Entertainment

Joe Bastianich szczerze o MasterChef: Generations

Nie ma ani jednego sezonu Szef kuchni to nie był prawdziwy hit.

Na sukces tego programu składa się kreatywne i sympatyczne podejście do konkursu kulinarnego, wzruszające i inspirujące historie, opowiadające o utalentowanych i ambitnych szefach kuchni, a także atrakcyjność sędziów, takich jak Joe Bastianich.

W swoim czternastym sezonie MasterChef podjął intrygujący temat: eksplorację kulturowych aspektów podejścia różnych pokoleń do jedzenia.

Sędzia Joe Bastianich zachowuje stoicki spokój podczas oceniania programu Masterchef.
(LIS)

Tak, od pokolenia wyżu demograficznego aż po pokolenie Z, ci aspirujący szefowie kuchni to niezwykle zróżnicowana grupa, która szturmem podbija kulinarne kanały telewizyjne i sprawia, że ​​oglądamy je z niecierpliwością.

Powiązane: Grant Gillon z MasterChef o Midwestern Pride i planach na przyszłość!

TV Fanatic miał szczęście, że mógł wskoczyć na Zoom z naszym ulubionym szczerym sędzią, szanowanym Joe Bastianichem, aby omówić wojny pokoleń! Sprawdź!

A & J -tall - MasterChef Sezon 13 Odcinek 3A & J -tall - MasterChef Sezon 13 Odcinek 3
(LIS)

Czternaście sezonów Masterchef i wciąż jest to szalenie popularne. Co jest takiego w tym konkretnym programie kulinarnym, że Twoim zdaniem tak bardzo trafia do widzów?

Myślę, że to rodzaj kroniki ewolucji amerykańskiego jedzenia. Mam na myśli, że to 15 lat, to prawie dwie dekady. To długi czas.

Widzieliśmy transformację w sposobie, w jaki ludzie konsumują, myślą i gotują jedzenie. MasterChef zawsze jest na czele, jeśli chodzi o przenoszenie tego, co dzieje się z początkującymi kucharzami w Ameryce, na duży ekran.

Jakie są najbardziej satysfakcjonujące i trudne aspekty pracy jurora w tym programie?

To świetna zabawa. Mogę spędzać czas z kumplami, Gordon [Ramsay] i Aaron [Sánchez].

Dostajemy pierwszy widok z lotu ptaka na to, co gotuje Ameryka. Możemy zobaczyć talent i dania.

Każdego roku jest to inny temat, więc zawsze mamy coś fajnego do pracy. To po prostu bycie na szczycie tego, co dzieje się w gotowaniu w Ameryce, jak bardzo amerykańscy kucharze są pełni pasji, regionalnych składników i tradycji, historii ludzi i wszystkich tych dobrych rzeczy.

Gordon Ramsay, Aarón Sánchez i Joe Bastianich stoją przed emblematem MasterChef i śmieją się podczas przesłuchań pokolenia milenialsów.Gordon Ramsay, Aarón Sánchez i Joe Bastianich stoją przed emblematem MasterChef i śmieją się podczas przesłuchań pokolenia milenialsów.
(LIS)

Jesteś notorycznie bezpośredni. Czy uważasz, że brutalna szczerość jest najskuteczniejszym sposobem na wydobycie tego, co najlepsze w każdym? Osobiście ją uwielbiam.

To nie jest tak naprawdę strategia. Po prostu taki jestem. Nie owijam w bawełnę. Traktuję tych ludzi tak, jak traktowałbym kucharzy w mojej restauracji. Jestem po prostu dość bezpośredni. Staram się być miły i empatyczny. Ale wiesz, jeśli twoje danie jest do bani, to jest do bani.

Powiązane: Szef kuchni Aarón Sánchez opowiada o 13. sezonie Masterchef i swojej własnej wersji dania inspirowanego jarmarkiem

To jest coś, co możemy docenić. Mówisz to, co wszyscy inni myślą, ale nie zawsze chcą powiedzieć.

Prawidłowy.

Czy ludzie czują się onieśmieleni, gdy spotykają się z Tobą osobiście, z powodu tego, co widzą w programie?

I słusznie.

Joe uśmiecha się i pozuje ze swoją matką, szanowaną szefową kuchni, autorką i osobowością telewizyjną, Lydią Bastianich.Joe uśmiecha się i pozuje ze swoją matką, szanowaną szefową kuchni, autorką i osobowością telewizyjną, Lydią Bastianich.
(LIS)

Ten sezon jest interesujący, ponieważ nigdy nie zastanawiałem się, jak kultura kulinarna może się różnić między pokoleniami. Jakie są Twoim zdaniem różnice między pokoleniami w podejściu do gotowania?

Cóż, to niesamowity temat na ten program i naprawdę się cieszę, że to zrobiliśmy. Słuchajcie, wszyscy jesteśmy kulminacją naszego doświadczenia życiowego. Doświadczenie Boomera jest inne niż Generacja Za widząc ten układ, problemy, składniki i techniki, jest to niesamowite.

