Entertainment

Jennifer Lopez rzekomo chce połowy 150-milionowego majątku Bena Afflecka z powodu ich „wydatków małżeńskich”

Piosenkarz rzekomo pokrywał wiele wydatków w czasie ich małżeństwa, ponieważ Affleck „narzekał na wydawanie pieniędzy”.

Źródła bliskie Jennifer Lopez ujawniły, że czuje się ona porzucona w obliczu zbliżającego się rozwodu i zamierza ubiegać się o połowę majątku Bena Afflecka, szacowanego na 150 milionów dolarów.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Lopez rzekomo chce „zemścić się” na Benie Afflecku za płacenie rachunku w trakcie ich małżeństwa

MEGA

Doniesienia sugerują, że potencjalny rozwód Lopeza i Afflecka nie będzie dla aktora filmu Argo tanim wydatkiem.

Piosenkarka rzekomo chce, aby mąż oddał jej połowę swojego majątku, ponieważ to ona płaciła rachunki w trakcie ich prawie dwuletniego małżeństwa.

Według Radar onlineźródło zbliżone do piosenkarki podało, że Lopez, której majątek jest podobno wart 400 milionów dolarów, powiedziała, że ​​będzie dochodzić zadośćuczynienia z portfela Afflecka, po tym jak zdała sobie sprawę, że to ona finansowała większość ich wystawnego stylu życia przez cały okres ich związku.

Źródło dodało, że Affleck „zawsze narzekał na wydawanie pieniędzy”, więc Lopez postanowiła nie zawracać mu głowy, aby uniknąć wysłuchiwania jego skarg na jej nawyki związane z wydawaniem pieniędzy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Jednym z mało znanych sekretów jest Jennifer płaciła za większość wydatków małżeńskicha teraz czuje, że jest jej to winien”, powiedziało źródło. „Ona sumuje wszystkie rachunki za prywatny odrzutowiec, które wpisuje na swój plastik, hotele, posiłki, ubrania, kawę, benzynę. Wysokie koszty utrzymania były jej kosztem. Zapłaciła lwią część za tę 60-milionową posiadłość, którą kupili”.

„Ben wyciągnął od niej mnóstwo pieniędzy, przynajmniej tak ona twierdzi” – dodało źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Podobno Jennifer Lopez nie jest winna ich problemom małżeńskim

Jennifer Lopez i Ben Affleck
Instagram | Jennifer Lopez

Informator zasugerował również, że piosenkarka „Let's Get Loud” nie ponosi winy za rozpad ich związku i że sytuacja wyglądałaby inaczej, gdyby Affleck pozostał w związku małżeńskim.

Ich trudne małżeństwo uświadomiło jej, ile jej mąż, z którym była w separacji, rzekomo z niej wyciągnął, a teraz „żąda pełnego spisu tego, co ona wydała, w porównaniu z tym, co wydał on, i chce odzyskać wszystkie pieniądze”.

„Ona nie jest tą, która zrezygnowała z małżeństwa, czuje się poważnie poparzona i żądna krwi” – ​​powiedział informator agencji informacyjnej. „Gdyby pozostał w małżeństwie jak grzeczny chłopiec, nie miałaby nic przeciwko”.

„Ale on ją porzucił i ostatecznie Jennifer zawsze się zemści, a teraz jest gotowa grać ostro” – dodało źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Lopez „skończyła” z próbami naprawy małżeństwa

Jennifer Lopez i Ben Affleck wybierają się na prywatny rejs po Sekwanie
MEGA

Nie widać żadnego sposobu na uratowanie sytuacji, ponieważ pewne źródło podało, że piosenkarka „Ain't Your Mama” zrezygnowała z prób ratowania małżeństwa z Affleckiem, oskarżając 51-letniego aktora o bycie przyczyną ich rozstania.

Według Codzienna pocztaBranżowy informator ujawnił, że Lopez „ma dość” prób naprawienia sytuacji i zrozumiała, że ​​nie może zrobić „nic więcej”, aby uratować swój związek z gwiazdą „Zaginionej dziewczyny”.

„Jenny ma już dość i naprawdę się starała, ale nie może już nic zrobić, nie jest lepiej, jest gorzej” – powiedziała informatorowi, dodając, że jest „zszokowana” złą prasą, jaką otrzymuje.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Gdyby ludzie mogli zobaczyć, przez co ona naprawdę przeszła, byliby dla niej łagodniejsi. Ben jest świetnym facetem, ale potrafi być zrzędliwy i przygnębiający” – kontynuowali. „Myślę, że świat widział to na zdjęciach, takich jak te z zeszłorocznych Grammy; nie uśmiechałby się. Gdyby zobaczyli, jak to naprawdę było, nie atakowaliby jej”.

„Pali papierosy, przeklina i często wydaje się być zirytowany. Świetny reżyser i aktor, ale nie ma z nim zbyt wiele śmiechu, wiesz?” dodał informator. „Ale jest wspaniałym ojcem”.

Matka Jennifer Lopez powiedziała jej, żeby „ograniczyła straty i ruszyła dalej”

Jennifer Lopez i Ben Affleck na premierze filmu „Ostatni pojedynek” podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji w Palazzo del Cinema na Lido w Wenecji we Włoszech,
MEGA

Rodzina piosenkarki najwyraźniej nie jest zadowolona z konsekwencji, jakie odbiło się na jej życiu po rozstaniu z Affleckiem, i chce, żeby „powstrzymała się od strat” i poszła naprzód.

Mama Lopez, Guadalupe Rodríguez, chce, aby córka poparła rozwód z Affleckiem, ponieważ obawia się, że piosenkarka „This Is Me…Now” traci poczucie własnej wartości i zasługuje na kogoś lepszego niż mężczyzna, który postanowił „rzucić ręcznik”, zamiast walczyć o ich miłość.

„Mama Jennifer powiedziała jej: 'Ogranicz straty i idź dalej, żeby nie pogrążyć się jeszcze bardziej w tym bałaganie'” – powiedział informator. „Powiedziała jej, że zmarnowała lata, wierząc, że Ben był jakimś rycerzem na białym koniu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Podobno rodzina piosenkarki chce, żeby „najpierw złożyła pozew o rozwód”

Jennifer Lopez i Ben Affleck na randce przy kolacji
MEGA

Według źródła Affleck „nie był osobą, za jaką uważał go Lopez”.

„To odbiło się na niej zbyt dużym piętnem i przez to straciła z oczu to, kim jest i co reprezentuje” – powiedział informator Codzienna pocztadodając, że Lopez uważa, że ​​„Ben na nią nie zasługuje”, co podzielają również jej siostry Leslie Ann i Lynda.

Ann i Lynda podobno uważają, że piosenkarka „tak bardzo przejmuje się tym, czym miało być, że nie widzi tego takim, jakie jest teraz”.

„Chcą, żeby najpierw złożyła pozew o rozwód i zajęła się swoim życiem – dziećmi i karierą” – podzielił się donosiciel.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button