Entertainment

julie zapowiada debiutancki album mój przyjacielu od broni przeciwlotniczej, upuść „clairbourne practice”: Stream

Wschodząca gwiazda indie rocka Julia zapowiedzieli swój debiutancki album, mój przyjaciel przeciwlotniczyukaże się 13 września nakładem Atlantic Records. Trio udostępniło również nowy singiel „clairbourne practice”. Obejrzyj towarzyszący mu teledysk poniżej.

julie zyskują coraz większe zainteresowanie odkąd zyskały sławę dzięki utworowi z 2020 r. „flutter”. Po serii doskonałych singli i pchanie stokrotek EP, znaleźli się na naszej liście 15 wschodzących artystów, których warto obserwować w 2024 roku i wkrótce wyruszą w trasę koncertową z takimi artystami jak Alex G I Faye Webster (Weź bilety Tutaj). Teraz w końcu są gotowi na złożenie swojego pierwszego pełnometrażowego oświadczenia.

Kup bilety na Julie tutaj

„clairbourne practice” podąża za głównym singlem „catalogue” i wychodzi z bramy z riffem, który nawiązuje do ciężkich shoegaze'owych aktów z lat 90. (pomyśl o Hum lub Deftones w stylu „Be Quite and Drive (Far Away)”). Jest mroczny, dynamiczny i ma piekielnego kopa.

„To dwa głosy, które się kłócą i zderzają, nie mogąc się zrozumieć. Sposób, w jaki wokale są nałożone na siebie w tej piosence, jest prawdopodobnie najbardziej androgyniczny na albumie” – powiedział zespół w oświadczeniu. „Ale to dwie osoby mówiące to samo i wciąż się nie słyszące. Zdecydowanie chcieliśmy, aby głośne i ciche części były biegunami przeciwieństw. Słodkie, a potem destrukcyjne, a potem powracające i powtarzające cykl”.

Obejrzyj poniżej teledysk w niskiej jakości do utworu Julie „clairbourne practice”. Możesz również zamówić w przedsprzedaży mój przyjaciel przeciwlotniczy Tutaj.

mój przyjaciel przeciwlotniczy Dzieło sztuki:

Julie, moja przyjaciółka od broni przeciwlotniczej

mój przyjaciel przeciwlotniczy Lista utworów:
01. katalog
02. tenebrysta
03. bardzo mało wysiłku
04. praktyka clairbourne
05. pokrętło
06. ścieg nitkowy
07. ozdoby kobiece
08. Będę gotować własne posiłki
09. fortepian instrumentalny
10. Utknąłem w samochodzie z aniołamiFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button