Entertainment

Jon Bon Jovi stracił mamę Carol Bongiovi w wieku 83 lat: „Będzie jej bardzo brakowało”

Legenda muzyki rockowej Jona Bon Jowiszmatka 'a, Karol Bongioviwedług doniesień zmarł.

Odegrała kluczową rolę w pielęgnowaniu muzycznej pasji syna i wspieraniu jego marzeń. Carol miała różnorodną karierę, w tym role króliczka Playboya i US Marine.

Piosenkarz niedawno oddał jej hołd w teledysku do utworu „Story of Love” i wyraził swoją wdzięczność na Instagramie.

Śmierć matki Jona Bon Joviego nastąpiła po tym, jak otworzył się na temat swoich zmagań z zanikiem strun głosowych i długotrwałym COVID-19 oraz o tym, jak na nowo uczy się śpiewać.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matka Jona Bon Jovi, Carol A. Bongiovi, zmarła w wieku 83 lat

MEGA

Carol zmarła w wieku 83 lat we wtorek 9 lipca, zaledwie kilka dni przed swoimi 84. urodzinami, w Monmouth Medical Center w Long Branch w stanie New Jersey, co potwierdziło Czasopismo People.

W oświadczeniu rodzinnym dla publikacji Jon Bon Jovi powiedział: „Nasza matka była siłą, z którą należało się liczyć, jej duch i postawa „damy radę” ukształtowały tę rodzinę. Będzie jej bardzo brakowało”.

Carol, pochodząca z Erie w Pensylwanii, za swojego życia była założycielką fanklubu zespołu swojego syna i odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią.

Miała różnorodną karierę, była m.in. króliczkiem Playboya i zaciągnęła się do Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych w 1959 r., gdzie poznała swojego przyszłego męża, Johna Bongioviego Seniora.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Para ostatecznie przeprowadziła się do Sayreville w stanie New Jersey, gdzie wychowała rodzinę, a później osiedliła się w Holmdel w stanie New Jersey, gdzie Carol mieszkała aż do swojej śmierci.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jon Bon Jovi wspomina wczesny wpływ Mother Carol na jego karierę muzyczną

Według Różnorodność, w biografii Jona z 2005 r. Carol odegrała znaczącą rolę w pielęgnowaniu zainteresowań muzycznych syna od najmłodszych lat.

Publikacja donosiła, że ​​kupiła mu gitarę akustyczną i zachęciła do nauki gry na niej. Gdy wchodził w okres dojrzewania, jego pasja do muzyki rosła.

Książka opisuje również, jak Carol i jej najstarszy syn stali przed dużym lustrem i czerpali przyjemność z oglądania, jak wspólnie wykonują piosenki.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Słodki hołd złożony przez Jona Bon Joviego jego mamie z okazji Dnia Matki

Jon bon jovi
MEGA

Piosenkarz ostatni raz zamieścił wpis o swojej matce na Instagramie w Dzień Matki, 11 maja. W hołdzie dla niej i swojej żony napisał: „Do wszystkich mam, dziękuję za to, że zawsze jesteście!”

Udostępnił także zdjęcie swoje i swoich rodziców z lat 90. oraz fotografię swoją i jego żony.

Carol przeżył jej mąż, z którym była przez 63 lata, oraz ich trzej synowie i synowe: Dorothea i Jon Bon Jovi, Anthony i Nina Yang Bongiovi oraz Matthew i Desiree Bongiovi. Pozostawiła również ośmioro kochanych wnucząt.

Jak podano, uroczystości pogrzebowe będą miały charakter prywatny, a ich organizacją zajmie się dom pogrzebowy Holmdel Funeral Home.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jon Bon Jovi oddał hołd swoim rodzicom w teledysku „Story Of Love”

W wywiadzie udzielonym w listopadzie 2020 r. Ważny problem, Jon pochwalił swoich rodziców za to, że pomogli mu „przekształcić jego marzenia w rzeczywistość”.

„Nawet jeśli naprawdę nie byłeś dobry w swoim fachu, jeśli wierzyłeś, że jesteś, mogłeś nad tym popracować” – powiedział gwiazdor rocka. „Kiedy dorastałem, zdałem sobie sprawę, że to był wspaniały dar, jaki dostałem od moich rodziców. Naprawdę wierzyli w mantrę Johna Kennedy’ego o locie na księżyc. „Tak, oczywiście, możesz polecieć na księżyc. Po prostu jedź, Johnny”. I tam poleciałem”.

Podczas rozmowy Jon wspomniał także o niezachwianym wsparciu, jakiego udzielali mu rodzice, pozwalając mu nawet na występy późnymi wieczorami, gdy miał 17 lat.

„Zawsze mnie wspierali, co z perspektywy czasu było niesamowite. Ponieważ mogłem wrócić do domu o pierwszej lub drugiej w nocy i musiałem być w szkole do ósmej. Mówili po prostu: „Przychodź do szkoły na czas, wiesz, że to twoja odpowiedzialność, ale realizuj swoje marzenia” – wspominał Jon, per Świat narodowy.

W teledysku do ballady zespołu z 2021 roku „Story of Love” muzyk składa hołd swoim rodzicom, występując przed czarno-białym zdjęciem z ich młodości.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jon Bon Jovi opowiada o zaniku strun głosowych i drodze do wyzdrowienia

Jon bon jovi
MEGA

Niedawno Jon opowiedział o chorobie, która utrudnia mu występy. Lider zespołu Bon Jovi, który zyskał sławę w latach 80. ze swoim zespołem z New Jersey, ujawnił, że walczył o zachowanie głosu, który przyniósł mu sławę.

Rozmawiając z Jonem, Słońce W wywiadzie dla brytyjskiej gazety Jon poinformował, że prawie dziesięć lat temu odkrył, że jego struny głosowe zanikają, a później cierpiał na przewlekłą chorobę COVID-19.

„Przez lata wiedziałem, że wszystko zależy od czegoś tak małego. To było okropne” – powiedział Jon.

Dwa lata temu 62-latek przeszedł ryzykowną operację, która mogła przywrócić mu zdolność śpiewania lub ją na zawsze zakończyć. Na szczęście operacja zakończyła się sukcesem, ale musiał nauczyć się śpiewać na nowo.

„To nie była przyjemna podróż, nawet dotarcie do tego punktu” – powiedział o tym doświadczeniu. „Ale sumiennie przeszedłem rehabilitację i terapię. Musiałem nauczyć się na nowo, jak robić rzeczy. Wysokie nuty odzyskałem dawno temu, ale potem zapomnieliśmy popracować nad niskimi”.

Podczas omawiania swoich wyzwań wokalnych Jon zauważył: „Więc myślisz sobie: »Co do cholery jest nie tak z B-dur do F? To dziwne«. Nagle martwisz się wszystkimi niskimi rzeczami, o których nigdy nie myślałeś dwa razy — nigdy!”Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button