Entertainment

George Kittle żartuje z Travisa Kelce’a odrzucającego „Receiver” Netflixa

George'a Kittle'a. Charley Gallay/Getty Images dla Netflixa

Gwiazda San Francisco 49ers George Kittle miał bezczelną odpowiedź na Travis Kelce odrzucenie roli w serialu Netflixa Odbiorca.

Podczas premiery reality show we wtorek 9 lipca 30-letni Kittle udzielił ekskluzywnej informacji Tygodnik „Us Weekly”Myślę, że Travis po prostu martwił się, że w jego życiu nie będzie się działo wystarczająco dużo ekscytujących rzeczy.

Kittle kontynuował: „Po prostu nie chciał zawieść widzów w domu. To wszystko”.

Podczas występu w podcaście „Bussin' With the Boys” w zeszłym miesiącu 34-letni Kelce powiedział, że zaproponowano mu rolę jednej z gwiazd serialu Netflixa, w którym występuje Kittle, Amon-Ra St.Brown, Justin Jefferson, Davante Adams I Deebo Samuel — ale powiedział: „Mam już dość rzeczywistości. Wychodzę z tego gówna”.

Dobry przyjaciel i kolega z drużyny Kelce'a Patrick Mahomes był prezentowany na Rozgrywającypierwszy sezon antologii Netflixa w 2023 r., ale rozgrywający Chiefs nie był zainspirowany do pójścia w jego ślady.

„Po tym, jak Pat to zrobił, zostałem o to zapytany” – powiedział Kelce w podcaście. „Nie wiem. Wolałbym po prostu grać w piłkę, człowieku. Już wystarczająco dużo robię z podcastem i wszystkim”.

George Kittle żartuje z powodu odrzucenia przez Travisa Kelce'a serialu Netflixa „Receiver”
Michael Reaves/Getty Images

Travis jest współgospodarzem podcastu „New Heights” ze swoim bratem, Jason Kelcektóry właśnie ogłosił krótką przerwę.

W 2016 roku Travis wystąpił w reality show randkowym stacji E! Złapanie Kelce'aktóry koncentrował się wokół poszukiwań miłości przez gwiazdę futbolu. Wcześniej w tym roku Travis wspominał to doświadczenie podczas występu w „The Pivot Podcast”, nazywając je „niezwykle niezręcznym”.

Decyzja Travisa, aby nie wracać do swoich korzeni reality show, została również poruszona przez gwiazdę Detroit Lions, St. Browna, który występuje w Odbiorca.

Kyle Juszczyk krytykuje Christiana McCaffreya rapującego Eminema na jego ślubie

Powiązany: Kyle Juszczyk krytykuje Christiana McCaffreya rapującego Eminema na jego ślubie

Przyjęcie weselne Christiana McCaffreya zamieniło się w mini koncert rapowy, według jednego z jego kolegów z drużyny. Podczas premiery serialu Netflix Receiver we wtorek 9 lipca, obrońca San Francisco 49ers Kyle Juszczyk opowiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Us Weekly, jak zrobiło się głośno, gdy były gwiazdor NFL i obecny analityk Fox Sports Greg Olsen przejął mikrofon po […]

„Nie mogę mówić za niego. Nie wiem, dlaczego odrzucił propozycję” – powiedział St. Brown, 24 lata, w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” na premierze. „Może miał inne zajęcia, cokolwiek by to nie było. Sytuacja każdego jest inna”.

Niezależnie od tego, St. Brown zachwycał się wrażeniami z kręcenia serialu, który pokazuje jego przełomowy sezon w barwach Lions i pierwszy tytuł mistrzowski tej drużyny od 1993 roku.

„Kiedy się do mnie zwrócili, byłem gotowy do działania” – powiedział St. Brown. „Byłem na to gotowy. Wykonali świetną robotę. To nie było nawet dużo pracy. Było superbezproblemowo”.

Odbiorca jest już dostępny do obejrzenia na Netflixie.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button