Entertainment

Jess Vestal wyjaśnia harmonogram rozstania z Harrym Jowseyem w trakcie jego występu w „Dancing with the Stars”

Jess Vestal, Harry Jowsey, Rylee Arnold. Romain Maurice/Getty Images; ABC/Lou Rocco

Były Jess Vestal I Harry Jowsey nie byli idealnym partnerem na dłuższą metę i ujawnia nowe szczegóły na temat tego, jak jego Taniec z gwiazdami bieg wpłynął na zakończenie ich romansu.

„Wróciliśmy z Idealne dopasowanie, [and] on to zaczął [DWTS] „natychmiast” – powiedziała 30-letnia Jess w odcinku programu wyemitowanym w środę 10 lipca „Akta Viall” podcast o tym, dlaczego odwołała ich odnowiony romans. „To on złożył mi obietnice, że tym sposobem złagodzi ciężar, ponieważ rozumiałam, że nasz związek musi pozostać tajemnicą przez jakiś czas, ale pomyślałam sobie: „To trochę bolesne patrzeć, jak świat myśli [you are with someone else]„To było szaleństwo.”

Jess i Harry, 27 lat, poznali się podczas kręcenia filmu Idealne dopasowanie sezon 2, który został wyemitowany na Netflixie w zeszłym miesiącu. Krótko rozstali się podczas finału z powodu plotek, że pocałował współgwiazdę Melinda Melroseco początkowo zaprzeczył. Po zakończeniu zdjęć Jess i Harry odnowili swoje połączenie. W tym samym czasie zapisał się na DWTS i nawiązał współpracę z Rylee Arnold. Harry i Rylee, 19 lat, wywołali plotki o romansie, gdy zostali zauważeni trzymając się za ręce na imprezie w październiku 2023 r. Tate McRae koncert, trzy tygodnie po rozpoczęciu DWTS pora roku.

„Rozstaliśmy się tego ranka” – powiedziała Jess o zdjęciach, które stały się viralem. „Byłam tak wściekła, smutna, ale pomyślałam sobie: „Cokolwiek”. I [their] TikToki [together] „To mnie denerwowało, bo właśnie założyłem konto na TikToku”.

Które pary z sezonu 2 Perfect Match nadal są razem

Powiązany: Które pary z 2. sezonu „Perfect Match” są nadal razem?

Dzięki uprzejmości Netflix Ostrzeżenie: Ten artykuł zawiera spoilery z 2. sezonu Perfect Match. Reality show randkowe Netflix Perfect Match próbuje połączyć uczestników w pasujące pary, ale czy którykolwiek z uczestników 2. sezonu faktycznie znalazł trwałą miłość? Podczas finału 2. sezonu, który ukazał się w czerwcu 2024 r., pięć duetów stanęło naprzeciw siebie […]

Jess i Harry ukrywali swój związek od Idealne dopasowanie jeszcze nie pojawił się na Netflixie. Wspierała go DWTS i nawet planowali obejrzeć występ na żywo.

„Mieliśmy na ten temat wiele otwartych rozmów [and] on po prostu zachowuje szacunek. Jak intymny element, że musi być chemia z twoim partnerem, to było w porządku”, powiedziała Jess w środowym odcinku. „Jestem wielką fanką tego programu, [and] Nie mogłam być bardziej podekscytowana. Byłam bardzo wspierająca, a cała ta bliskość wcale mi nie przeszkadzała”.

Jess Vestal mówi, że rozstała się z Harrym Jowseyem na kilka godzin przed jego viralowymi zdjęciami z Rylee Arnold
Disney/Eric McCandless

Według Jess, gdy zaczęły krążyć plotki, Harry rzekomo powiedział jej, że „nie chce, aby ludzie o tym mówili” [the rumors] „albo” — ale nie zakończył związku ani go nie potwierdził.

„Rozumiem, że dla oglądalności wyszło im to naprawdę dobrze. Ale jednocześnie, jeśli chcesz to zrobić, to nie jest to dla mnie szanujące” – powiedziała. „Nawet jeśli nikt oprócz ciebie i mnie nie wie, że jesteśmy razem”.

Jess ujawniła w środę, że para rozmawiała o jej spotkaniu z Rylee, do którego jednak nigdy nie doszło.

„To złagodziłoby [a lot of concern]„– wspominała Jess. – Przecież nie mieszkam po drugiej stronie ulicy. Mieszkam po drugiej stronie kraju [in Charlotte, North Carolina]więc nie jest tak, że mogłem po prostu wskoczyć do praktyki. Po prostu nie wyszło [to meet].”

Jess nadal nie wie, czy Rylee wiedziała o związku Harry'ego i jego planach na przyszłość. Miłość jest ślepa absolwenta, aby obejrzał próbę lub transmisję na żywo przedstawienia.

„To wcale nie jest wina jego partnerki” – powiedziała Jess. „Mogła nawet nie wiedzieć, czy była w związku [and] wykonywała swoją pracę. To był niesamowity pierwszy sezon dla nich obojga.”

Harry i Rylee często zaprzeczali, że kiedykolwiek byli w związku romantycznym podczas kręcenia filmu DWTS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button