Entertainment

Hoda Kotb dzieli się informacjami o gwiazdach, które chciałaby zobaczyć w swoim podcaście

Hoda Kotb John Nacion/Getty Images

Hoda Kotb dzieli się informacjami o tym, które gwiazdy są jej „wymarzonymi gośćmi” na swoim „Tworzenie przestrzeni”podcastu.

Ten Dzisiaj prezenterka programu, 59 lat, niedawno świętowała 50. gościnę w godzinnym podcaście, który ukazuje się w środy. Przed kamieniem milowym Kotb uczciła tę okazję, opowiadając o gwiazdach, z którymi chciałaby porozmawiać, a jedną z nich jest Sandra Bullock.

„Podziwiałem ją i ona Więc „ukształtowało ścieżkę mojego życia” – powiedział Kotb Dzisiaj z Miss Agent aktorka, 59 lat, we wtorek 9 lipca. „Czuję, że adoptowałam swoje dzieci, ponieważ zobaczyłam, że jest to możliwe dzięki niej, kiedy byłam w tym samym wieku, i zdałam sobie sprawę: 'Wow, to jest możliwe'”. (Kotb jest mamą córek Haley, 7 lat, i 4-letniej Hope.)

Dodała: „Czuję, że od razu moglibyśmy odbyć piękną rozmowę”.

Dodatkowo Kotb nazwał Księżniczka Kate Middleton jako kolejnego gościa, którego chciałaby zaprosić do „Making Space”.

„Myślę, że jest niesamowita” – wyjaśniła. „Zawsze o niej myślałam, ponieważ czuję, że jest pełna dobroci i wdzięku. Patrzysz, jak radzi sobie z tym rozdziałem swojego życia i jak robi to po swojemu… To zabawne, ponieważ wszyscy moi goście przeszli przez jakieś trudności. Robili rzeczy wbrew przeciwnościom losu. Wydaje mi się, że pociągają mnie tacy ludzie”. (Księżniczka Kate ujawniła swoją diagnozę raka w marcu).

GettyImages-1874422060 Kate Middleton

Kate Middleton Stephen Pond/Getty Images

Kotb wypowiadała się również z uznaniem o swoim „niesamowitym” i „niesamowitym” gościu z okazji 50. urodzin, gwieździe muzyki country i laureatce nagrody Grammy Lainey Wilson.

„Ona jest jedną z tych osób, które wielu z nas poczuło, że po prostu pojawiły się na scenie” – powiedziała Kotb. „Jestem jej wielką fanką [of] „ludzie, którzy musieli się wysilić i dorobić do swojej pozycji, i prawie każdy, z kim przeprowadzałem wywiad, to właśnie tacy ludzie”.

Oś czasu walki Kate Middleton z rakiem

Powiązany: Oś czasu walki Kate Middleton z rakiem: operacja, chemioterapia i wiele więcej

Daniel Leal – WPA Pool/Getty Images Księżniczka Kate Middleton postanowiła zająć się swoją trwającą walką z rakiem w swoim własnym czasie. Ostatnie oficjalne publiczne wystąpienie Kate przed przerwą miało miejsce w grudniu 2023 r. Miesiąc później Pałac Kensington potwierdził, że Kate nie będzie zaangażowana w żadne królewskie zobowiązania do kwietnia, najwcześniej w […]

Kotb – który jest stałym elementem Dzisiaj od ponad 15 lat – opowiedziała także, dlaczego ceni sobie dłuższe wywiady, których udziela w swoim cotygodniowym podcaście.

„Mamy limit czterech minut czasu antenowego, co jest świetne w przypadku Dzisiaj pokaż wywiad — cztery lub pięć minut — ale w podcaście naprawdę poznajemy kogoś”, powiedziała. „Nie tylko wiemy, kim jest, ale poznajemy jego serce, poznajemy jego duszę”.

Dodała, że ​​poznaje historie życia swoich gości: „Wyobraź sobie ten przywilej. Czuję, że jest pełen życiowych lekcji, ponieważ mam tylko jedno życie: moje”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button