Sports

Gwiazda NFL wierzy, że doświadczony rozgrywający zrobi „krok ku wielkości” w tym sezonie

(Zdjęcie: David Eulitt/Getty Images)

Pod koniec sezonu NFL 2022 rozgrywający Jacksonville Jaguars Trevor Lawrence rozegrał serię znakomitych meczów, co pozwoliło drużynie Jaguars awansować do fazy play-off i dotrzeć do rundy dywizyjnej.

W tym sezonie zagrał w Pro Bowl, a jego sukces sprawił, że wielu typowało go na gwiazdę ligi na pozycji rozgrywającego, a Jaguars na przyszłych kandydatów do Super Bowl.

Jednak zarówno Lawrence, jak i Jaguars zrobili krok wstecz w zeszłym sezonie, a drużyna osłabła w przerwie międzysezonowej, tracąc szerokiego odbiorcę Calvina Ridleya, który w 2023 roku prowadził drużynę pod względem jardów zdobytych przy podaniach i przyłożeń.

Lawrence niedawno podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 275 milionów dolarów, a jego kolega z drużyny, Joshua Hines-Allen, jest pod wrażeniem jego etyki pracy, co skłoniło go do stwierdzenia, że ​​rozgrywający „podejmie kolejny krok ku wielkości i elitarności” podczas występu w „The Jim Rome Show”.

Po rzucie na odległość 4113 jardów i 25 przyłożeń w 2022 r., skuteczność Lawrence'a spadła do 4016 jardów i 21 przyłożeń w 2023 r., a liczba przechwytów niemal podwoiła się do 14, pomimo rozegrania o jeden mecz mniej.

Aby wypełnić pustkę powstałą po odejściu Ridleya, Jacksonville podpisało kontrakt z szerokim odbiorcą Gabe'em Davisem, który spędził ostatnie cztery lata w drużynie Buffalo Bills i w zeszłym sezonie zaliczył 746 jardów i siedem przyłożeń.

Ale pomijając to, skład Jacksonville w dużej mierze przypomina ten, któremu nie udało się zakwalifikować do fazy play-off w zeszłym sezonie.

Można powiedzieć, że Hines-Allen jest ich największym filarem, obok Lawrence'a, a w zeszłym sezonie dzielił drugie miejsce w NFL z 17,5 sackami, a także miał na koncie 33 uderzenia w rozgrywającego i 17 szarż za stratą.

Dla Lawrence'a nie będzie łatwo wykonać ten kolejny krok w tym sezonie, ponieważ reszta AFC stała się jeszcze lepsza, ale każda poprawa powinna dać Jaguars przynajmniej szansę na powrót do fazy posezonowej.

NASTĘPNY:
Obrońca Jaguars wysyła jasny komunikat o oczekiwaniach w tym sezonieSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button