Entertainment

Katy Perry zapowiada nowy album 143

Katy Perry wyda nowy album, 14320 września za pośrednictwem Kapitol. Będzie to pierwszy album studyjny artysty pop od sierpnia 2020 r. Uśmiech. W oświadczeniu prasowym na temat swojego nowego albumu Perry powiedziała: „Postanowiłam stworzyć odważny, pełen entuzjazmu, radosny album dance-popowy z symbolicznym 143-cyfrowym wyrazem miłości jako przewodnim przesłaniem”. Zobacz okładkę albumu poniżej.

Pierwszy singiel z 143Świat Kobiety,” ukaże się jutro (11 lipca). Perry współtworzył piosenkę z autorką tekstów Chloe Angelides i producentami Lukaszem „Dr. Luke” Gottwaldem, Vaughnem Oliverem, Rocco Did It Again! i Aaronem Josephem.

Perry skomponowała niektóre ze swoich największych piosenek, takie jak „I Kissed a Girl”, „Hot n Cold”, „Teenage Dream”, „Last Friday Night (TGIF)”, „California Gurls” i „Roar” z Dr. Luke’iem, ale nie współpracowała z nim przy Uśmiech lub 2017 Świadeknastępny zarzuty że seksualnie napadł na Keshę. Producent zaprzeczył oskarżeniom Keshy, a on i piosenkarka rozstrzygnęli swoją długotrwałą batalię prawną w zeszłym roku.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button