Entertainment

Hoda Kotb i Jenna Bush Hager bronią sukni ślubnej Olivii Culpo

Hoda Kotb, Jenna Bush Hager i Olivia Culpo Eugene Gologursky/Getty Images ; NDZ/Star Max/GC Images

Hoda Kotb I Jenna Bush Hager nie jesteśmy tu dla krytyków Olivia CulpoSuknia ślubna.

„Jej suknia ślubna wywołuje prawdziwe poruszenie w internecie” – powiedziała 59-letnia Kotb w odcinku programu emitowanym we wtorek 9 lipca Dzisiaj z Hodą i Jennązauważając, że suknia jest „oszałamiająca i piękna, podobnie jak ona sama”.

Kotb i Bush Hager (42 lata) zgodzili się, że sukienka Dolce & Gabbana z długim rękawem, do której dobrano 16-stopowy koronkowy welon, jest „bardzo klasyczna”.

„Myślę, że internet był podzielony w tej sprawie, mimo że uważamy, że wygląda pięknie” – powiedziała Bush Hager, podczas gdy Kotb dodała, że ​​„nie lubi czytać negatywnych komentarzy od trolli. Naprawdę nie lubię”.

Zawodnik drużyny Giants Dexter Lawrence i Donna McCain biorą ślub

Powiązany: Śluby gwiazd 2024: Gwiazdy, które pobrały się w tym roku

Gwiazda Golden Bachelor Gerry Turner, Lauren Alaina, Usher i inne gwiazdy poszły do ​​kaplicy w 2024 roku i pobrały się. Turner poznała Theresę Nist podczas inauguracyjnego sezonu spin-offu Bachelor Nation, który został wyemitowany pod koniec 2023 roku. Kilka tygodni po ich transmitowanych w telewizji oświadczynach Turner i Nist pobrali się na ceremonii telewizyjnej na żywo w styczniu […]

Współgospodarze wznieśli kieliszki wypełnione Hugo Spritzem i wznieśli okrzyki radości po przemówieniu Kotba.

„Dlaczego ktokolwiek czuje, że może komentować, jak ona jest ubrana? Wygląda pięknie” – kontynuował Bush Hager. „Ludzie byli w piwnicy i mówili, że jest zbyt zakryta. Nie można wygrać”.

Jeśli chodzi o inny strój Culpo — sukienkę mini bez ramiączek ze spódnicą przypominającą klatkę dla ptaków, choker i przezroczyste rękawiczki — Bush Hager zauważył, że był to „piękny strój”.

„Wszystko jest piękne. Żyj swoim życiem” – powiedział Kotb, a Bush Hager dodał: „Kogo to obchodzi?”

31-letni Culpo poślubił rozgrywającego San Francisco 49ers Christian McCaffrey w zeszłym miesiącu w kaplicy Watch Hill, Rhode Island.

Oś czasu związku Olivii Culpo i Christiana McCaffreya

Powiązany: Oś czasu związku Olivii Culpo i Christiana McCaffreya

Romans Olivii Culpo i Christiana McCaffreya jest jednym z tych, które można zapisać w księgach rekordów. Culpo spotykała się z byłym graczem New England Patriots, Dannym Amendolą, przez dwa lata, zanim w czerwcu 2019 r. związała się z McCaffreyem. Duet jednak utrzymywał swój romans w tajemnicy w kolejnych miesiącach. Dopiero w lutym 2020 r. […]

„Chciałem czegoś, co będzie równie poważne, jak to zobowiązanie” – powiedział Culpo Moda w wywiadzie opublikowanym w czerwcu. „Nie chciałam, aby emanowało seksem w jakikolwiek sposób, kształcie czy formie. Chciałam, aby było lekkie i jakby mnie uzupełniało, a nie przytłaczało. Jest w tym tyle piękna i prostoty”.

Culpo, która zaczęła spotykać się z McCaffreyem, obecnie 28-latką, w 2019 roku, przyznała, że ​​gdy współpracowała z Dolce & Gabbana nad stworzeniem jej wizerunku, myślała właśnie o zawodniku NFL.

„Kiedy myślę o Christianie i tym, co kocha, i o momentach, w których uważa, że ​​jestem najpiękniejsza, to właśnie w czymś takim: ponadczasowym, zakrytym i eleganckim” – powiedziała Culpo portalowi.

Po ceremonii Culpo zdecydowała się na kolejną zmianę stroju, zakładając „eteryczną” suknię z odkrytymi ramionami, a następnie zwieńczając wieczór swoją krótką sukienką.

„Powiedziałabym, że moją drugą ulubioną sukienką, zaraz po sukience na ceremonię, która będzie najważniejszą sukienką, jaką kiedykolwiek założyłam w życiu, jest sukienka na afterparty” – powiedziała Culpo Moda w filmie TikTok. „To takie wyjątkowe”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button