Sports

Jayson Tatum szczerze o tym, kiedy Celtics dodali Jrue Holidaya

(Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

Boston Celtics w końcu pokonali trudności.

Minęło ponad 15 lat, odkąd najbardziej utytułowana drużyna NBA zdobyła trofeum Larry'ego O'Briena, mimo że miała kilka bardzo dobrych drużyn i wiele szans.

Jayson Tatum i Jaylen Brown byli ostro krytykowani za to, że nie potrafili sprostać zadaniu, chociaż byli jeszcze bardzo młodymi zawodnikami.

Już w okresie przygotowawczym faworytami do wygrania całego turnieju w zeszłym sezonie byli Celtics.

Szczerze mówiąc, trudno było się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę, że dodali dwie ważne postacie: Kristapsa Porzingisa i Jrue Holidaya.

Mając to na uwadze, Tatuma zapytano, czy wiedział, że zdobędą mistrzostwo, gdy tylko pozyskali Holidaya (za pośrednictwem The Old Man & The Three).

Tatum ze śmiechem podziękował Milwaukee Bucks, stwierdzając, że nie rozumie, jak mogli do tego dopuścić.

Następnie stwierdził, że chociaż wiele musiało pójść po ich myśli, aby wygrać mistrzostwo, to dzięki Jrue jest bardzo pewny swoich szans.

Zdobyli już wspólnie złoty medal, więc wiedział, na czym polega jego talent i co wnosi do zespołu, więc wyraźnie dawał mu poczucie pewności siebie, że w końcu będzie w stanie zająć się interesami.

Przenosząc się do dnia dzisiejszego, widzimy, że wpływ Holidaya na te mistrzostwa jest teraz bardziej niż oczywisty, więc kibice Celtics muszą być bardzo wdzięczni organizacji Milwaukee Bucks.

NASTĘPNY:
Jayson Tatum wierzy, że Celtics mogą pokonać drużynę USASource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button