Entertainment

Jest „promień nadziei” dla Bena Afflecka i Jennifer Lopez, którzy chcą się pogodzić

Jennifer Lopez I Ben Affleck „robią teraz swoje”, podaje źródło w najnowszym numerze Tygodnik „Us Weekly”.

„Jennifer zasugerowała, żeby po prostu dać sobie czas na przemyślenie tego” – wyjaśnia źródło, powtarzając, że para obecnie „prowadzi oddzielne życie”.

Mimo niedawnej samotnej podróży Lopez do Europy, ona i 51-letni Affleck „nadal nie podjęli decyzji” w sprawie ich plotkowanego rozstania, mówi drugi informator Nasdodając, że wciąż istnieje „nikła iskierka nadziei” na pojednanie.

„Przechodzą przez tak wiele, zarówno indywidualnie, jak i jako para” – zdradza trzecie źródło Nas„Może minąć trochę czasu, zanim zobaczą, czy ta skomplikowana chwila sama się rozwiąże i wrócą do siebie [as] „lepsi ludzie”.

Powiązany: Ben Affleck i Jennifer Lopez: Oś czasu romansu Benniferów

Słowo „Bennifer” może zawierać retrospekcje do matowego błyszczyka do ust i klipsów z motylami, ale wszystko ostatecznie wraca do mody. Ben Affleck i Jennifer Lopez zeszli się ponownie prawie 20 lat po tym, jak ich romans po raz pierwszy podbił świat. Para po raz pierwszy zetknęła się w 2002 roku na planie nieszczęsnego Gigli. Film […]

Mimo trudnych czasów 54-letni Lopez i Affleck mają nadzieję pozostać „przyjaznymi” w przyszłości. „Oni się nie nienawidzą — oni są [just] „przeżywam trudne chwile” – dodaje trzeci informator.

Ben Affleck i Jennifer Lopez mają „promień nadziei”, gdy rozstają się na jakiś czas: źródła

Ben Affleck i Jennifer Lopez. MICHAEL TRAN/AFP przez Getty Images

Lopez i Affleck mają długą historię romantyczną. Poznali się na planie Gigli na początku XXI wieku i zaręczyli się w listopadzie 2002 roku, jednak nigdy nie dołączyli do związku małżeńskiego i rozstali się na początku 2004 roku.

Lata po ich pierwszym związku, Lopez i Affleck odnowili swój romans w 2021 roku. Zaręczyli się po raz drugi w kwietniu 2022 roku i przeszli do ołtarza trzy miesiące później. Jednak na początku tego roku fani zaczęli kwestionować status małżeństwa pary, gdy nie byli widziani razem przez 47 dni.

W maju, Nas potwierdził, że Affleck wyprowadził się z domu w Beverly Hills, który dzielił z Lopezem. W następnym miesiącu, Nas potwierdził, że para zamierza sprzedać dom.

Żadne z nich do tej pory nie wypowiadało się publicznie na temat swojego związku, ale napięcie pojawiło się podczas niedawnego wywiadu Lopeza Atlas wycieczka prasowa.

„Wiesz lepiej niż to” – odpowiedziała, gdy zapytano ją o jej małżeństwo po tym, jak jej współpracowniczka Simu Liu stanął w jej obronie.

Ben Affleck i Jennifer Lopez mają „promień nadziei”, gdy rozstają się na jakiś czas: źródła

Jennifer Lopez i Ben Affleck. Stefania D'Alessandro/Getty Images

Pomijając problemy, zarówno Lopez, jak i Affleck nadal noszą obrączki ślubne. W zeszłym miesiącu źródło powiedziało Nas że duet „nie może się dogadać” [and] rozmawialiśmy o rozwodzie jako opcji”. Drugi informator zauważył, że Lopez „próbuje wymyślić swój następny krok”, zwłaszcza po odwołaniu jej letniej trasy koncertowej.

„Jennifer od miesięcy próbuje to naprawić i naciska na naprawę sytuacji” – dodał wówczas trzeci informator.

Aby uzyskać więcej szczegółów, obejrzyj powyższy film i podnieś nowy numer z Tygodnik „Us Weekly”już na stoiskach.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button