Entertainment

John Mulaney i Olivia Munn potajemnie zawarli związek małżeński po podsycaniu plotek o małżeństwie

Johna Mulaneya I Olivia Munn pobrali się podczas kameralnej ceremonii ślubnej w Nowym Jorku, co zapoczątkowało nowy etap w ich gorącym romansie.

Wydawało się, że to prywatne wydarzenie jest pilnie strzeżoną tajemnicą, ponieważ obecni byli tylko ich dwuletni syn Malcolm Hiệp i świadek.

Ślub pary odbył się cztery miesiące po tym, jak Olivua Munn poinformowała, że ​​zdiagnozowano u niej raka piersi i w kwietniu przeszła histerektomię.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Olivia Munn i John Mulaney są małżeństwem

MEGA

Według Czasopismo Peopleabsolwentka „Saturday Night Live” i aktorka „X-Men: Apocalypse” pobrały się w Nowym Jorku w weekend. Ceremonia była skromna, odbyła się w domu przyjaciela w Wielkim Jabłku, a obecni byli tylko ich syn i świadek.

Plotki o związku pary pojawiły się po raz pierwszy w 2021 roku, po tym jak komik rozstał się z Anną Marie Tendler, z którą był żonaty przez sześć lat.

Para potwierdziła swój związek kilka miesięcy później, a Mulaney we wrześniowym programie „Late Night With Seth Meyers” ogłosiła, że ​​spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Wpakowałem w to wiele… czy to już wrzesień?” – podzielił się Mulaney. „We wrześniu poszedłem na odwyk, wyszedłem w październiku, wyprowadziłem się z domu od byłej żony… Potem wiosną pojechałem do Los Angeles i poznałem i zacząłem się spotykać ze wspaniałą kobietą o imieniu Olivia”.

Kontynuował: „Wszedłem w ten związek, który był naprawdę piękny z kimś niesamowitym. I będziemy mieć razem dziecko. Byłem zdenerwowany, kiedy miałem przekazać tę nowinę!”

Para powitała na świecie syna w grudniu tego samego roku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Olivia Munn i John Mulaney poznali się po raz pierwszy na ślubie Setha Meyera

Olivia Munn i jej partner John Mulaney cieszą się randką
Instagram | Olivia Munn

W wywiadzie przeprowadzonym w 2015 r. HuffPostMunn opowiedziała, jak poznała Mulaneya.

„Byliśmy razem na weselu i pomyślałam: 'O mój Boże, czy ty i twoja narzeczona (Anna Marie Tendler) chcecie pójść na kolację czy coś i gdzieś się spotkać?'' powiedziała.

Munn kontynuował: „Na początku było fajnie, ale potem ciągle podchodziłam do niego na weselu i mówiłam: 'Więc dobrze się bawisz?' Byłam po prostu tak zafascynowana spędzaniem z nim czasu i rozmawianiem z nim”.

44-letnia aktorka ujawniła, że ​​wysłała Mulaneyowi e-mail po ślubie, ale nigdy nie otrzymała od niego odpowiedzi. W tym czasie dodała: „Mogłam otrzymać zły e-mail, prawdopodobnie. Tak przynajmniej sobie mówię”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

W swoim występie w programie „Late Night with Seth Meyers” we wrześniu 2021 r. Mulaney ujawnił, że poznał Munna na ceremonii ślubnej Meyersa i jego żony, Alexi Ashe, w lipcu 2013 r.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

U Olivii Munn zdiagnozowano raka

Olivia Munn na gali rozdania nagród Creative Arts Emmy Awards 2019 Day 2 w Los Angeles
MEGA

Związek pary nastąpił kilka miesięcy po tym, jak aktorka „Mortdecai” ogłosiła, że ​​otrzymała „przerażającą” diagnozę raka piersi w zeszłym roku, po tym jak badania wykazały, że ma luminal B w obu piersiach. Munn musiała następnie przejść cztery operacje, podwójną mastektomię i menopauzę wywołaną medycznie.

„Nie byłam osobą, która obsesyjnie myślała o śmierci ani się jej w żaden sposób nie bała” – powiedziała Ludzie w tamtym czasie. „Ale posiadanie małego dziecka w domu sprawiało, że wszystko było o wiele bardziej przerażające”.

„Zdajesz sobie sprawę, że rak nie obchodzi, kim jesteś; nie obchodzi go, czy masz dziecko, czy nie masz czasu” – podzieliła się. „Przychodzi do ciebie i nie masz innego wyjścia, jak stawić mu czoła”.

Olivia Munn chwali Johna Mulaneya za to, że stał przy niej

John Mulaney na rozdaniu Oscarów 2024
MEGA

Munn nie szczędził pochwał dla Mulaney, ujawniając, że był cały czas obecny podczas zabiegów i okresu rekonwalescencji.

„Bez niego czułabym się, jakbym wspinała się na górę lodową” – powiedziała Magazyn Ludzie„Nie sądzę, żeby miał chwilę dla siebie, pomiędzy byciem niesamowicie zaangażowanym ojcem a dojazdami do i ze szpitala — zabieraniem Malcolma do parku, kładzeniem go spać, jazdą do Cedars-Sinai, spędzaniem czasu ze mną, wracaniem do domu, kładzeniem Malcolma spać, wracaniem do mnie. I robił to wszystko z radością”.

Kontynuowała: „To najlepsze, chyba że jesteś tuż po operacji i boli cię poruszanie się, a nawet śmiech. Kilka razy kazałam mu wyjść z pokoju, bo za bardzo mnie rozśmieszał”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Olivia Munn mówi, że John Mulaney spędził „noce na badaniu” każdej operacji

John Mulaney i Olivia Munn na rozdaniu Oscarów 2024
MEGA

Pisząc na Instagramie o wsparciu, jakiego udzielił Mulaney w walce z rakiem, Munn stwierdził, że był przy niej przez cały ten czas.

Podzieliła się: „Jestem bardzo wdzięczna Johnowi za noce, które spędził na badaniu, co oznacza każda operacja i lek, a także jakich skutków ubocznych i rekonwalescencji mogę się spodziewać”.

Munn zakończyła przemówienie skierowane do Mulaneya, dziękując mu za obecność.

Aktorka dodała: „Za to, że byłaś przy mnie przed każdą operacją i że byłaś przy mnie, kiedy się budziłam, zawsze ustawiając oprawione zdjęcia naszego małego chłopca Malcolma, aby były pierwszą rzeczą, jaką widziałam, kiedy otwierałam oczy”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button