Entertainment

Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker już wymyślają imiona dla dzieci

Od murów więziennych do rozmów z dziećmi – Róża cygańska Blanchard przygotowuje się do rodzicielstwa, ponieważ ogłosiła, że ​​spodziewa się swojego pierwszego dziecka Kena Urkera.

„Z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”, powiedziała we wtorek w filmie na YouTube.

To stwierdzenie wydaje się niezwykle trafne, ponieważ źródła donoszą, że Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker już rozważają imiona dla dzieci.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard Przejście z więzienia do rodzicielstwa

Gypsy Rose szczegółowo opisała przebieg swojej ciąży, która, jak twierdzi, „w ogóle nie była planowana” i „była całkowicie nieoczekiwana, ale obie jesteśmy bardzo podekscytowane na myśl o rozpoczęciu tej nowej przygody związanej z rodzicielstwem” – dodała Gypsy.

„Wiesz, że to będzie jeszcze długa podróż, ale jestem gotowa na to. Czuję, że coś się we mnie zmienia” – powiedziała swoim fanom w udostępnionym we wtorek na YouTube filmie. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia”.

„Liczy się tylko to, że ja jestem zdrowa, dziecko jest zdrowe i że wasza relacja z Kenem jest zdrowa” – dodała 32-latka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Para już wybiera imiona dla dziecka!

Choć jest dopiero w 11. tygodniu ciąży, Gypsy i Ken są przeszczęśliwi i przygotowują się do zostania rodzicami po raz pierwszy. Nie tylko już przygotowali listę prezentów dla dziecka – pełną ekstrawaganckich i drogich przedmiotów – ale podobno szukają imion dla dziecka.

Według źródła rodzinnego, z którym rozmawiałem TMZ„już przyglądają się potencjalnym imionom dla dzieci i wybrali swoje ulubione”.

Podano także imiona rodziców chrzestnych dziecka – przyrodnie rodzeństwo Gypsy, Mia i Dylan.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard już odczuwa objawy

W swoim filmie na YouTube Gypsy szczegółowo opisała swoją dotychczasową ciążę, przyznając: „Już doświadczyłam objawów. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, pierwszą rzeczą, jaką zauważyłam, była ochota” na sok pomarańczowy. „Nie myślałam o tym” – wspomina, a „kiedy nie dostałam okresu, myślałam, że mam problemy z owulacją”.

Gypsy dodała, że ​​bywa zbyt emocjonalna i zdenerwowana, ale Ken jak dotąd był „bardzo wyrozumiały” podczas całej podróży.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie i które teraz musisz chronić” – powiedziała o rodzicielstwie. „To, że teraz musisz chronić, a to maleńkie życie to dziecko, maleńki człowiek, który jest twój i musisz się upewnić, że go chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i o wszystkie rzeczy, które chciałam mieć, kiedy byłam mała”.

Jak donosi The Blast, matka Gypsy Rose, Clauddine „Dee Dee” Blanchard, twierdziła, że ​​Gypsy musiała korzystać z wózka inwalidzkiego i sondy do karmienia. Jednak w rzeczywistości wiele z tych stanów zostało wymyślonych lub wyolbrzymionych przez Dee Dee jako część schematu nadużyć znanych jako zespół Münchhausena przez pełnomocnika. Nadużycia te doprowadziły do ​​tego, że Gypsy przez lata przechodziła niepotrzebne leczenie i operacje.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard wraca do Kena Urkera

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Podczas odsiadywania wyroku za rolę w śmierci matki Gypsy Rose nawiązała szczególną więź z Kenem Urkerem, który początkowo był jej przyjacielem korespondencyjnym. Po wysyłaniu listów, w końcu spotkali się osobiście i przypieczętowali swój związek pocałunkiem.

Zadał jej pytanie w 2018 roku, ale ich nieregularny romans wygasł przed jej premierą w 2023 roku. Od tamtej pory wyszła za Ryana Andersona, rozstała się z nim, złożyła pozew o rozwód i odnowiła miłość do Kena.

„Ken i ja odnowiliśmy kontakt jako przyjaciele. To nie było tak, że wyskakujemy z małżeństwa, a potem pozwalamy się z tobą spotkać i bum, jesteśmy w związku” – powiedziała Gypsy Magazyn Ludzie„Przez długi czas utrzymywaliśmy przyjaźń. On był w związku. Ja byłam z Ryanem, więc żyliśmy różnymi życiami w stosunku do naszych partnerów, w stylu „życzę ci wszystkiego najlepszego”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose mówi, że Ken był jej „pierwszą miłością”

Gypsy Rose Blanchard pozuje z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Wygląda na to, że Gypsy wiedziała, że ​​Ken zawsze był dla niej tym jedynym, jak przyznał były skazaniec Ludzie„Powiedziałabym, że Ken jest moją pierwszą miłością, ponieważ wtedy naprawdę poczułam, że to dojrzała miłość. Nie była oparta na fantazji”.

„Tak naprawdę opierało się to na więzi, jaka łączy dwie osoby” – dodała.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button