Entertainment

Ghost's RITE HERE RITE NOW Film ustawia premierę streamingową

Po udanej premierze kinowej Ghost's RYTUAŁ TUTAJ RYTUAŁ TERAZ Film będzie dostępny do streamowania online za pośrednictwem Wiceprezydent początek 20 lipca.

RYTUAŁ TUTAJ RYTUAŁ TERAZ miał premierę w kinach na całym świecie od 20 czerwca i ustanowił rekord dla ograniczonego wydarzenia kinowego hard-rockowego z otwarciem na poziomie 2,65 mln dolarów w samych tylko kasach biletowych w Ameryce Północnej. Ogółem zarobił około 5 mln dolarów podczas premiery na całym świecie w weekend otwarcia, a więcej pokazów dodano ze względu na duże zainteresowanie.

Teraz fani mogą oglądać RYTUAŁ TUTAJ RYTUAŁ TERAZ z wygody własnego domu możliwość obejrzenia filmu za 19,99 USD za pośrednictwem Veeps od 20 lipca o 15:00 czasu wschodniego / w południe czasu pacyficznego (z możliwością ponownego obejrzenia filmu przez maksymalnie 48 godzin). Jako bonus transmisja będzie zawierać ekskluzywny segment „In Conversation” z mózgiem Ghost Tobiasem Forge, współreżyserem Alexem Rossem Perrym i reżyserem na żywo Jimem Parsonsem, który został nakręcony podczas londyńskiej premiery filmu.

RYTUAŁ TUTAJ RYTUAŁ TERAZ łączy koncert nagrany w Kia Forum w Los Angeles ze scenami narracyjnymi opartymi na punktach fabuły zespołu Rozdziały serial webisodowy.

Towarzysząca ścieżka dźwiękowa ukaże się 26 lipca, a na niej znajdzie się zaskakująca nowa piosenka „The Future Is a Foreign Land”.

Zwiastun i scenę z filmu można obejrzeć na poniższych filmach.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button