski dramatopisarz Nick Payne.

Zwiastun, który pojawił się w lipcu 2024 r., ujawnił, że bohaterowie Pugh i Garfielda spotykają się po tym, jak ona potrąca go samochodem, rozpoczynając ich wieloletnią historię miłosną. Pierwszy klip opowiadał o początkach ich związku, aż do powitania córki razem — ale tragedia nadchodzi, gdy postać Pugh zachoruje.

Kto gra główną rolę w filmie „We Live in Time”?

Pugh i Garfield grają odpowiednio Almuta i Tobiasa. Żyjemy w czasie również gwiazdy Adam James, Marama Corlett, Aoife Hinds i więcej.

24 filmy, których nie możemy się doczekać w 2024 roku, od „Wrednych dziewczyn” i „Furiozy” po „Jokera Folie a Deux”

Powiązany: 24 filmy, których nie możemy się doczekać w 2024 roku: od „Wrednych dziewczyn” po „Diunę”

Dzięki za niezapomniane lato, Barbenheimer. Zasłużyłeś na lepszy i bardziej spójny film, Kapitan Marvel i Ant-Man. Już sam ten tytuł był wygraną, Cocaine Bear. Ale zmiana kalendarza oznacza, że ​​nadszedł czas, aby podekscytować się świeżym zestawem filmów. I pomimo wszystkich tych zatrzymanych i uruchomionych produkcji oraz opóźnionych premier z powodu […]

Kiedy ukaże się „We Live in Time”?

Wszystko, co musisz wiedzieć o filmie Florence Pugh i Andrew Garfielda Żyjemy w czasie

Florence Pugh i Andrew Garfield A24/YouTube

Choć nie ogłoszono oficjalnej daty premiery, Pugh zasugerował, że ET w lutym 2024 r. poinformowano, że „wkrótce” zostaną podane dalsze szczegóły.

Zapytana, kiedy fani mogą zobaczyć pierwszy zwiastun, zażartowała: „Nie wiem, zapytajmy Johna [Crowley].”

Pierwszy zwiastun wskazywał, że film trafi do kin jesienią 2024 roku.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button