Sports

Kevin Durant ujawnia swoje przemyślenia na temat Coopera Flagga

(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Podczas gdy drużyna USA i jej gwiazdy przygotowują się do starcia z drużyną Kanady, które odbędzie się w środę wieczorem w Las Vegas, drużyna trenuje, mając nadzieję na zbudowanie chemii.

Przygotowując się do zbliżających się Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024, drużyna USA rozgrywała mecze treningowe z drużyną USA Select Team, której liderem jest Cooper Flagg, który w przyszłym sezonie będzie grał dla Duke i prawdopodobnie będzie miał szansę na pierwszy wybór w drafcie NBA 2025.

Mimo że w ciągu ostatnich kilku lat wokół Flagga narosło sporo szumu, udowodnił on, że może być prawdziwym talentem, dając w tym tygodniu takim supergwiazdom jak Kevin Durant, LeBron James i reszcie naszpikowanej gwiazdami kadry olimpijskiej USA wszystko, na co było ich stać.

Po wtorkowym treningu Durant rozmawiał z mediami na temat tego, co do tej pory zaobserwował w wykonaniu Flagga, twierdząc, że gra on bardziej jak doświadczony weteran niż nastolatek bez żadnego doświadczenia w NBA, za pośrednictwem Bena Gollivera z The Washington Post.

„Wygląda na piekielnie dobrego gracza. … Ma 17 lat i przychodzi tutaj, grając niemal jak weteran. Bez emocji. Po prostu wychodzi i wykonuje swoją robotę. To dobry znak” – powiedział Durant.

Będzie ciekawie zobaczyć, jak tegoroczne doświadczenie gry przeciwko najlepszym zawodnikom na świecie wpłynie na ścieżkę kariery Flagga i pomoże mu w rekrutacji przed rozpoczęciem kariery akademickiej.

Nazwisko Flagga będzie się często pojawiać w ciągu najbliższego roku, gdyż z pewnością zrobi wrażenie w koszykówce uniwersyteckiej, zanim przejdzie na poziom zawodowy.

NASTĘPNY:
Steve Kerr podaje informacje o kontuzji Kevina DurantaSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button