Entertainment

Jenelle Evans z Teen Mom ma plan dla matek „wstydzonych za palenie” trawki

Jenelle Evans nie bredzi, jeśli chodzi o jej kolejną szansę biznesową.

W ekskluzywnym podglądzie odcinka z czwartku 11 lipca Teen Mom: Następny rozdziałgwiazda reality show MTV patrzy w przyszłość bez męża, z którym jest w separacji Dawid Eason i mamy nadzieję rozpocząć działalność w branży konopnej.

„Dawno temu, kiedy byłem na 16 i w ciąży I Nastoletnia mamakłóciłam się z moją mamą i powiedziałam: „To mniej więcej ta pora dnia. Chcę zapalić” i to po prostu znalazło oddźwięk u wszystkich”, powiedziała 32-letnia Jenelle potencjalnemu partnerowi biznesowemu. „Po tej jednej scenie pomyślałam sobie: „Muszę coś z tym zrobić w kontekście trawki” i pomyślałam, że najlepiej byłoby założyć markę o nazwie This Time of the Day”.

Janelle wyjaśniła również, że inną motywacją, która skłoniła ją do wejścia w biznes konopny, jest chęć zmiany postrzegania palenia legalnej marihuany.

Powiązany: Album rodzinny Blended autorstwa Jenelle Evans i Davida Easona

Duża gromadka! Jenelle Evans, absolwentka Teen Mom 2, i jej mąż David Eason mają złożoną rodzinę składającą się z pięciorga dzieci. Podczas gdy była osobowość MTV ma syna Jace'a, urodzonego w 2009 r., z byłym Andrew Lewisem, i syna Kaisera, urodzonego w 2013 r., z byłym Nathanem Griffithem, Eason jest ojcem córki Maryssy, urodzonej w 2007 r., z […]

„Myślę, że moja historia będzie miała wiele wspólnego z tą marką” – dodała. „I pomyślałam sobie, że mamy są zawstydzane za palenie”.

Jak zauważyli Jenelle i jej partner biznesowy, niektóre kobiety używają konopi indyjskich w celach menstruacyjnych. Uświadomienie sobie tego faktu sprawiło, że para pomyślała, że ​​biznes mógłby się rozwinąć w przyszłości i nazywać się This Time of the Month.

Fani poznali Jenelle, gdy pojawiła się w 16 i w ciąży w 2009 roku. Później pojawiła się w Nastolatka Mama 2 przed opuszczeniem show w maju 2019 r.

Po powrocie do Teen Mom: Następny rozdział w czerwcu Jenelle wyraziła nadzieję, że widzowie będą mogli zobaczyć jej nową stronę po tym, jak w lutym podjęła decyzję o rozstaniu z 35-letnim Davidem po sześciu latach małżeństwa.

„Myślę, że teraz mam nowy początek” – powiedziała Jenelle w ekskluzywnym wywiadzie Nas w zeszłym miesiącu. „Myślę, że to bardziej pozytywny czas w moim życiu. Myślę, że bardzo ważne jest, aby się tym podzielić, ponieważ wiele w moim życiu to wzloty i upadki i cieszę się, że mam ten świeży i pozytywny początek, a także wiele rzeczy, które zmierzają w kierunku mojej przyszłości i cieszę się, że mogę się tym podzielić”.

Farrah Abraham Teen Mom OG Cast Gdzie Są Teraz

Powiązany: Gwiazdy Teen Mom OG: Gdzie są teraz?

To była niezła podróż dla obsady Teen Mom. Serial wystartował w grudniu 2009 r. jako pierwszy spin-off 16 and Pregnant stacji MTV. Debiutancki sezon opowiadał o życiu Maci Bookout, Catelynn Lowell, Amber Portwood i Farrah Abraham, które wszystkie przeżyły zupełnie inne podróże w czasie nastoletnich ciąż. W sezonie 5, […]

Na pytanie, dlaczego zasługuje na miejsce w tej serii, Czytać między wierszami Autorka uważała, że ​​ważne jest, aby fani widzieli jej rozwój i pamiętali, że nigdy nie jest za późno na zmianę.

„Dorastając przeszłam przez tak wiele i po prostu czuję, że wtedy było tak negatywne wibracje, że teraz jest zupełnie inaczej” – wyjaśniła Jenelle. „Czuję, że dojrzałam i wyrosłam bardzo i jestem naprawdę podekscytowana, że ​​ludzie zobaczą tę moją stronę”.

Teen Mom: Następny rozdział emitowany w czwartki na MTV o 20:00 czasu wschodniego.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button