Entertainment

Galaxie 500 zapowiadają archiwalny album, odkrywają nowe piosenki: słuchaj

Galaxie 500 zapowiedziało nowy album z outtakes, B-sides, rarytasami i wcześniej niepublikowanymi utworami. Kolekcja, Niezebrane szumy Nowy Jork '88-'90zostanie wydany w wersji cyfrowej za pośrednictwem 20/20/20 20 września. (Srebrne bieżące rekordy zajmuje się wydaniami na płytach winylowych, CD i kasetach.) Poniżej można posłuchać dwóch utworów z nowego albumu, „Krzyczeć Ci” I “Chcę żyć.”

Galaxie 500 nagrało zaledwie trzy albumy studyjne: Dzisiaj (1988), W ogniu (1989) i To jest nasza muzyka (1990). „Shout You Down” pochodzi z sesji zespołu na Dzisiajpodczas gdy „I Wanna Live” powstał w tym samym czasie, co W ogniu.

„Rozumiem, dlaczego zostawiliśmy niektóre z tych piosenek w archiwach” – powiedział w oświadczeniu Dean Wareham, wokalista i gitarzysta Galaxie 500 – „ale przyjemnie jest ich dzisiaj słuchać; brzmią bardzo żywo, jak Galaxie 500 grający w ceglanym pomieszczeniu, jakim był Noise New York”.

Basistka Naomi Yang dodała: „Jest coś słodkiego w słyszeniu postępu, w którym odkrywamy własne brzmienie, własny zbiorowy głos. Proustowska moc muzyki. Słuchając tych wczesnych nagrań, słyszę siebie, jak odkrywam, jak chcę grać na basie — znajduję drogę w górę gryfu, gdzie nuty się przebijają, gdzie może być kontrmelodia do śpiewu. Czynię bas moim głosem śpiewającym”.

Przeczytaj o Galaxie 500 To jest nasza muzyka utwór otwierający „Fourth of July” znalazł się na 175. miejscu na liście „250 najlepszych piosenek lat 90.”.

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button