Entertainment

Gypsy Rose Blanchard pokazała pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka!

W wieku 32 lat, po spędzeniu ostatnich ośmiu i pół roku za kratkami za udział w morderstwie matki, Róża cygańska Blanchard wkroczył w nowy rozdział.

Za WybuchW poprzednim materiale była skazana ogłosiła rozstanie z Ryan Anderson—którego poślubiła, będąc jeszcze w więzieniu — zaledwie trzy miesiące po zwolnieniu warunkowym. Gypsy, która prawdopodobnie padła ofiarą zespołu Münchhausena przez pełnomocnika, odsiadywała wyrok dziesięciu lat po przyznaniu się do winy w sprawie morderstwa drugiego stopnia swojej matki, Clauddine 'Dee Dee' Blanchard.

Teraz jest gotowa na nowy początek, ponieważ ogłosiła, że ​​jest w ciąży ze swoim byłym narzeczonym Kena Urkera.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose ogłasza ciążę w trakcie rozwodu z Ryanem Andersonem

„Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani. To nie było w ogóle planowane; to było całkowicie nieoczekiwane”.

„Ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem tej nowej przygody, jaką jest rodzicielstwo” – dodała 32-latka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard mówi, że jest w 11. tygodniu ciąży

Gypsy opowiedziała, jak przygotowuje się do macierzyństwa i jakich objawów doświadczała do tej pory.

„Wiesz, że to będzie jeszcze długa podróż, ale jestem gotowa. Czuję, że coś się we mnie zmieniło” – powiedziała Gypsy w swoim filmie na YouTube. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia. Liczy się tylko to, że jestem zdrowa, dziecko jest zdrowe i związek z Kenem jest zdrowy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie. Teraz jesteś odpowiedzialna za ochronę, a to maleńkie życie jest dzieckiem, małym człowiekiem, który jest twój i musisz się upewnić, że go chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i o wszystkie rzeczy, które chciałabym mieć, kiedy byłam mała” – powiedziała, powstrzymując łzy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Zobacz brzuszek Cyganki!

Dzień po tym, jak Gypsy ujawniła szokującą nowinę o narodzinach dziecka, udostępniła zdjęcie swojego brzuszka na Instagramie. W ciągu 30 minut zdjęcie uzyskało prawie 10 tys. polubień i prawie 800 komentarzy.

„Pokazuję mały brzuszek” – napisała Gypsy pod zdjęciem, na którym widać jej mały brzuszek, ubraną w szare spodenki piżamowe i jasnoszarą koszulkę.

„Tak się cieszę za ciebie” – skomentowała jedna z jej obserwatorek po zobaczeniu posta. „Zasługujesz na to, by znaleźć swoje szczęście. Zasługujesz na to, by być podekscytowaną ciążą i dzieckiem” – powiedziała inna.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Fani krytykują Gypsy Rose za zdjęcie jej ciążowego brzuszka

MEGA

Inni jednak zaatakowali 32-latkę, nazywając jej guz „wzdęciem”, a jej „fupą”.

„Dziewczyno, to jest fupa” – skomentował jeden użytkownik. „Bracie, jesteś w ciąży od trzech minut, uspokój się” – powiedział inny.

„To już tam było, kochanie” – napisał ktoś inny.

Podczas gdy wiele komentarzy było pełnych nienawiści, niektórzy wybrali drogę szlachetności i stanęli w obronie Gypsy. „Ludzie mówią, że za wcześnie na brzuszek, gdy moja przyjaciółka była w 12. tygodniu, miała pełny brzuszek i była w ciążowych ubraniach” — napisała jedna z użytkowniczek. „Ludzie są różni, dajcie jej spokój”.

„Dlaczego wy musicie być tacy okrutni, skoro to jest uważane za cyberprzemoc. Przemoc musi się skończyć” – powiedział inny.

Wewnątrz rejestru prezentów dla dziecka Gypsy Rose Blanchard

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

W rejestrze znalazł się nie tylko kosz na śmieci Diaper Genie za 240 dolarów, ale także modułowy system podróżny Chicco za 600 dolarów, dwa gondole za 300 dolarów oraz łóżeczko dziecięce Princeton Elite Panel Crib and Scroller firmy Sorelle za 529 dolarów.

Początkowo udostępniła link na Instagramie, ale później go usunęła.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button