A potem ekscytująca część, teraz, gdy wchodzimy w prawdziwy show, tajemnicze pudełka, wyzwania terenowe, możesz zobaczyć, jak ludzie wchodzą w interakcje jako zespoły i jako jednostki, jak różnią się ich tendencje, jak ze sobą rozmawiają, cały ich MO, dokument kulturowy, który oglądamy. Więc to jest smart TV — rzadkie w dzisiejszych czasach, ale faktycznie smart TV.

Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, gdy pokolenia stają naprzeciw siebie w swoim pierwszym wielkim wyzwaniu.Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, gdy pokolenia stają naprzeciw siebie w swoim pierwszym wielkim wyzwaniu.
(LIS)

Jakie są, Pana zdaniem, zalety każdego pokolenia, a jakie ich słabe strony?

Tak, wiesz, zaczynasz od Boomersów. Więc ich atutami są, wiesz, na pewno tradycja, tradycje wczesnych imigrantów do Ameryki, to, z czym dorastali i cierpienie, które się z tym wiąże, wiesz, 60, 70 lat, może trochę brakuje im wyobraźni i pomysłowości.

Gen X, czyli ja, jest najbardziej praktyczny. Widzisz wprowadzenie kuchni międzynarodowych. W latach dziewięćdziesiątych dowiedzieliśmy się, czym jest tajskie jedzenie: sushi, koreański grill i wszystko inne. I to jest świetne. Z wyjątkiem tego, że X-y są może trochę zbyt pewne siebie.

Powiązane: 17 programów, które osiągnęły bezprecedensowy sukces

Mamy Millenialsów, którzy są mieszanką obu. Dorastali z internetem i są poinformowani o wszystkim, każdym szczególe, każdym składniku.

Oni to mają cyfrowy powiedzmy, że są nieskrępowani, ale być może są trochę zaślepieni przez to, co czytają, w porównaniu z tym, co naprawdę wiedzą.

A Generacja Z to skrajności. Oni są za zastępowaniem jedzenia, pomysłowymi potrawami, cukinią, makaronem, wszystkim innym. To, jak to wygląda i ile lajków dostajesz, jest naprawdę ważne. Może mogliby skupić się trochę bardziej na smaku.

Sędziowie Joe i Aaron zatrzymują się przy chaotycznym stanowisku Murta, aby dowiedzieć się czegoś więcej o jego daniu.Sędziowie Joe i Aaron zatrzymują się przy chaotycznym stanowisku Murta, aby dowiedzieć się czegoś więcej o jego daniu.
(LIS)

Tak. Ostatni odcinek to Murt. Bardzo pomysłowy, ale pomyślałem sobie: „Och, proszę, dzieciaku, po prostu trochę się powstrzymaj”.

Czy jest jakieś pokolenie, uczestnik, a może nawet danie, które zaskoczyło Cię w tym sezonie?

Generacja Z. Nawet facet taki jak Murt, niektóre rzeczy, które zrobił na dobre i na złe, są bardzo interesujące.

Najbardziej interesuje mnie, jak radzi sobie pokolenie Z, ponieważ mam dzieci w tym wieku. Rozumiem, jak się zachowują i działają, zarówno dobre, jak i złe strony. I chcę zobaczyć, jak to się sprawdza w przypadku tych potraw.

Niedawno zrobiliście danie inspirowane dzieciństwem. Co byście zrobili, gdybyście byli uczestnikami?

Nie wiem. Może to zabrzmi banalnie, ale robiłam spaghetti z klopsikami. Tak jadłam od dziecka i robię to dobrze, a wszyscy to uwielbiają.

Joe Bastianich uśmiecha się i przytula Christine Ha, absolwentkę programu Masterchef.Joe Bastianich uśmiecha się i przytula Christine Ha, absolwentkę programu Masterchef.
(LIS)

Czego możesz się spodziewać po pozostałej części sezonu i czego możemy się spodziewać?

Zobaczycie, że teraz przydzielamy je do kategorii, drużyn i pokoleń, ale w miarę jak przechodzimy do tych tajemniczych pudełek, robi się bardziej konkurencyjnie i strategicznie: jeden przeciwko drugiemu.

Jeśli wystawisz je na działanie w prawdziwym świecie, zobaczysz, jak rozwija się człowieczeństwo pokoleń. Jak się traktują, komunikują i szanują się nawzajem lub jak tego nie szanują. I naprawdę widzimy różnice pokoleniowe, nie tylko w jedzeniu, ale także w ich człowieczeństwie.

Powiązane: The Bear Sezon 3 Okrągły Stół: Wszystko skwierczy i nie ma steka

To naprawdę interesujące. Zaczynasz to teraz trochę dostrzegać. Zauważyłem, jak oni ze sobą współpracują. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć.

Och, poczekaj. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

Czy w tym sezonie odbyły się jakieś konkretne zawody, na które szczególnie czekałeś?

Nie mogę powiedzieć. Ale mamy niesamowite wyzwania terenowe. Powiem tylko tyle.

Joe Bastianicha będzie można obejrzeć w zupełnie nowym odcinku programu Masterchef, który powróci dziś wieczorem o 20:00 na kanale FOX.

Możesz przesyłać strumieniowo następnego dnia na Hulu!

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button