Entertainment

Horizon 2 Kevina Costnera wycofany z kin

Drugi rozdział westernu Kevina Costnera, Horizon: Amerykańska saganie trafił do kin po słabych wynikach kasowych pierwszego rozdziału.

Horizon: An American Saga — Rozdział 2 pierwotnie miał trafić do kin 16 sierpnia – nieco ponad miesiąc po Rozdział 1premiera. Jednak z Rozdział 1 zarobiwszy do tej pory w USA zaledwie ponad 20 milionów dolarów, Territory Pictures Costnera i jego partner dystrybucyjny New Line Cinema postanowili wycofać film z kinowej dystrybucji Rozdział 2.

W ten sposób mają nadzieję „dać widzom większą możliwość odkrycia pierwszej części Horyzont w nadchodzących tygodniach”, w tym poprzez udostępnienie strumieniowe na platformie Max.

Nowa data premiery kinowej Horizon: An American Saga — Rozdział 2 nie został ustalony i możliwe, że nigdy nie trafi do kin. Warto również zauważyć, że Costner niedawno rozpoczął produkcję trzeciego rozdziału Horyzonti planuje stworzenie czwartego egzemplarza.

Czteroczęściowy western był od dziesięcioleci pasjonującym projektem Costnera, który zainwestował 38 milionów dolarów z własnych pieniędzy, aby sfinansować pierwsze dwa filmy. Opuścił także popularny serial telewizyjny Żółty kamień aby nakręcić te filmy.

Niestety, westerny są trudnym gatunkiem filmowym, który odnosi sukcesy w kasach kinowych w 2024 roku, a trzygodzinny czas trwania pierwszej części i letnie recenzje nie przyniosły jej sukcesu.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button