Entertainment

Jennifer Garner, 52 lata, gra w bilard w swoim czarnym, dużym kostiumie kąpielowym

Jennifer Garner zachwyciła w weekend swoich 16,3 miliona obserwujących na Instagramie, pokazując, jak bawią się przy basenie!

52-letnia aktorka, znana z ról w serialu „Alicja w Krainie Czarów” i różnych komediach romantycznych, założyła czarny, jednoczęściowy kostium kąpielowy z odkrytym dekoltem, gdy brała udział w zabawie w basenie ze swoim 12-letnim synem, Samuelem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Garner rozwala Instagram

„Jeśli masz dostęp do basenu, łyżek i gogli — pożycz mój przepis na dobrą zabawę. Dziecko nie jest wymagane” — radziła Garner w swoim podpisie.

W klipie wideo Garner z entuzjazmem opisał grę: „To najlepsza gra. Rzucamy łyżkami — po trzy łyżki na osobę — i uruchamiamy stoper”.

Wyjaśniła dalej zasady: „Każdy z nas musi pójść i zebrać trzy łyżki, ale w różnych częściach, a potem wrócić i wyłączyć stoper”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czas na rodzinne spotkania

„Chętnie ci to pokażemy” – powiedział Garner, zanim wrzucił jeden z kuchennych przyborów do wody. Beztroski film został nagrany przy wesołej melodii „Mr. Blue Sky” Electric Light Orchestra.

W całym filmie Garner i Samuel demonstrują swoją strategię gry, a Garner ma na sobie czarne gogle i mówi: „Pójdę tam”, na co Samuel odpowiada: „Nie, pójdę tam”.

„O mój Boże, trasa staje się coraz trudniejsza” – zauważyła radośnie Garner. Sprawdzając czas na stoperze w swoim iPhonie, powiedziała do syna: „Naprawdę ustawiłeś to tak, żeby było trudne. Musimy iść w tym samym czasie”.

W końcu, po zobaczeniu godziny 00.29.32, oświadczyła: „Mamy dużo pracy do wykonania”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rodzina i refleksje

Oprócz Samuela, Garner ma dwie córki: 18-letnią Violet i 15-letnią Fin ze swoim byłym mężem Benem Affleckiem, który obecnie jest mężem Jennifer Lopez.

Garner niedawno pojawiła się w programie Today ze swoją 86-letnią matką, Patricią, gdzie rozmawiały o jej zmarłym ojcu, Williamie Garnerze. Kiedy prowadząca Hoda Kotb wspomniała o hołdzie Garner dla jej ojca na Instagramie z 1 kwietnia, aktorka ciepło odpowiedziała: „O tak, mam na myśli, jakie to szczęście dorastać z rodzicami takimi jak moi. Zawsze zdawałam sobie z tego sprawę, moje siostry i ja… zawsze jesteśmy tego naprawdę świadome”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wychwalanie swojej Matki

Garner wykorzystała okazję, by pochwalić swoją matkę, dzieląc się swoimi ulubionymi rzeczami na jej temat: „Mam na myśli, że mam naprawdę wyjątkową mamę. Więc moja mama nie ocenia ludzi ani rzeczy, ani tego, czy coś ci się przytrafia”.

Gwiazda „Elektry” zachwycała się, trzymając mamę za rękę: „Ona ma po prostu dar dawania ludziom i dostrzegania, czego ludzie potrzebują, i po prostu cichego dbania o nich”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Letnie przygody

MEGA

Podczas gdy Garner cieszy się swoją letnią zabawą, Affleck i Lopez spędzają swoje osobno. Aktor był w Los Angeles ze swoimi dziećmi, a piosenkarka w Hamptons ze swoimi bliźniakami, Maxem i Emme.

Film z gry w bilard Garner nie tylko pokazał jej wesołą naturę, ale także podkreślił jej bliską więź z dziećmi, co sprawiło, że fani docenili ją jeszcze bardziej.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button