Entertainment

Jennifer Garner jest „nieoczekiwanym sojusznikiem” J.Lo w obliczu problemów z Benem Affleckiem

Jennifer Garner, Ben Affleck i Jennifer Lopez Getty Images (2)

Jennifer Lopez znalazł przyjaciela w Jennifer Garner pośród jej małżeńskich problemów z Ben Affleck.

Garner, 52 lata, „naprawdę przyjaźni się” z Lopezem, 54 lata, podczas gdy ona przechodzi przez trudny rozdział z Affleckiem, 51 lat, jak donosi ekskluzywne źródło Tygodnik „Us Weekly”.

„Ona była pomocna dla J.Lo i nawiązywali ze sobą kontakt. Jennifer była zaskakującą osobą do rozmowy dla J.Lo” – mówi źródło Nas o tym, że Garner stał się „nieoczekiwanym sojusznikiem” Lopeza.

Garner była żoną Afflecka od 2005 do 2018 roku i mają troje dzieci: Violet (18 lat), Seraphinę (15 lat) i Samuela (12 lat). Byli małżonkowie pozostają w przyjaznych stosunkach od czasu rozwodu, a Garner „wspiera” Afflecka w trudnych chwilach i „stawia na pierwszym miejscu jego dobro i ich współrodzicielską relację”.

Ben Affleck i Jennifer Lopez: Oś czasu oryginalnego romansu Bennifera

Powiązany: Ben Affleck i Jennifer Lopez: Oś czasu romansu Benniferów

Słowo „Bennifer” może zawierać retrospekcje do matowego błyszczyka do ust i klipsów z motylami, ale wszystko ostatecznie wraca do mody. Ben Affleck i Jennifer Lopez zeszli się ponownie prawie 20 lat po tym, jak ich romans po raz pierwszy podbił świat. Para po raz pierwszy zetknęła się w 2002 roku na planie nieszczęsnego Gigli. Film […]

Plotki o małżeństwie Lopeza i Afflecka zaczęły krążyć w maju, po tym jak bystrzy fani zauważyli, że para nie była widziana razem przez 47 dni. Źródło powiedziało ekskluzywnie Nas w momencie, gdy Affleck wyprowadził się z ich rezydencji w Los Angeles „kilka tygodni wcześniej”.

Lopez i Affleck, którzy pobrali się w 2022 roku, mieli trudności z porozumieniem się, decydując, co dalej w ich związku. (Para spotykała się wcześniej w 2002 roku i zerwała pierwsze zaręczyny w 2004 roku.)

„Nie mogą się porozumieć” [and] „Rozmawialiśmy o rozwodzie jako opcji” – ujawniło to niezależne źródło w najnowszym numerze Tygodnik „Us Weekly”.

Jennifer Garner okazała się nieoczekiwanym sojusznikiem Jennifer Lopez w obliczu problemów małżeńskich Bena Afflecka

Ben Affleck i Jennifer Lopez Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Oprócz ich związku, osoba z otoczenia powiedziała, Nas w czerwcu para poinformowała, że ​​sprzedaje swój dom w Los Angeles, który kupili w marcu 2022 r. za 86,7 mln dolarów, co wywołało jeszcze większe napięcie.

„Jennifer jest zrozpaczona. Chce sprzedać swój dom poza rynkiem, aby spróbować przyciągnąć mniej uwagi wokół niego” – powiedziało drugie źródło Nastwierdząc, że „Ben nie przejmuje się negatywną uwagą”, ponieważ „już przez to przechodził i nie robi to na nim wrażenia”.

W obliczu trudności w życiu osobistym Lopez próbowała „wymyślić swój następny krok”, ujawnił trzeci informator Nas. Sprawy zawodowe Lopez osiągnęły punkt kulminacyjny, gdy 31 maja ogłosiła, że ​​odwołuje swój To ja… teraz trasa koncertowa aby spędzać więcej czasu „ze swoimi dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi”.

Para, która się rozstała, spotykała się wielokrotnie pośród małżeńskich problemów, aby utrzymać swoją połączoną rodzinę. (Lopez ze swojej strony dzieli 16-letnie bliźniaki Maxa i Emme z byłym mężem Marc Anthony.)

Największe różnice między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem: co powiedzieli, zrobili i więcej

Powiązany: Analiza największych różnic między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem

Jennifer Lopez i Ben Affleck mogą nie mieć wiele podobieństw na papierze, ale przez lata zaakceptowali swoje różnice. Para rozpoczęła swój burzliwy romans na początku lat 2000. Na krótko przed tym, jak przygotowywali się do przejścia do ołtarza we wrześniu 2003 r., Lopez i Affleck odwołali swój ślub. Ogłosili […]

Lopez i Affleck spotkali się ponownie na uroczystości ukończenia studiów Violet i Samuela w czerwcu. W Dzień Ojca Lopez zwrócił się do Afflecka, nazywając go „naszym bohaterem” na Instagramie.

Kilka dni po tym, jak Lopez wysłała mężowi słodką wiadomość, Affleck pojawił się w Kevin Harttalk-show, Serce do sercaOpowiedział o tym, jak to jest radzić sobie z „bananowym” poziomem sławy Lopeza na co dzień.

„Ludzie ją kochają i naprawdę reprezentuje coś ważnego dla ludzi” – zastanawiał się Affleck. „[To me,] Ludzie mówią: „Hej, podoba mi się twój film”, a potem mówią: „AAAHHHH! J-LO!, To niesamowite, rozumiesz, o co mi chodzi?”

Po emisji programu Afflecka Lopez została zauważona z pierścionkiem zaręczynowym i obrączką ślubną w weekend 4 lipca w Hamptons. Choć była sama, prezentowała diamenty na serii zdjęć ogrodowych, którymi dzieliła się w mediach społecznościowych, a także gdy została sfotografowana na rowerze w Hamptons.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button