Entertainment

Jason Tartick i Kat Stickler odtwarzają Joey'a Graziadei i Kelsey A. Clip

Jason Tartick i Kat Stickler; Kelsey Anderson i Joey Graziadei Sara Jaye/Getty Images ; Dia Dipasupil/Getty Images

Wygląda na to, że Jason Tartick i dziewczyna Kat Stickler mają podobną dynamikę jak jego koledzy absolwenci Bachelor Nation Joey Graziadei I Kelsey Andersonale nie w sposób, w jaki możesz myśleć.

Tartick (35 l.) i Stickler (29 l.) wzięli udział Instagram w niedzielę 7 lipca, aby pośmiać się z niedawnego Wideo TikTok Graziadei, również 29 lat, i Anderson, 26 lat.

„POV: Ja jestem Kelsey, a ona Joey” – napisał Tartick pod filmem, na którym widać, jak Stickler i on sami śpiewają do dźwięku Graziadei i Andersona.

„Masz na sobie te buty?” – zapytała Tartick, wskazując na białe trampki, które Stickler zestawiła z długą sukienką.

„To zamierzasz założyć? Na kolację? Widzisz, co mam na sobie?” – kontynuował, gdy Stickler odgrywał niedowierzającą reakcję Graziadei.

„Wyobraź sobie, gdybym ci to powiedział?” – wyszeptał Stickler. „Więc muszę się przebrać?”

W oryginalnym nagraniu wideo, które opublikowano na początku tego tygodnia, Anderson zarzucił Graziadei, że założyła Birkenstocki na randkę przy kolacji.

„Załóżmy inne buty” – zażartowała. „Nie możesz założyć klapek na miłą kolację”.

„To nie są klapki, to Birkenstocki” – odparła Graziadei.

Anderson uważał, że wątpliwe wybory modowe Graziadei wynikały z faktu, że mieszkał na Hawajach, zanim przeprowadził się do niej do Nowego Orleanu.

Przedstawiamy pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Powiązany: Pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Niektóre pary z Bachelor Nation mają różne doświadczenia. Franczyza Bachelor zajmuje się swataniem od 2002 r. W 2003 r. Trista Rehn i Ryan Sutter zostali pierwszą parą z Bachelor Nation, która stanęła na ślubnym kobiercu. Para, która poznała się podczas kręcenia pierwszego sezonu The Bachelorette, świętowała 19. rocznicę ślubu w grudniu 2022 r. Dziękujemy! […]

„Joey, nie jesteś już na Hawajach. Proszę, zamknij psy w klatkach na kolację” – napisała pod klipem na TikToku. „PS Kocham cię”.

Tartick z kolei dodał miłą wiadomość, po tym jak zażartował z butów Sticklera.

„PS wyglądasz pięknie ❤️” – napisał pod swoim i Sticklera filmem.

Tartick i Stickler potwierdzili swój romans na Instagramie w czerwcu po miesiącach spekulacji na temat randek. Poznali się, gdy Stickler pojawił się w kwietniu w podcaście Tartick „Trading Secrets”. W poniedziałek 9 lipca Tartick pożyczył coś, co Travis Kelce powiedział o dziewczynie Taylor Swift aby wyrazić, co czuje do Sticklera.

„Przeczytałem ten cytat Travisa Kelce'a i absolutnie spodobało mi się przesłanie, którym się dzielił. „Chcesz zachować prywatność, ale jednocześnie nie jestem tu, żeby cokolwiek ukrywać. To moja dziewczyna. To moja dama. Jestem z tego dumny” – napisał Tartick w swojej relacji na Instagramie obok zdjęcia siebie i Sticklera.

Oś czasu związku Kaitlyn Bristowe i Jasona Tarticka z Bachelor Nation

Powiązany: Kaitlyn Bristowe i Jason Tartick z Bachelor Nation: Tacy, jacy byli

W Bachelor Nation zrobiło się gorąco, gdy Kaitlyn Bristowe i Jason Tartick rozpoczęli swój związek, który stał się tematem nagłówków w styczniu 2019 r. Projektantka Dew Edit i były bankier poznali się podczas wywiadu w podcaście Bristowe „Off the Vine”. Potwierdzili, że spotykają się zaledwie dwa miesiące po tym, jak była Bachelorette i jej były narzeczony, Shawn Booth, zadzwonili […]

Trudny debiut duetu nastąpił niecały rok po tym, jak Tartick i jej kolega z Bachelor Nation Kaitlyn Bristowe odwołali zaręczyny po czterech latach związku.

Anderson i Graziadei zaręczyli się podczas Licencjat finał sezonu 28, który został wyemitowany w marcu. Obecnie mieszkają w domu z czterema sypialniami w Nowym Orleanie z dwoma przyjaciółmi Andersona.

„W tej chwili jestem w komediowym skeczu. Czuję się, jakbym była w pełni w Nowa dziewczyna „sytuacja”, zażartował Graziadei, omawiając układ mieszkaniowy podczas występu w podcaście Tartick w zeszłym miesiącu. „Są trzy dziewczyny i jeden Joey”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button