Entertainment

„Horizon 2” Kevina Costnera wycofany z sierpniowej premiery kinowej z powodu porażki pierwszego filmu

Kevin Costner podjął trudną decyzję o przełożeniu premiery „Horyzont 2„od planowanej daty sierpniowej.

Informację tę podały firmy producenckie Territory Pictures i New Line Cinema, twierdząc, że da to serialowi „Horizon 1” więcej czasu na zbudowanie zainteresowania wśród widzów.

Od czasu premiery „Horizon: Chapter One” nie radził sobie najlepiej w kinach i otrzymał negatywne recenzje od krytyków filmowych.

Kevin Costner sam zainwestował ogromne środki w tę serię filmów, ponieważ przeznaczył na jej budżet własne środki i zrezygnował ze swojej roli w „Żółty kamień.”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Horizon 2” Kevina Costnera został przełożony

MEGA

Kevin Costner przełożył premierę swojego westernu „Horizon: An American Saga- Chapter 2” z planowanego na 16 sierpnia.

Według Reporter z Hollywoodfilm został usunięty z kalendarza premier na rok po tym, jak pierwszy film, „Horizon: An American Saga—Chapter 1”, nie odniósł sukcesu podczas swojego kinowego debiutu pod koniec czerwca.

Po rozmowach między firmami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi, Costner's Territory Pictures i New Line Cinema zdecydowały się przełożyć premierę drugiego filmu. Dałoby to pierwszemu filmowi więcej czasu na zwiększenie widowni i doprowadziłoby do lepszych wyników, gdy Chapter 2 w końcu trafi do kin.

Aby zwiększyć oglądalność, Costner i New Line Cinema udostępnią Rozdział 1 widzom domowym za pośrednictwem usługi Premium VOD 16 lipca, a później także na kanale MAX.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Film będzie na razie nadal dostępny w kinach, ponieważ trwają prace nad jego marketingiem i promocją.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Firmy produkcyjne ogłosiły informację o przełożeniu premiery filmu

Gwiazda Hollywood Kevin Costner w hotelu Blythswood w Glasgow i niemal potrącony przez autobus podczas pobytu w Glasgow. 21.08.2023 r.
MEGA

Rzecznik New Line ogłosił informację o przełożeniu premiery filmu.

„Territory Pictures i New Line Cinema zdecydowały, że nie wypuszczą filmu „Horizon: Chapter 2” 16 sierpnia, aby dać widzom większą szansę na zapoznanie się z pierwszą częścią „Horizon” w nadchodzących tygodniach, w tym na platformach PVOD i MAX” – powiedział rzecznik.

Dodali: „Dziękujemy naszym partnerom wystawowym za ciągłe wsparcie, gdy widzowie w całych Stanach Zjednoczonych odkrywają film w jego kinach”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Territory Pictures wydało również osobne oświadczenie w sprawie przełożenia. Brzmiało ono: „Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od fanów filmów i właścicieli kin, którzy doświadczają pierwszego rozdziału tej sagi, służy jedynie wzmocnieniu naszej wiary w nich i filmy, które stworzyliśmy, i dziękujemy im za przyłączenie się do tej podróży. Cieszymy się z możliwości rozszerzenia tego okna, ponieważ wiemy, że posłuży to jedynie wzmocnieniu wrażeń z oglądania „Horizon 2”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Horizon 1” wypadł słabo w kinach

Kevin Costner
MEGA

„Horizon Chapter 1” wszedł do kin w weekend 28-30 czerwca i zarobił zaledwie 11 milionów dolarów, co jest szokująco niską liczbą. Film, który trwa trzy godziny i jedną minutę, miał budżet w wysokości 100 milionów dolarów i spodziewano się, że zarobi jeszcze więcej.

Niestety, debiut „Horizon 1” został dotknięty słabym wynikiem B- CinemaScore i negatywnymi recenzjami krytyków filmowych. W drugi weekend przychody filmu spadły o kolejne 51 procent, przynosząc 5,4 mln USD i 10-dniowy dochód krajowy w wysokości 22 mln USD.

„Horizon 1” również nie przyciągnął widzów za granicą i do tej pory zarobił mniej niż 3 miliony dolarów. Koszt produkcji drugiego filmu wyniósł około 100 milionów dolarów, a Costner planuje wznowić zdjęcia do trzeciego filmu pod koniec tego roku. Jednak musi zbudować widownię, jeśli kolejne filmy mają odnieść sukces.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kevin Costner zainwestował dużo w „Horizon 1”

Gwiazda „Yellowstone” Kevin Costner
MEGA

Sam Costner podjął ogromne ryzyko, kręcąc serię filmów „Horizon”.

Jak podają źródła, aktor przeznaczył około 38 milionów dolarów ze swoich prywatnych środków na nakręcenie filmu „Rozdział 1”, a resztę funduszy zdobył, sprzedając prawa zagraniczne i pozyskując dwóch tajemniczych inwestorów.

Costnerowi udało się również nakłonić Warner Bros. i New Line do zgody na promocję i dystrybucję pierwszych dwóch filmów z serii za rozsądną opłatą, a sam aktor został twarzą kampanii marketingowej.

Był tak zdeterminowany, by pracować nad filmami, że zrezygnował ze swojej kultowej roli w „Yellowstone”, by skupić się na zobowiązaniach wobec „Horizon”.

Kevin Costner potwierdza, że ​​nie wróci do „Yellowstone”

Kevin Costner na rozdaniu Złotych Globów
MEGA

Gwiazda popularnego serialu „Yellowstone” stacji Paramount Network w czerwcu podzieliła się w mediach społecznościowych informacjami na temat powrotu granej przez niego postaci Johna Duttona do serialu.

„Aktualizacja dla was. Zobaczymy się w kinie” – napisał pod postem wideo.

„Chciałbym się z wami skontaktować i powiedzieć, że po półtora roku pracy nad „Horizon” i zrobieniu wszystkiego, co było konieczne, i myśleniu o Yellowstone, tym ukochanym serialu, który ja kocham, i wiem, że wy też kochacie, właśnie zdałem sobie sprawę, że nie będę w stanie kontynuować sezonu 5B ani niczego w przyszłości” – powiedział.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Costner kontynuował: „To było coś, co naprawdę mnie zmieniło. Uwielbiałem to. I wiem, że tobie też się podobało. I chciałem ci tylko powiedzieć, że nie wrócę i uwielbiam relację, którą udało nam się rozwinąć, i do zobaczenia w kinie”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button