Entertainment

Granie Dax w Star Trek: Deep Space Nine odbiło się negatywnie na aktorce Terry Farrell

Ponieważ Świadomość Daxa była przenoszona przez symbionta w jej brzuchu postać Dax mogła żyć dalej w nowej postaci, Ezri, granej przez nową aktorkę, Nicole de Boer. Farrell jednak dostała w tym scenariuszu krótszą końcówkę kija, ponieważ wymagałoby to zabicia Jadzi. Farrell poprosiła jednak o skrócenie jej roli, ponieważ harmonogram zdjęć do „Deep Space Nine” był wyczerpujący.

W jej wizji rola Dax mogła zostać po prostu skrócona do roli gościnnej. „Nie chciałam umierać” – powiedziała – „byłabym taka szczęśliwa, gdyby pozwolili mi po prostu być… powracającym [in] ostatni sezon, więc nie musiałem być w każdym odcinku.” Farrell stwierdził, że harmonogram zdjęć był napięty, mówiąc:

„Byłem po prostu bardzo zmęczony. Miałem dość wstawania o czwartej rano. Miałem dość wszystkich tych drobiazgów. Jestem pewien, że wielu innych aktorów też tak czuje. Kiedy jesteś numerem pięć (na liście dyżurów), czekasz, aż ten harmonogram dotrze, i to staje się frustrujące. Chcesz poczuć, że znów masz swoje życie, a ja zdecydowanie zawiesiłbym swoje życie, ponieważ nie wiedziałem, jak zrównoważyć harmonogram, który ciągle się zmieniał. To było dla mnie naprawdę trudne”.

Nie tylko zmęczenie sprawiło, że granie w Dax było niesmaczne. W książce z historią ustną „Misja pięćdziesięcioletnia: Następne 25 lat: Od następnego pokolenia do J.J. Abramsa” pod redakcją Marka A. Altmana i Edwarda Grossa Farrell zauważyła również, że producent wykonawczy Rick Berman traktował ją źle, zbyt często mówiąc o jej ciele i sylwetce.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button